Etimesgut Cihazla Su Kaçağı Bulma;
Etimesgut su kaçağı tespiti
& su kaçağı bulma konusunda sizlere 7/24 açık tesisatçı hizmeti sunuyoruz. Yıldırım Tesisat olarak, evleriniz ve iş yerlerinizdeki su kaçakları, tesisat arızaları, atık su gider tıkanıklıkları gibi tüm sorunlarınıza profesyonel çözümlerle müdahale ediyoruz. 2004 yılından beri kurumsal olarak hizmet veriyoruz ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için, Etimesgut tesisatçı firmamızı 0539 5484427 numaralı hat üzerinden hemen arayabilirsiniz.

Etimesgut cihazla su kaçağı tespiti konusunda Yıldırım Tesisat olarak, profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Termal kameralar yardımıyla, kameralı cihazla noktasal tespit yapıyor ve en hızlı ve en iyi çözümleri sunuyoruz. Evlerde sıkça karşılaşılan su kaçağı sorunlarına, uygun fiyat aralığıyla, yüksek kaliteli ve 1 yıl garantili olarak kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi hizmet veriyoruz. Su tesisatları konusunda her türlü sorununuz için, Yıldırım Tesisat Eryaman firması olarak her zaman hizmetinizdeyiz. En iyi çözümleri sunmak için, profesyonel ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Tesisat arızaları bekletmeye gelmez, olası şüpheleriniz varsa alanında uzman Yıldırım Tesisat firmamız, Ücretsiz Keşif hizmeti ile sizlerin yanınızda, teknolojinin getiresi termal kameralı cihazlarla su kaçakğı tespiti yaparak, tesisat sorunlarınızı düşük maaliyetlerle çözüme kavuşturuyoruz. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir?

 • Yüksek fiyatlı faturalar

 • Nemli zemin ve duvarlar
 • Su tesisatındaki su sızıntıları
 • Alt komşunuzun tavanında oluşan sararmalar ve su kabarcıkları

Yaşam alanınız da yukarıdaki sorunlarla karşı karşıya iseniz, Endişelenmeyin, Yıldırım Tesisat olarak Etimesgut cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzman ekibimiz ve en son teknolojik cihazlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Su kaçağınızı en hızlı ve etkili şekilde tespit ederek, 1 yıl garantili ile tamir ediyoruz. 

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Etimesgut cihazla su kaçağı bulma firması olarak, su tesisatlarında ortaya çıkabilecek sorunlarının ne denli kritik olduğunu ve hızlı bir şekilde çözülmemesi durumunda oluşabilecek hasarların büyüklüğünü iyi biliyoruz. Bu nedenle, en modern teknolojilerle kameralı cihazlı su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. Ankara Etimesgut kameralı cihazla su kaçak tespiti ile sizleri rahatsız etmeden, duvarlarınıza zarar vermeden hızlı ve doğru bir şekilde su kaçağı tespiti yapıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Su kaçağı sorunları, herkes için büyük bir risk oluşturur. İşte bu nedenle, Etimesgut cihazla su kaçağı tespiti konusunda sizlere en profesyonel hizmeti sunuyoruz. En modern cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile, su kaçağını hızlı ve kırmadan cihazla kaçak su tespiti yapıyoruz. Böylelikle, sorunların çözümüne hızlıca başlayarak, işletmenizin çalışmasını aksatmadan çözüme kavuşturuyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Kameralı su kaçağı tespiti, termal kameralı cihazların kullanılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar, pimaş içerisine sokularak, yaklaşık 30 metrelik kablo ile boru içerisinde ilerler ve su kaçakları bu şekilde tespit edilir. Bu sayede, su kaçağının nerede olduğu ve ne kadar büyük olduğu belirlenebilmektedir.

Etimesgut kameralı su kaçak tespiti, boruların içerisindeki her türlü çatlak veya kırıkların nerede olduğunu kolayca bulmamıza olanak sağlıyor. Deneyimli çalışanlarımız tespit edilen bu sorunları tamir ederek sorunların önüne geçiyor. Böylece, zahmetli ve zaman alıcı işlemler kaliteli bir şekilde ortadan kaldırılıyor. 

Etimesgut Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Etimesgut cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz su kaçağı sorunlarının çözümü için en güvenilir hizmettir. Uzman ekibimiz aracılığıyla sunduğumuz Etimesgut kameralı su kaçağı tespiti hizmeti ile evinizdeki su kaçaklarını hızlı ve kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Kırma dökme işlemi yapmadan, su kaçağının kaynağını tespit ediyor ve sizlere en hızlı çözümü sunuyoruz. Etimesgut su kaçağı tespiti sonrasında yaptığımız tüm işlemler için bir yıl garanti veriyoruz.

Etimesgut ilçemizde su kaçağı sorunlarının çözümü için en etkili yöntemi sunuyoruz. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti sıcak ve soğuk su borularındaki kaçakları hızlı ve kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kullandığımız termal kamera teknolojisi ile tespitlerimizi noktasal olarak yapıyoruz, böylece su kaçağının kaynağını hemen belirliyoruz. Etimesgut kameralı cihazla su kaçağı tespiti konusunda öncü bir işletme olarak, tüm sorunlarınıza profesyonel seçenekler sunuyoruz.

Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Etimesgut su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Etimesgut 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Etimesgut Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Etimesgut Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Etimesgut Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Etimesgut Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Etimesgut su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Etimesgut açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Etimesgut açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Etimesgut Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Etimesgut Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Etimesgut Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Etimesgut Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp