İncek tesisatçı firması olarak faaliyetlerine devam eden Yıldırım tesisat,  2004 yılında kurulmuş, genç, dinamik, profesyonel ve kurumsal bir şirkettir. İncek tesisatçısı olarak çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle hizmet vermeye devam eden firmamız, alanında minimum beş yıl deneyimli ustalarla kaliteli hizmet sağlamaktadır. 7 gün 24 saat İncek açık tesisatçı ihtiyacınıza yönelik hızlı, güvenilir ve profesyonel cevap veren firmamız, 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vererek faaliyetlerini yürütmektedir. Siz de sıhhi tesisatınızla alakalı bir problem yaşadığınızda ya da sıhhi tesisatınızda problem olduğuna dair şüphe duyduğunuzda 0539 5484427 numaralı hattımızı arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

En Yakın İncek Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! İncek Su Tesisatçısı Telefon Numaramız 0539 5484427

İncek sıhhi tesisat arızları farklı nedenlerden ötürü meydana gelebilmekle birlikte hızlı müdahale gerektirir. Bu nedenle tesisatta kaçak olduğuna dair nem, küf, lekelenme gibi işaretleri görüyorsanız, vakit kaybetmeden İncek su tesisatçısı hizmeti sağlayan firmamızla iletişime geçmeniz en doğrusudur. İncek en iyi su tesisatçısı olarak faaliyetlerine devam eden, hizmet kalitesini ispatlamış firmamız, İncek kameralı su kaçağı tespiti sayesinde kısa zamanda kaç bulunan bölgeyi tespit eder ve talebiniz halinde lokal tamir gerçekleştirir. Lavabo-tuvalet tıkanıklığı açma, tesisat tamiri, kombi su kaçağı, boru tamiri başta olmak üzere tüm İncek tesisat ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıhhi tesisat arızaları nelerdir? Tesisat kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Sıhhi tesisatlar genellikle uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışabilen sistemlerdir; ancak tüm beşeri sistemlerde olduğu gibi zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalanabilirler. En sık karşılaşılan tesisat arızaları şu şekilde sıralanabilir;

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

İncek su tesisatçısı olarak profesyonel hizmet sağlayan firmamız, yukarıda sıralanan ya da farklı nedenlerden ötürü meydana gelen tesisat arızlarını kısa zaman içerisinde tamir ederek sorunsuz çalışır duruma getirir. Tamirat esnasında kullanılan kaliteli malzemeler tesisatın ömrünü uzattığı gibi meydana gelebilecek olası sorunlarında önüne geçer.  Siz de İncek tesisatçı hizmetinden yararlanmak isterseniz 0539 5484427 numaralı telefonumuzdan tüm zaman dilimlerinde bize ulaşabilirsiniz. İncek su kaçağı tespiti için kullanma yöntemler ise şu şekildedir;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

İncek Tesisatçı

Tesisat problemleri göz ardı edilmemesi ve önemsenmesi gereken  sorunlardır.  Bu nedenle problemin fark edilmesinin ya da tesisatta bir sıkıntı olduğunu düşünülmesinin  akabinde İncek tesisatçı hizmeti almak gerekir.  Her daim İncek açık tesisatçı hizmeti sağlayan firmamız,  size bir telefon kadar uzaklıkta olup haftanın 7 gün 24 saati ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. İncek en yakın tesisatçı olan firmamız,  adresinize ulaşmasının ardından vakit kaybetmeden su kaçağının yerini tespit eder ve size bilgi verir. Talebinize  halinde ise vakit kaybetmeden tamir işlemine geçilir. İncek en iyi tesisatçı denildiğinde akıllara ilk gelen firma olan Yıldırım Tesisat, tesisat tamirlerinde A sınıfı kalitede malzeme kullanır ve bu sayede tesisat ömrü maksimize edilir.

İncek Su Tesisatçısı

İncek su tesisatçısı olarak yıllardır İncek halkına hizmet sağlamaya devam eden firmamız, kullandığı son teknolojiyle kısa sürede etkili sonuçlar almaktadır. Bu da vatandaşımızın bekleme süresini ciddi anlamda kısaltır. Ayrıca İncek en iyi su tesisatçısı olan firmamız, lokal onarım yöntemi kullanmaktadır. Bu yöntem sayesinde sadece kaçağın bulunduğu kısıtlı bir alan üzerinde çalışma uygulayan ustalarımız, zamandan ve ekonomiden tasarruf etmenizi sağlar. İncek en yakın su tesisatçısı olarak yanı başınızda bulunan ve 7 gün 24 saat boyunca İncek açık su tesisatçısı olarak hizmet sağlayan firmamıza, günün her saati ulaşarak tüm tesisat sorunlarınız için fikir danışabilir ya da hizmet alabilirsiniz.

İncek Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

İncek kameralı tesisatçı hizmeti sağlayan firmamız,  son teknoloji ürünü olan termal kamera ile  adresinize gelerek sıhhi tesisatlarınızı kontrol eder ve su kaçağının  yerini belirler. İncek su  tesisatçısı deneyimini teknoloji ile birleştiren firmamız,  su kaçağı olan bölgenin tespitinin ardından istemeniz halinde lokal onarımı  gerçekleştirerek tesisatınızı sorunsuz çalışır hale getirir. İncek tesisatçı hizmetinden yararlanmak için bizimle numaralı telefon üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir. 

İncek Cihazla Su Kaçağı Tespiti 

İncek cihazla su kaçağı tespiti firmamız tarafından kullanılan yeni yöntemlerden birisi olmakla birlikte İncek kameralı su kaçağı tespiti sayesinde duvar içerisinde ya da zemin alında yer alan sıhhi tesisat boruları gözlemlenir, taranır ve İncek su kaçağı tespiti yapılır, ardından tamir gerçekleştirilir.

İncek tesisatçı olarak yıllardır kurumsal ciddiyet ve profesyonellikle hizmet veren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.  Kurulduğu günden bu yana çözüm odaklı hareket eden firmamız, adresinize ulaşmasının ardından kısa bir zaman diliminde su kaçağının yerine tespit eder ve talebiniz halinde onarım gerçekleştirir.  İncek su tesisatçısı olarak  firmamız bünyesinde hizmet veren ustalarımız,  sıhhi tesisat alanında en az 5 yıl deneyimli olup  profesyonel ve kaliteli hizmet sunar.  Ayrıca tesisat onarım çalışması mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanarak zaman kaybı yaşamanız ciddi anlamda önlenir. 

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 İncek 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara İncek Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın İncek Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

İncek Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi İncek Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara İncek su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi İncek açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara İncek açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : İncek
  İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : İncek
  İncek Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp