Yenikent Tıkanıklık Açma Servisi

Ev, iş yeri ve fabrika gibi yaşam alanlarımızın çoğunda sık sık tuvalet tıkanıklığı ile ilgili problemler yaşamaktayız. Yıldırım tesisat firmamız hızlı ve rahat şekilde tıkalı tuvaletlerinizi açma konusunda görev almaktadır. Yenikent tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenikent tuvalet açma firmamızla anlaştığınız zaman deneyimli ekip arkadaşlarımız araçlarımızla adresinize gelerek tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirecektir. Yenikent tıkanıklık açma nasıl yapılır? Diye soracak olursanız; yaptığımız işlemlerde daima tesisatlara zarar vermeden ve herhangi bir yeri kırıp dökmeden kameralı sistemlerle tıkanıklık açma işlemlerini gerçekleştirdiğimizi belirtmek isteriz. Yenikent tıkalı tuvalet açma ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ustalarımıza yönlendirerek cevap alabilirsiniz.

En İyi Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Kanal Açma Firması Hizmeti, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kameralı Kanal Görüntüleme ve Tıkanıklık Açma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirimli Hemen Ara! Yenikent Tuvalet Açma Telefon Numaramız, 0539 5484427

Yenikent atık su gideri açma ile ilgilenen firmamız her zaman tuvalet tıkanıklığı ve mutfak tıkanıklığı gibi olumsuz durumlardan sizleri kolayca kurtarmaktadır. Atıksu gideri açma nasıl yapılır? Diye soran kullanıcılar için şu şekilde cevaplandırabiliriz: atık su giderlerini açma işlemlerinde problemin kökenine inerek en uygun çözümleme yöntemini seçmekteyiz. Tıkanan giderlerin açılması konusunda kameralı sistemlerden destek alıyoruz. Bunun yanı sıra Yenikent boru açma, klozet tamiri, Yenikent klozet açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi çeşitli faaliyetleri de sürdürüyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Tıkanan tuvaletleri açma konusunda birbirinden farklı yöntemler geliştirmekteyiz. Firmamız genel olarak tıkanan tuvalet açma hususunda profesyonel cihazlardan yararlanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığına etki eden sebepler ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Eğer tuvalete atılmaması gereken katı bir cisim atıldıysa tuvalet giderleri tıkanabilir.
 • Ana binanızın hattında sorun yaşanırsa sizin de tuvaletinizin tıkanma ihtimali yüksektir.
 • ES borularında tortu ve doğal atık birikintileri oluştuğu zaman tıkanma problemi yaşanabilir.
 • Kadın pedi ve çocuk bezi gibi gider borularından geçmesi güç büyüklükte bezler atıldığı zaman tuvalet tıkanabilir.
 • Tuvalet gideri eğimsiz yapıda ise tıkanmalar kaçınılmaz olacaktır.

Bahsettiğimiz işlemleri gerçekleştirirken Yenikent tıkalı tuvalet açma hizmetlerimizi sunuyoruz. Genel anlamda etkili sonuçlar elde ettiğimiz için firmamıza güvenebilirsiniz. Yenikent kameralı gider açma ile saniyeler içinde tesisatınızın zarar görmeden açılmasını sağlıyoruz. Yenikent tıkanıklık açma ile ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız periyodik bakım temizlikleri yapabilirsiniz.

Yenikent Tıkanıklık Açma

Birçok müşterimiz Yenikent tıkanıklık açma nasıl? Sorusunu sık sık firma çalışanlarımıza sormaktadır. Firmamız tuvalet tıkanıklığını giderirken kesinlikle tesisata veya çevreye zarar vermeden profesyonel şekilde sorunu tespit ettikten sonra tıkanıklığı açmak için uygun ekipmanlar kullanmaktadır. Bu nedenle bu konuda endişeniz olmasın. Kanal görüntüleme kamerası yardımı ile kanal görüntüleri alındıktan sonra gözlem sonucu Yenikent tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerine başlanır.

Kanal hatlarının çökmesi ve kırılması durumunda tesisat giderlerinin yenilenmesi gerekmektedir. Yenikent klozet tıkanıklığı açma esnasında da kameralı ve robot sistemleri devreye koyduğumuz için tıkalı olan klozetlerinizin hangi sebepten tıkandığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Yenikent gider tıkanıklığı açma ile ilgili elimizden gelen her türlü işlemi yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Ankara ve çevresinde öncü firmalar arasında yer alan firmamız aynı zamanda uygun fiyat politikası ile adreslerinize gelerek en pratik ve güvenilir hizmeti sağlamaktadır.

Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Yenikent tuvalet tıkanıklığı açma nasıl açıyoruz? Birçok müşterimiz tarafından bu sorun merak konusu olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı için firmamızla iletişime geçen tüm müşterilerimizin kayıtlarını oluşturduktan sonra problemin olduğu bölgeye usta ekip arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Yenikent tıkalı tuvalet açma işlemleri için ilk önce ustalarımız sorunun yaşandığı hattı dikkatlice inceleyerek tespit işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yenikent Tuvalet pis su gideri açma konusunda adreslerinize gelen firmamız kesinlikle en uygun ekipmanlar aracılığıyla müdahaleler gerçekleştirdiği için en ufak bir zarar söz konusu değildir. Yenikent tıkalı boru açma işlemlerinde de kanal görüntüleme kameraları aracılığıyla görüntülemeler yapıldığından dolayı son firmamıza güvenebilirsiniz.

Yenikent Klozet Tıkanıklığı Açma

Yenikent klozet tıkanıklığı açma firmaları arasında en uygun ve müşteri memnuniyeti en fazla olan Yıldırım tesisat olarak kendimizi her an geliştirerek değiştirmekteyiz. Yenikent klozet açma problemlerinde bizlere danışabilirsiniz. Çeşitli kanal hattı incelemeleri ve kameralı tespit cihazlarımız aracılığıyla firma olarak hızlı şekilde teknik destek sağlamaktayız. Yenikent tıkalı klozet açma ile ilgili aklınıza takılan soruları ve yaşadığınız problemleri Yıldırım tesisat firmamıza bildirerek uygun fiyata en kaliteli hizmeti elde edebilirsiniz.

Yenikent Gider Açma

Yenikent bölgesinde sıklıkla tuvalet tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, kanal temizleme, kanal açma, su kaçağı tespiti, Yenikent gider açma işlemleri ve klozet tamiri gibi işlemler yapan firmamıza dilediğiniz gün ulaşarak periyodik bakımlar ve tıkanıklık açtırma gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Yenikent gider açma konusunda son derece profesyonel ustalarımız bulunmaktadır. Yenikent tıkalı tuvalet gideri açma kolay bir işlem olmadığı için Kendi başınıza açmaya kalkıştığınız zaman tesisatınızın problemlerini daha maliyetli Hale çevirmeniz olasıdır. Yenikent tıkalı klozet gideri açma konusunda da her türlü desteği sağlayan firmamız döşenen tesisatların zarar görmeden usulüne uygun şekilde açılmasını sağlamaktadır.

Tıkalı Klozet Nasıl Açılır?

Tuvalet Fırçası: Tıkalı olan bölgeye tuvalet fırçasına bastırarak birkaç kez itin ve çekin. Bu işlem, bazı hafif tıkanıklıkları çalıştırma yardımcı olabilir.

Sıcak Su: Su borusunda biriken kalıntın sıcak su ile eritilmesi, hapishaneleri barındırın. Bunun için, birkaç litre sıcak suyu (çok sıcak değil) bir kovada dağıtmak ve tuvaletin içinde bulundurmak istiyor. Daha sonra, birkaç dakika bekleyin ve tekrar çekme kalıplarını kullanarak tuvaleti deneyin.

Tuvalet Tıkacı: tuvalet tıkaçları, tuvaleti açmak için ol

dukça hareketli. Tıkacı, tuvalet deliğini çalıştırmayı bastırın ve pompa hareketini yaparak hortumları çalıştırmaya çalışın.

Kabartma Toz ve Sirke: Kabartma toz ve sirke, tıkalı tuvaleti açmak için doğal bir yöntemdir. İlk olarak, bir çay bardağı kabartma tozunu tuvaletin içindekiler. Daha sonra, bir çay bardağı sirkeyi tuvaletin içinde ve bekleyin. Şalterler çıkaracak ve birkaç dakika sonra tuvaletin içinde karışım tıkanıklık açılacaktır.

Yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri, tıkalı tuvaleti açmak için kullanılabilir. Ancak, tıkanıklık çözülemezse veya tuvalet hasar görürse, Yenikent tuvalet tıkanıklığı açma firmamıza başvurmanız gerekebilir

SIK SORULAN SORULAR

Tıkalı Lavabo Açma Uygulama Yöntemi; Tıkalı olan gidere, yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döküp 15 ile 20 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı tıkalı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay, www.yildirimtesisat.org 2023 Mart

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır. https://www.yildirimtesisat.org/

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

 1. Tuvalet Gideri Üzerindeki Kalıntıları Plastik Eidivenle Alın.
 2. Tel Yardımıyla Tuvaleti Temizleyin.
 3. Sıcak Su Akıtın.
 4. Tuvalet pompası ile Pompalama Yapın.
 5. Bol Bol Su Akıtın.
2023 Lavabo Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmetin Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Yenikent Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Yenikent Pimaş Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Yenikent Banyo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Yenikent Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 800 TL
2023 Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmet Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Yenikent Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Yenikent Klozet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Yenikent Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL

2023 Kanal tıkanıklığı açma fiyatı, Yenikent ve çevre bölgelerde firmalar arasında 800 TL ile 1200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yenikent Kanal tıkanıklığı açma Anka Tesisat firmamızda sabit fiyat garantisi sunmaktayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemi; Robot kanal açma makinası ucuna takılan özel bir aparatla, kanalizasyon giderine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki makina ile ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanarak açılır.

Sizde En İyi Yenikent Kanal Tıkanıklığı Açma Firmamızı Arayarak Ücretsiz Keşif Hizmeti Alın.

Ankara Yenikent Kanal Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0532 451 25 65 

Kameralı Kanal Görüntüleme İşlemi; Kanalizasyon borularında meydana gelen arızaları, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı kanalizasyon borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken kanalizasyon arızalarını tespit eder.

Yenikent kameralı kanal görüntüleme hizmeti hemen ara!

✅ Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatı 500TL
✅ Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firması Yıldırım Tesisat Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Yıldırım Tesisat firması Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenikent
  Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yenikent
  Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp