Dikmen Su Kaçağı Bulma
Dikmen su kaçağı tespiti & su kaçağı bulma konusunda 7/24 açık tesisatçı hizmeti veriyoruz. Yıldırım Tesisat olarak 2004 yılından bu yana ev ve iş yerlerinde su kaçakları, tesisat arızaları ve atık su tıkanıklıkları gibi sorunları çözüyoruz. Dikmen Tesisatçı gibi kurumsal firmamızdan ücretsiz keşif hizmeti almak isterseniz, 0539 5484427 numaralı telefonu arayarak, en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Dikmen su kaçağı tespiti konusunda profesyonel hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimizin karşılaştığı tesisat sorunlarına en iyi ve en hızlı çözümleri sunuyoruz. Yıldırım tesisat Dikmen olarak, su tesisatı sorunlarınızı kameralı cihazla noktasal tespit ediyor ve uygun fiyatlı olarak 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Eski binalarda sıkça karşılaşılan su kaçakları gibi sorunlar için termal kameralı cihazlar kullanarak, her türlü su kaçağı sorununu noktasal olarak tespit ediyoruz. Dikmen'de su kaçağı tespiti alanında lider tesisatçı firması olarak, her saat her gün size hizmet veriyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

En iyi Dikmen tesisatçı firmamız da olası sıhhi tesisat arzalarınız, su sızıntısı sorunlarınızı kırmadan ölçüm yaparak çözüme kavuşturmaktayız. Su kaçağından mı! şüpheleniyorsunuz, hemen Dikmen cihazla su kaçağı bulma hizmeti için bizleri arayın. Su kaçağı belirtileri nelerdir?

 • Normalin üzerinde bir su faturası
 • Su kokusu
 • Su sızıntı sesine benzer bir ses 
 • Duvarlardan gelen su sesi
 • Nemli alanlar

Yukarıda maddeler halinde belirtilen sebeplerden birini yaşıyorsanız, Yıldırım Tesisat olarak sunduğumuz Dikmen cihazla su kaçağı tespiti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından 1 yıl garantili hizmet alarak, sorunlarınızın çözümüne ulaşabilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçin, su kaçağı sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Dikmen cihazla su kaçağı bulma konusunda öncü bir firma olarak, cihazlı su kaçağı tespiti hizmetimizle sıhhi tesisatlarındaki sorunlarınızı çözmekteyiz. Özellikle bölgesel kaçak tespiti yaparak, sorunların kaynağını hızlı bir şekilde belirliyor ve çözüm üretiyoruz. Uzman personelimiz tarafından sunulan kameralı cihazlı su kaçağı tespiti hizmeti ile su kaçağı sorunlarınızın çözümüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Firma olarak, su tesisatından kaynaklı sorunların ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz ve biliyoruz ki, bu sorunlar hızlı çözülmezse büyük problemlere yol açabilir. Bu nedenle, Dikmen kameralı su kaçak tespiti konusunda deneyimli ekibimizle, kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaparak, sorunları çözmenin yanı sıra, duvarınızda da zarar vermeden hizmet veriyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır?  Yıldırım Tesisat olarak, termal kameralı cihazlar kullanarak, pimaş borularındaki su kaçağını tespit ediyoruz. Kameralı görüntüleme cihazını, 30 metre uzunluğunda bir kamera kablosu ile boru içerisine sokarak su kaçağının nerede olduğunu belirliyoruz. Bu sayede, su kaçağını hızlı ve kesin bir şekilde tespit ederek, sorunun çözümüne hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.

Dikmen Kameralı cihazla su kaçak tespiti hizmetimiz ile boruların iç yapısını kolayca inceliyoruz. Bu incelemeler sırasında, çatlaklar ve kırıklar konum olarak belirlenerek, uzman ekibimiz tarafından müdahale edilerek sorunlar çözülüyor. Kameralı su kaçağı tespiti hizmetimiz ile duvarlarınızı kırmadan tespit edilen sorunları tamir ediyoruz.

Dikmen Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Dikmen cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz ile Yıldırım Tesisat olarak, cihazlı su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. Deneyimli personelimizle birlikte, su tesisatlarındaki tüm sorunlarınız için hızlı çözümler üretiyoruz. Dikmen kameralı su kaçağı tespiti yaparak, duvarlarınızda veya zeminlerinizde herhangi bir kırık oluşmadan sorunlarınızı çözüyoruz. Ayrıca, kalıcı bir onarım yaparak, 1 yıllık garanti veriyoruz.

Ankara Dikmen yıldırım tesisat olarak su tesisat sorunlarıyla karşı karşıya kalırsanız, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Kırmadan, en modern cihazlarla gerçekleştirdiğimiz su kaçak tespiti hizmetimizle, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Dikmen’in en iyi su tesisat firması olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Dikmen su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

SIK SORULAN SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Dikmen 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Dikmen Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Dikmen Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Dikmen Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Dikmen Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Dikmen su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Dikmen açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Dikmen açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Dikmen Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Dikmen Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Dikmen Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Dikmen Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Dikmen Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Dikmen Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Dikmen
  Dikmen Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Dikmen Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Dikmen Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Dikmen
  Dikmen Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp