Alanında uzman Batıkent su kaçağı tespiti & cihazla su kaçağı bulma firması Yıldırım Tesisat 2004 yılında Batıkent'de kurulmuş 'kurumsal' bir tesisat firması olarak, yaşam alanlarında yaşanılan, aciliyet gerektiren sıhhi tesisat arızaları, su kaçağı tespiti ve batarya musluk montajı işlemleriniz de ÜCRETSİZ KEŞİF! İmkanı ile 7/24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Hemen Ara! 0539 5484427

Alanında uzman Batıkent su kaçağı tespiti sunan Yıldırım Tesisat firması, Ankara'nın en önde gelen su tesisatı servisi olarak, müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Su tesisatı sorunları aciliyet gerektiren işlemlerdir. En yakın en yakın Batıkent tesisatçı firmamızda atık su gider tıkanıklıkları, su kaçakları, kombi su kaçakları ve batarya, klozet arızalarınızı başta olmak üzere müşterilerimize birçok alanda 1 yıl malzeme işçilik garantisi ile hizmet veriyoruz. Son teknoloji cihazlarla çalışan, alanında uzman ekibimiz, Batıkent su kaçağı tespiti alanında oldukça fazla deneyime sahip ekibimizle, hiçbir sapma olmadan doğru sonuçlara ulaşarak, hızlı bir şekilde onarım aşamasına geçiyoruz. Sıhhi tesisat sorunları ile ilgili ücretsiz keşif hizmeti almak isteyen müşterilerimiz 0539 548 4427 numaralı hat üzerinden bizimle iletişime geçebilir.

Firma olarak Batıkent kameralı su kaçağı tespiti hizmetimiz ile su tesisatınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kameralı cihazla kırmadan su kaçak tespiti hizmetimiz sayesinde su kaçağının kaynak noktasını ve ne sorunun büyüklüğünü tespit ediyoruz. Böylece, zaman kaybı önlenir ve su tesisatınızın çalışmasının güvenli bir şekilde sürdürülmesi sağlanır. Ayrıca, kameralı cihazlarımızla su kaçağının hızlı ve etkili bir şekilde tespit edilmesi de mümkündür.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı belirtileri nelerdir, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Su kaçakları kontrol edilmezse, kısa vadede büyük sorunlara ve maddi kayıplara yol açabilmektedir. Yıldırım tesisat olarak sunduğumuz cihazlı su kaçağı tespiti ile büyük sorunlar ve kayıplar yaşamanızın önüne geçiyor, Kırmadan su kaçağı tespiti ile su borularının iç kısmını, uzun kablonun ucuna takılan kameralarla inceliyoruz.
Yüksek su faturası
Gözle görülür nem
Gözle görülür sızıntılar
Duvarlardan gelen su sesi
Sıhhi tesisatlarınızda yukarıdakiler gibi bir sorun gözlemliyorsanız, Batıkent cihazla su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanmak ve uzmanlarımızdan 1 yıl garantili hizmet almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Batıkent cihazla su kaçağı bulma, su tesisatlarında yaşanan sorunları giderme aşamasında oldukça büyük önem taşımaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti hizmetini uzman personeliyse sunan bir firma olarak, bölgesel kaçak tespiti yapıyor ve bu sorunları hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Yıldırım tesisat olarak, sıhhi tesisat sorunlarının ne denli önemli olduğunun farkındayız ve bu sorunların hızlı bir şekilde çözülmezse büyük problemler doğurabileceğin biliyoruz. Bu noktada konusunda deneyimli ekibimizle Batıkent cihazla su kaçak tespiti yapıyor ve kırmadan cihazla su kaçağı tespiti sayesinde duvarlarınıza hiç zarar vermeden sorunlarınızı çözüyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Kameralı su kaçağı tespiti, su tesisatlarının arızalarının hızlı ve etkili bir şekilde tespit edilmesini ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlama noktasında oldukça önemlidir. Bu noktada Yıldırım tesisat olarak sizlerin su tesisatı sorunlarınızı kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile sapma olmadan, bölgesel olarak tespit ediyor ve sorunların çözümü için hızlı bir şekilde aksiyon alıyoruz.

Kırmadan kameralı su kaçak tespiti hizmetimiz sayesinde evlerinizde ya da herhangi bir mekânda yaşadığınız sıhhi tesisat sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözüyoruz. Ankara Batıkent kameralı su kaçak tespiti firması olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel su tesisatı hizmetlerimizi en deneyimli personellerimiz ile sunuyoruz.

Batıkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Batıkent cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz sayesinde, su tesisatlarında yaşadığınız tüm sorunlar için hızlı çözümler üretiyoruz. Firma olarak, deneyimli personellerimizle sunduğumuz Batıkent kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizle duvarlarınızda ya da zeminlerinizde herhangi bir kırık yaratmadan tüm sorunlarısınız tertemiz bir şekilde çözüyoruz. Ek olarak kalıcı bir onarım sağlayıp, 1 yıllık garanti veriyoruz.

Ankara Batıkent yıldırım tesisat olarak, herhangi bir su tesisatı sorunu ile karşılaştığınız durumlarda cihazla kırmadan su kaçak tespiti hizmetimizden faydalanmak için Batıkent’in en iyi su tesisat firması olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Batıkentsu kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

SIK SORULAN SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Batıkent 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Batıkent Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Batıkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Batıkent Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Batıkent Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Batıkent su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Batıkent açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Batıkent açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Batıkent Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Batıkent Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Batıkent Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Batıkent Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Batıkent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Batıkent
  Batıkent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Batıkent
  Batıkent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp