Yapracık Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Yapracık
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Yıldırım Tesisat, 2004 yılında kurulan, kurumsal ciddiyet içerisinde faaliyetlerini sürdüren, alanında deneyimli bir tesisat firmasıdır. Alanında en az beş yıl deneyimli ustalarla Yapracık halkının Yapracık tesisatçı ihtiyacını karşılayan Yıldırım Tesisat, ücretsiz keşif hizmeti sağlamaktadır. Yaptığı işe güvenen ve kendinden emin olan firmamız,  sağladığı hizmetlerde 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi vermektedir. Yapracık su tesisatçısı olarak tüm tesisat işlemlerinde yanınızda olan firmamız, tüm sıhhi tesisat sorunlarınıza etkili ve kalıcı çözümler üretir. 7 gün 24 saat Yapracık açık tesisatçı olarak hizmetlerine devam eden firmamıza 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

            En Yakın Yapracık Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Yapracık Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Yapracık tesisat sistemlerinde  farklı nedenlere bağlı olarak su kaçağı meydana gelebilir. Bu durumda vakit kaybetmeden Yapracık sıhhi tesisat alanında uzman, her türlü sıhhi tesisat sorununa etkili ve kalıcı çözümler üreten  firmamızdan hizmet almak en doğru seçenek olacaktır.  Yapracık en iyi su tesisatçısı olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, kullandığı Yapracık kameralı su kaçağı tespiti yöntemi sayesinde kısa zamanda su kaçağının yerini tespit ederek talebiniz halinde lokal onarım gerçekleştirir. Ayrıca  Yapracık su tesisatçısı olarak hizmet gösteren firmamızdan tesisat tamiri boru tamiri Kombi su kaçağı petek tesisat  lavabo- tuvalet tıkanıklığı açma kanal açma ve benzeri tüm tesisat sorunlarınız da  hizmet alabilirsiniz.  Alanında en az 5 yıl deneyimli ustalarımız mümkün olan en sürede tüm tesisat arızalarını onararak yaşadığınız zaman kaybını minimize eder. 

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat arızları su kaçakları ve tıkanıklık olmak üzere iki kategoride incelenebilir ve arızlar farklı nedenlerden ötürü meydana gelebilir. En sık karşılaşılan tesisat arızları ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Sizler için sıralamış olduğumuz nedenlerden ötürü ya da farklı bir etken nedeniyle tesisat arızası yaşıyorsanız, Yapracık tesisatçı olarak hizmet sağlayan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Deneyimli ustalarımız son teknoloji cihazlar sayesinde tüm sıhhi tesisat sorunlarınızı kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturur. Yapracık su tesisatçısı ihtiyacınız için 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir. Yapracık su kaçağı tespiti için kullandığımız yöntemler ise şunlardır;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Yapracık Tesisatçı

Yapracık halkının Yapracık tesisatçı ihtiyacına etkin çözümler üreten firmamız, tesisat tamiri ve boru tamiri işlemlerini A sınıfı kaliteye sahip malzemelerle gerçekleştirir. Yaptığı işe ve kullandığı malzemenin kalitesine inan firmamızın 1 yıllık işçilik ve malzeme garantisi vermesi de bundan ötürüdür. Eğer ki bir yıl içerisinde işçilik veya malzeme nedeniyle tesisatınızda zarar meydana gelirse ücretsiz bir şekilde ustalarımız onarım gerçekleştirir. Yılın 365 gün ve 24 saati Yapracık açık tesisatçı hizmeti veren firmamızdan tesisat arızlarında hizmet talebinde bulunabileceğiniz gibi tesisatla alakalı her soruyu da alanında deneyimli ustalara yöneltebilirsiniz. Yapracık en iyi tesisatçı unvanını taşıyan firmamız, maddi kazançlarından önce müşteri memnuniyetini ön plana koyar. Siz de tüm tesisat arızalarınız için Yapracık’ın her yerine yarım saat mesafede bulunan Yapracık en yakın tesisatçı olan firmamızı arayabilirsiniz.

Yapracık Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisat arızlarına fark edildiği anda müdahale edilmesi ekonomik kaybı önlediği gibi ilerde doğabilecek farklı sorunlarında önüne geçer. Söz konusu müdahale ise işinin ehli bir Yapracık su tesisatçısı tarafından yapılmalıdır. Yapracık en iyi su tesisatçısı olan firmamız, tüm tesisat sorunlarınızı profesyonellik çerçevesinde ve son teknoloji cihazlar kullanarak onarır. Yapracık en yakın su tesisatçısı olarak tercih edebileceğiniz firmamıza gece-gündüz Yapracık açık su tesisatçısı olarak ulaşabilirsiniz.

Yapracık Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yapracık cihazla su kaçağı tespiti kamera teknolojisi kullanılarak uygulanan bir yöntemdir; zemin altında bulunan ya da duvar içerisinde yer alan tesisat boruları termal kameralar sayesinde görüntülenir ve Yapracık kameralı su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra lokal tamirat gerçekleştirir. Yapracık su kaçağı tespiti termal kamera sayesinde kısa sürede halledilir.

Tüm Yapracık tesisatçı ihtiyaçlarınıza hızlı güvenilir ve kalıcı çözümler üreterek yanıt veren firmamız, adresinize ulaşmasının ardından su kaçağı tespitini kullandığı modern cihazlar sayesinde nokta atışı tespit eder ve isteğiniz halinde büyük bir dikkatle onarır. Siz de Yapracık su tesisatçısı olarak çeyrek asra yaklaşan faaliyet sürecine aralıksız bir şekilde devam eden firmamızdan boru tamiri, kombi su eksilmesi, petek tesisat, atık su kaçağı tespiti, tesisat kurulumu, lavabo-tesisat tıkanıklığı ve kanal açma gibi aklınıza gelebilecek tüm tesisat sorunları için destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Yapracık Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Yapracık kameralı tesisatçı olarak alanına uzman ekibiyle hizmet sağlayan firmamız, aramanız halinde kamerayla su kaçağı tespiti yapmak için adresinize gelir. Yıllardır Yapracık tesisatçı olarak çalışan ustalarımız, zemin içerisinde ya da ve duvarların içerisinde yer alan boruları herhangi bir kırma işlemi uygulamadan inceler ve kaçağın yerini tespit eder; ardından kaçağın bulunduğu bölge açılarak lokal onarım gerçekleştirilir. Eğer siz de tesisatınızda kaçak olduğunu düşünüyor ve Yapracık su tesisatçısı olarak hizmetlerine devam eden firmamızla 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 yapracık 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara yapracık Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın yapracık Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

yapracık Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi yapracık Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara yapracık su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi yapracık açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara yapracık açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : yapracık
  Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : yapracık
  Yapracık Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp