Bağlıca Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Bağlıca da hizmet vermekte olan Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş, profesyonel ekibiyle hizmet sağlayan, gerekli ustalık belgelerine sahip kurumsal Bağlıca tesisatçı firmasıdır. 7 gün 24 saat boyunca Bağlıca açık tesisatçı hizmeti sağlayan firmamız, her biri en az beş yıl deneyimli olan ustalarla su kaçağı, atık su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma işlemlerini büyük bir dikkat ve hassasiyetle yerine getirir. Yaptığı işlerde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veren firmamız, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı olarak Bağlıca tesisatçı ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Bizlere 0539 548 44 27 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz.

En Yakın Bağlıca Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Bağlıca Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Bağlıca sıhhi tesisat arızaları önemsenmesi gereken ve aciliyeti olan sorunlardır. Fark edildiği anda Bağlıca tesisat firmasıyla iletişime geçmeniz gerekir. Firmamız kullandığı son teknoloji Bağlıca kameralı su kaçağı tespiti sayesinde kısa zamanda su kaçağının yerini bulur ve lokal tamirat gerçekleştirir. Bağlıca en iyi su tesisatçısı olan firmamız, tüm sıhhi tesisat sorunlarınıza kalıcı, etkili ve uygun fiyatlı çözümler üretir. Tesisatınızda kaçak olduğundan şüpheleniyorsanız ancak yine de emin değilseniz yıllardır Bağlıca su tesisatçısı olarak hizmet vermekte olan ustalarımıza fikir danışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Kaçağı Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Sıhhi tesisat arızları farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebilen ciddi sorunlardır. En sık karşılaşılan tesisat arızalarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür.

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Yukarıda sıralanan ya da başka bir sebepten ötürü meydana gelen tesisat arızanız Bağlıca tesisatçı hizmeti sağlayan firmamızla iletişime geçmeniz doğrusudur. Bağlıca su tesisatçısı olan ustalarımız, son model cihazları kullanarak su kaçağının bulunduğu bölgeyi kısa zamanda tespit eder ve ardından talebiniz halinde tamiri gerçekleştirir. Lokal olarak tamirat gerçekleştirilmemiz zaman kaybınızı önemli ölçüde minimize eder. Firmamız tarafından Bağlıca su kaçağı tespiti için kullanılan yöntemler ise şu şekildedir;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Bağlıca Tesisatçı

Günün her saatinde sıhhi tesisat arızası yaşayabilirsiniz ve Bağlıca açık tesisatçı ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyacınızdan ötürü destek almak ya da fikir danışmak için Bağlıca tesisatçı olarak hizmet sağlayan firmamızı ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal ciddiyet çerçevesinde hizmet gösteren firmamız, tüm tesisat sorunlarınızı kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturur. Bağlıca en yakın tesisatçı olarak hizmet sağlayan firmamız, alanında yetkin ustalarla ‘yarım saatte ustan kapında sloganıyla’ çalışmaktadır. Bağlıca en iyi tesisatçı olarak tanınan Yıldırım Tesisat, uygun fiyatla hizmet sunar ve müşteri memnuiyetini maddi kazançlarından öncelikli tutar.

Bağlıca Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisat arızaları ciddi problemler olup profesyonel müdahaleyi gerektirir. Bu nedenle tesisatta problem olduğuna dair nem, küf ve lekelenme gibi bariz ibareler görüyorsanız ya da bu yönde bir şüphe varsa Bağlıca su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızdan hizmet alınabilir. Bağlıca en iyi su tesisatçısı olan Yıldırım tesisat bir telefon kadar uzağınızdadır. Bağlıca en yakın su tesisatçısı ihtiyacınız için bize ulaşmanızın akabinde uzman kadromunuz kısa zaman içerisinde adresinize gelir, arızayı tespit eder ve tamirini gerçekleştirir Günün her saatinde  Bağlıca açık su tesisatçısı olan firmamıza 0539 548 44 27 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. 

Bağlıca Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ciddi bir zaman kaybı yaratan geleneksel yöntemler yerine Bağlıca cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız, Bağlıca kameralı su kaçağı tespiti sayesinde duvar içerisinde ya da zeminde yer alan sıhhi tesisat borularını görüntüler, temiz su kaçağı ya da atık su kaçağı tespitini kısa bir zaman içerisinde tespit eder. Kameralı cihazla Bağlıca su kaçağı tespiti ardından lokal onarım gerçekleştirilir.

Siz de kurulduğu 2004 yılından beri profesyonel hizmet sağlayan ve Bağlıca tesisatçı beklentinizi en iyi şekilde karşılayan firmamızın deneyiminden yararlanmak için günün her saatinde arayabilirsiniz. Her türlü sıhhi tesisat tamiri, boru tamiri, kombi su kaçağı, klozet sifon arızları, tuvalet-lavabo tıkanıklığı açma ve petek tesisatı gibi ihtiyaçlar için Bağlıca su tesisatçısı olarak hizmet sağlayan firmamıza 0539 548 44 27 numarası üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bağlıca Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sektörde işler kolaylaştığı gibi sıhhi tesisat alanında da su kaçaklarının tespit etmek daha kolay hale gelmiştir. Bağlıca kameralı tesisatçı hizmeti veren firmamız, adresinize ulaşmasının akabinde termal kamera yardımıyla kaçak olan noktayı kısa zaman içerisinde tespit eder. Bağlıca su tesisatçısı olarak kaçağı tespit ettikten sonra lokal onarım gerçekleştiriyor ve bu sayede yaşanabilecek maddi kaybı en aza indirgiyoruz.  Siz de Bağlıca tesisatçı arayışı içerisinde iseniz Bağlıca’nın en köklü firması olan Yıldırım Tesisatdan hizmet alabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Bağlıca 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Bağlıca Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Bağlıca Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Bağlıca Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Bağlıca Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Bağlıca su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Bağlıca açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Bağlıca açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Bağlıca
  Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Bağlıca
  Bağlıca Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp