Yenimahalle Cihazla Su Kaçağı Bulma
Yenimahalle Su kaçağı tespiti & su kaçağı bulma hizmeti konusunda uzman olan Yıldırım Tesisat firması olarak, ev ve iş yerlerinde yaşanan su kaçağı, sıcak su tesisat arızaları ve atık su gider tıkanıklıkları gibi sorunlar için 7/24 saat açık tesisatçı hizmeti veriyoruz. Bunun yanında ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Kurumsal bir hizmet almak için 0539 5484427 numarası üzerinden Yenimahalle Tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz.

Yıldırım Tesisat olarak, Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti alanında profesyonel bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Yıldırım tesisat Yenimahalle firması olarak tesisat konusundaki tüm sorunlarınızı kameralı cihazla noktasal tespit ediyor ve en hızlı ve en iyi çözümleri sunuyoruz. Eski binalarda sıkça karşılaşılan su kaçağı sorunlarına termal kameralar yardımı ile noktasal bir şekilde çözüm bulabiliyoruz. Kameralı su kaçak tespiti hizmetimizi uygun fiyat aralığı ile yüksek kaliteli olarak, 1 yıl garantili olarak sunuyoruz. Ankara'nın lider tesisat firması olarak, tesisat kaçakları ve tamirleri için her zaman hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Tesisatlardaki bir su kaçağının gerçek sebebini tespit etmek çoğu durumda oldukça zordur. Yıldırım Tesisat olarak, en yeni teknolojik cihazları kullanarak su kaçağı tespitinde uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmet sunuyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti yaparak, maddi açıdan zarar görmenizin önüne geçiyoruz. Ekip arkadaşlarımızla, kameralı cihazlı su kaçağı tespiti yaparak, sorunları ortadan kaldırmak adını hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir?

 • Önceki dönemlere göre yüksek faturalar
 • Mekânın belirli bölgelerinde nem
 • Mekânın belirli bölgelerinde görünen su sızıntıları
 • Su tesisatından gelen sesler

Su kaçağı belirtileri yaşıyorsanız, Yıldırım Tesisat olarak, sizin için en kolay çözümü sunuyoruz. Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti hizmetiyle, sorunlarınızı çözmek için 1 yıl garanti ile hizmet alabilirsiniz. Endişelerinizi unutun ve Yıldırım tesisatın güvencesiyle su kaçağınızı çözün.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle cihazla su kaçağı bulma hizmetimiz kapsamında su kaçağının tespiti konusunda öncü bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bölgesel olarak kaçakları belirleyen ve çözümler üreten uzman ekibimiz, cihazlı su kaçağı tespiti sayesinde tesisat sorunlarınızın hızlıca çözülmesini sağlıyor. Güvenilir ve etkin bir şekilde tesisat sorunlarınızı çözmek için Yenimahalle kameralı cihazla su kaçak tespiti hizmetimiz kapsamında elimizden geleni yapıyoruz.

Firma olarak, su kaçağı sorunlarının ne kadar önemli olduğunu ve bunların hızlı çözülmemesi durumunda büyük problemlere yol açabileceğini biliyoruz. Bu nedenle firma olarak, Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Sizleri rahatsız etmeden, kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaparak, evinizin duvarlarına en ufak zarar vermeden sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Kameralı su kaçağı tespiti, termal kameralar kullanarak gerçekleştirilir. Bu cihazlar, pimaş borulardaki kaçakların belirlenmesinde etkilidir. Kameralar, boru içerisinden görüş alabilmek için 30 metre uzunluğunda bir kamera kablosu kullanılmaktadır. Bu termal kameralı cihazlar sayesinde su kaçakları başta olmak üzere tüm sorunları tespit ediyoruz.

Yenimahalle'de hizmet verdiğimiz kameralı su kaçağı tespiti, pimaşların içini kolaylıkla analiz etmemize olanak sağlar. Ankara kameralı cihazla su kaçak tespiti hizmetimiz sonucunda, kaçağın bulunduğu yeri konumunu noktasal olarak belirliyoruz. Bu sorunları uzman ekibimizle çözüme kavuşturuyoruz. Ankara Yenimahalle kameralı cihazla su kaçak tespiti ile kaçağın tespit edilmesi ve tamir edilmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yenimahalle Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz kapsamında su kaçağı tespiti konusunda etkili çözümler sunuyoruz. Personelimiz tarafından gerçekleştirilen Yenimahalle kameralı su kaçağı tespiti sayesinde, herhangi bir kırık dökük oluşmadan sorunlarınızı gideriyoruz. Ayrıca, yaptığımız onarımlara 1 yıllık garanti veriyoruz.

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti ile sıcak ve soğuk su borularındaki kaçakların kolayca belirlenmesini sağlar. Termal kamera teknolojisi sayesinde, sıcak ve soğuk su hatlarının noktasal olarak tespiti yapılır. Ardından, alan taraması yapılarak sorunlu borunun konumu tespit edilir. Ankara Yenimahalle'de su kaçağı tespiti yapan bir firma olarak, duvarlarınıza zarar vermeden tüm su kaçağı tespiti ve tamirat işlemlerinizi profesyonel olarak çözümler sağlamış oluruz.

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Yenimahalle su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

SIK SORULAN SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Yenimahalle 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Yenimahalle Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Yenimahalle Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Yenimahalle Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Yenimahalle Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Yenimahalle su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Yenimahalle açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Yenimahalle açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenimahalle
  Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yenimahalle
  Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp