En yakın Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti acil telefon numarası 0539 5484427 hemen ara!

Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti

Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti

En İyi Batıkent Tesisatçı & Batıkent Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz 05395484427 7/24 Açık Su Tesisatçısı ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

Batıkent tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimize üstün kalitede su tesisatı hizmetlerimizi sunuyoruz. Kırmadan su kaçağı tespitini noktasal bir şekilde yapıyoruz.

Batıkent su kaçağı tespiti hizmetlerimizi yüksek kalitede sizlere sunuyoruz. Öncelikle firmamız bünyesinde hizmet veren tüm ekibimizin profesyonel düzeyde hizmet sunduğunu belirtmek isteriz. Hayatımızın her anında suyu kullanıyoruz. Dolayısı ile zaman zaman su giderlerinde tıkanma gibi benzeri sorunlar ortaya çıkabiliyor. Ancak su kaçağı tespiti için tecrübeli bir firmadan hizmet almanızı önermekteyiz. Çünkü bazı firmalar su kaçağını tespit etmek için ne yazık ki zemine zarar verebiliyor. Böyle bir durum ile karşılaşmamak adına firmamızın hizmetlerinden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

Yıldırım tesisat firması olarak önceliğimiz her daim müşteri memnuniyetidir. Firmamıza güvenerek hizmet talebinde bulunan tüm müşterilerimize kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Sıhhi tesisatlar da oluşan problemleri teknolojik aletlerimiz aracılığı ile noktasal bir şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede su kaçağını bulmak için kırıp dökmeye gerek kalmıyor. Mutfak, lavabo ve WC tıkanıklıkları için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden itibaren müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Sizler de Batıkent tesisatçı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek hizmet kaydı oluşturabilirsiniz. Kısa sürede bölgenize en yakın ekibimizi yönlendirerek kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini sunuyoruz.

Gider hatlarından dökülen temiz veya pis su borulardan kanala tahliye olur. Bu esnada bilinmeyen nedenlerden kaynaklı kırılmalar veya küçük çatlaklar oluşur. Dolayısı ile bu durum ‘’su kaçağı’’ olarak nitelendirilir. Su tesisatında ortaya çıkan kaçaklar ya pis su ya da temiz su kaçağı olarak ikiye ayrılır. Her iki su kaçağında da kırmadan, noktasal su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçağını fark ettiğiniz an vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü altınızda oturan kişilerin evin su basabilir. Peki, pis su ve temiz su nedir? Sizlere bu konu hakkında bilgi vermek isteriz.

Batıkent Tesisatçı Hizmetimiz

En iyi Batıkent tesisatçı hizmeti için,

En yakın Batıkent su tesisatçısı Yıldırım Tesisat günün her saati

 Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Kimdir? ✅ 1 Yıl Tesisat Garantisi Uygun Fiyat
 Batıkent En İyi Tesisatçı Firması ✅ En Yakın Tesisatçı Hizmeti
 Batıkent Su Tesisatçısı Onaylı ✅ Kırmadan Lavabo – Tuvalet Tıkanıklığı Açma
✅ Batıkent Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yaplır? ✅ Kameralı Tesisatçı 7/24

Ankara Batıkent Tesisatçı Yıldırım Tesisat Kimdir?

Batıkent Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı, evlerde, işyerlerinde ya da diğer tüm yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek ciddi bir sorundur. Su kaçağı tespiti için kırmadan hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Teknolojinin ilerlemesi ve büyümesi ile firmamız son teknolojik cihazlar kullanıyor. Bunun için termal su kaçağı tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı kullanıyoruz. Bu yöntemler oldukça etkili ve kısa sürede tıkanıklığı gidermeye yarıyor. Özellikle eski binalarda su kaçağı sıkça görülen bir sorundur. Borular da yüksek basınç nedeni ile su sızıntıları meydana gelebiliyor.

Geçmiş yıllarda su sızıntılarını tespit etmek için fayanslar kırılıyor ve ciddi hasarlar veriliyordu. Günümüzde geleneksel yöntemler ile hizmet veren firmalarda bulunuyor. Bu yüzden alacağınız hizmetin kırmadan su kaçağı tespiti olması gerekmektedir. Yıldırım tesisat olarak sizlere en kısa süre içerisinde kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizi sunuyoruz.

Batıkent kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile birlikte sunuyoruz. Önceliğimiz hizmet kalitemizin yüksek olması ve sizlerin memnuniyetidir. Sorunsuz bir şekilde hizmet sunarak sektörün en iyi firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlere termal su kaçağı cihazımız ile akustik dinleme cihazımız hakkında bilgi vermek isteriz.

Akustik Dinleme Cihazı: Bu cihaz su kaçağında meydana gelen sızıntı seslerini yakınlaştırarak net bir şekilde ses iletimi sağlar. Bu sayede kısa sürede su kaçağının tespiti kolayca yapılmış olur. Özellikle bu cihaz sayesinde 1 metre derinlikte su kaçağı tespiti sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Dolayısı işe su kaçağını noktasal olarak bulmamıza yaradığını ifade etmek isteriz.

Termal Su Kaçak Tespit Cihazı: Son teknoloji olan termal su kaçağı tespiti cihazı ile kırmadan tespit ediyoruz. Ev ve işyerinizde meydana gelen su kaçaklarını bu cihaz ile%100 noktasal bir şekilde tespit ediyoruz. İleri teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağının neden kaynaklandığını da buluyoruz.

 

Belirttiğimiz üzere sizler de noktasal su kaçağı tespiti hizmet almak için Yıldırım tesisat firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel bir şekilde hizmet sunarak memnuniyet garantisi veriyoruz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Su kaçağı tüm gününüzü olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Bu yüzden hemen hemen çoğu kişinin korkulu rüyasıdır. Yaşam alanlarımızda her an ortaya çıkabilecek bir durum olduğu için yapmanız gerekenleri önceden bilmenize fayda var. Eğer su kaçağı belirtilerini bilirseniz bu sizin için bir avantaj olacaktır. Başınıza geldiği zaman vakit kaybetmeden bizleri arayarak hizmet talebinde bulunmalısınız. Şimdi sizlere su kaçağı belirtileri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

 • Fayans derz boşluklarında sararma oluşması,
 • Musluklar kapalıyken su saatinin dönmesi,
 • Kombi su bar göstergesinin devamlı düşmesi,
 • Duvarlarda kabarma,
 • Yüksek gelen su faturası,

Batıkent su tesisatçısı olarak yukarıda belirttiğimiz üzere su kaçağı belirtileri yer alıyor. Eğer bu belirtiler ile karşılaşırsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak su kaçağı tespiti için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yıldırım tesisat firması olarak başta Batıkent olmak üzere tüm Ankara genelinde hizmet vermekteyiz.

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Öncelikle su kaçakları’nın oluşumunda pek çok faktörün bulunduğunu belirtmek isteriz. Pis su borusunda meydana gelen delinmeden veya hasardan kaynaklı su Kaçakları oluşur. Özellikle pis su kaçağı alt komşunuzun tavanının sararmasına ve su lekelerinin oluşmasına neden olur. Ancak su kaçağı nedenleri arasında ilk sırada kalitesiz su borularının kullanımı yer almaktadır. Bunların yanı sıra daha pek çok neden bulunuyor.

 • Eski yapılarda tesisatın eskimesi ile dayanıklılığını yitirmesinden,
 • Su sızıntılarının tesisata gelen yüksek basınçtan,
 • Demir tesisat borularının zaman içerisinde çürümesinden,
 • Su tesisatı döşenirken ustalardan kaynaklı hatalar,
 • Su tesisatının ucuz fiyatlara yapılarak kalitesiz boru kullanımı,
 • Muslukların hızlı bir şekilde açılıp kapanması,
 • Su tesisatı borularının özenli bir şekilde kaynatılmadan yapılmış olması,

Yukarıda belirttiğimiz nedenler su kaçağına sebebiyet veren durumlardır. İşinde profesyonel bir firma tercih ederek su kaçağı tespiti hizmeti alabilirsiniz. Özellikle su kaçağı, hem sizleri hem de alt komşunuzu mağdur edecek bir sorundur. Bu yüzden vakit kaybı yaşamadan bizleri 7/24 arayabilirsiniz.


Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi

Batıkent kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerimiz profesyonel şekilde sunuyoruz. Su sızıntısını bulmak için kullanılan cihazlar son derece önemlidir. Fayanslarınızın kırılmaması ve hem maddi hem de manevi açıdan zarar görmemeniz için üstün kalitede hizmet veren firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Su kaçağının nerede olduğunu noktasal olarak tespit ediyoruz. Bu sayede su kaçağı tamir işlemini kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Batıkent cihazla su kaçağı tespiti hizmeti almak için bizleri haftanın 24 saati arayabilirsiniz.

Batıkent Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti ve tamiri için tecrübeli bir firma tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Su sızıntılarını tespit etmek için ileri teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Bu sayede kırmadan su kaçağını noktasal bir şekilde buluyoruz. Su kaçağı tespitinde akustik dinleme cihazı ve termal su kaçağı cihazı kullanıyoruz. Bu cihazlar sayesinde su kaçağının neden kaynaklandığını da buluyoruz. Su kaçağı tamir hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde sizlere sunuyoruz. Batıkent su kaçağı tamiri hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • Su kaçağının büyüklüğü,
 • Hizmetin verileceği yer,
 • Binanın yaşı,
 • Daha öncesinde aynı yerden su kaçağının olup olmaması,
 • Su kaçağın hangi yapıda oluşması,

Bunlara ek olarak su kaçağı tespitinde kameralı su kaçak tespiti fiyatları hakkında sizlere bilgiler veriyoruz.

Batıkent Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması

Sektörde kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren kurumsal bir firmayız. İş deneyimi olan ekibimiz ile profesyonel bir düzeyde hizmet garantisi sunuyoruz. Bu alanda tecrübe personellerimiz ve son teknolojik cihazlarımız ile su kaçağını noktasal olarak buluyoruz. Su kaçağı tespiti Batıkent genelinde sunduğumuz bir hizmettir. Sizler de firmamız ile iletişime geçerek konforlu, kaliteli, ekonomik ve güvenilir bir hizmet alacağınızdan kuşkunuz olmasın. Batıkent kırmadan su kaçağı tespiti için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Temiz Su Tesisatı Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Temiz su tesisatı, konutlarda suyu kullanma yerine kadar ileten boru ağına ‘’temiz su tesisatı’’ denir. Banyo, mutfak, tuvalet ve lavabo da kullanılan temiz sular bizlere borular aracılığı ile ulaşır. Fakat temiz suyun borular ile ulaşmaması durumunda temiz su kaçağı olduğun bir belirtisidir. Bu süreçte alanında profesyonel bir firmadan hizmet alınması son derece önemlidir. Bunlara ek olarak temiz su tesisatı iki bölümden oluşmaktadır.

1. İç Temiz Su Tesisatı: Temiz suyun katlara kolonlar ile dağıtılması ile kolonlardan suyun kullanılacağı yere götürülen bağlantı borulardan oluşmaktadır.

2. Beslenme Borusu: Konutlar da boru hatlarının döşenmesi ile şehir su borusu ve daireler de sayaç arasında kalan alana ‘’beslenme borusu’’ denilmektedir.

Atık Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Pis su tesisatı, binaların su akıtma kısımlarından gelen kirli ve pis sular kanalizasyon şebekesine ya da fosseptik çukuru adı verilen çürütme ve süzme çukuruna aktaran tesisata ‘’pis su tesisatı’’ denir. Tesisatın işlevini sağlayabilmesi için pis suyun borulardan arındırılması gerekmektedir. Çünkü pis su kötü koku, gaz ve böcek oluşumunu destekler. Bu sebeple ortamdan hızla uzaklaştırılması oldukça önemlidir. Böyle bir durum ile karşılaştığınız da firmamızın pis su tesisatçısı hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Batıkent 7/24 Tesisatçı Firması

Batıkent genelinde 7/24 su tesisatı hizmeti vermekteyiz. Aniden ortaya çıkan su sızıntılarında firmamızı dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Sizlerin güvenliği ve kaliteli bir firmadan hizmet alması için aralıksız çalışıyoruz. Batıkent’in 7/24 su tesisatçısı olarak tanınan lider bir firmayız. Özellikle gece saatlerinde bilinmeyen r nedenle su tesisatında oluşan arızalar hem sizi hem de komşularını mağdur edebilir. Bu sebeple kısa sürede hizmet almak için 7/24 açık tesisatçı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıldırım tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet imkanı sunuyoruz.

Batıkent Açık Tesisatçı

Batıkent su tesisatçısı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Batıkent genelinde sunduğumuz tüm hizmetleri Ankara genelinde de vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için Batıkent açık tesisatçı olan Yıldırım tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerimize en hızlı ve en iyi şekilde hizmet garantisi sunuyoruz.

Batıkent Bayramda Açık Su Tesisatçısı

Batıkent’de hizmet veren Yıldırım su tesisatı firmamız özel günler ve bayramlar da hizmet sunmaya devam ediyor. Aniden ortaya çıkan su kaçaklarında hızlı tamir hizmeti almalısınız. Bu yüzden bayramda açık su tesisatçısı olarak tüm günler de kusursuz hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. 15 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere üstün kalitede hizmet sunuyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde su kaçağını noktasal tespit ediyoruz. Batıkent su tesisatçısı firması olarak hizmet talebinizi kısa sürede ekibimize yönlendiriyoruz.

Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Batıkent su kaçağı tespiti için sunduğumuz hizmet kalitesi oldukça yüksektir. Su sızıntılarını kısa sürede kullandığımız cihazlar sayesinde tespit ediyoruz. Aynı zamanda sektörde uygun fiyat da hizmet vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Peki, Batıkent su kaçak tespiti fiyatları neye göre belirlenir?

✅ Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
500 TL  
✅ Batıkent Su Kaçağı Bulma Fiyatı Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
500 TL  
✅ Batıkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Evet Maksimum Süre
1 saat
500 TL  
  Evet Maksimum Süre
1 saat
500 TL  

Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Sıkça Sorulan Sorular

Su Kaçağı Tespit Cihazları Hangileridir?

Yıldırım tesisat olarak son teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Bu cihazlar; termal su kaçağı tespiti cihazı ve akustik dinleme cihazı’dır.

Batıkent Tesisatçı Hizmetlerinizi Nerelerde Sunuyorsunuz?

Batıkent genelinde su tesisatçısı olarak 7/24 hizmet imkanı sunuyoruz. Aynı zamanda firmamız Ankara genelinde de hizmetler veren lider bir firmadır.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Termal kamera ile su kaçağını noktasal tespit etmekteyiz. Bunun için su kaçağının bulunduğu yeri termal kamera aracılığı ile görüntülüyoruz. Bu sayede tıkanıklığa neden olan faktörü de buluyoruz.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespiti için ileri teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Termal su kaçağı tespiti cihazı ve akustik dinleme cihazı sayesinde kırmadan su kaçağının yerini bularak kısa sürede su sızıntısını noktasal tespit ediyoruz.  Sizler de su kaçak tespiti için tecrübeli bir firma tercih etmelisiniz.

Su Faturam Çok Yüksek Geldi. Neden?

Su faturanız her zaman ki faturanıza göre daha yüksek geldiyse su kaçağı olabilir. Bu durumda vakit kaybetmeden su tesisatı firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Üst Kattan Su Sızıntısı Var. Ne Yapmalıyım?

İlk olarak üst kat komşunuz ile bu konuyu görüşmelisiniz. Su sızıntısının olduğu yeri göstererek su tesisatçısı hizmeti almasını söyleyebilirsiniz. Üst kat komşunuz su kaçağından habersiz olabilir. Çok geç olmadan hizmet almak hem sizin hem de komşunuz için daha iyi olacaktır.

 
✅ Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Batıkent
  Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Batıkent
  Batıkent Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp