Yenikent Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Yenikent
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Su tesisatları ile ilgili tesisat kurulumu ve arıza bulma hizmeti sağlayan Yenikent tesisatçı firmamız hizmetlerini geliştirerek devam ettiriyor. Ankara ve semtlerinde su tesisat borularında arızaları tespit etme konusunda birçok firma mevcuttur. Fakat firmamız kendini bu konuda kanıtlayan firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. En yakın Yenikent tesisatçısı arayışlarına cevap veriyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır; Kameralı su tesisat tamiri, klozet tamiri ve montajı, atık su tesisat problemleri, sıhhi tesisat sorunları ve kombi su eksiltme problemleri gibi çeşitli problemlerdir. Yenikent su tesisatçısı olarak birbirinden farklı arızalarınızın kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasını sağlıyoruz. Yenikent açık tesisatçı firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için daima yenilikçi politikalar izlemektedir.

En Yakın Yenikent Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Ankara Yenikent Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Ankara Yenikent sıhhi tesisat arayışlarınızı firmamızla sonlandırabilirsiniz. Bölgede bulunan birçok müşterimiz tarafından tercih ediliyor ve tavsiye ediliyoruz. Yenikent en iyi su tesisatçısı olarak tesisatlarınızda yaşadığınız tüm problemleri hızlıca çözümü kavuşturuyoruz. Yenikent kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamızın Usta çalışanları aracılığıyla evde herhangi bir kırma dökme işlemi olmadan problemlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir, Tesisat Kaçağı Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat arızaları: lavabo, banyo, klozet gibi su tesisatında çeşitli problemlerden dolayı yaşanılan aksaklıklardır. Bu problemler;

 • Borularda meydana gelen kireçlenme problemi,
 • Dayanıksız malzemelerin kullanılması sonucu oluşan su sızıntıları,
 • Düzgün kaynak yapılamaması sonucu oluşan sızıntılar,
 • Suyun yeteri düzeyde arıtılmaması,
 • Boruların eskimesi ve paslanması,
 • Pimaş borularından conta kullanılmaması

Bu ve benzeri problemlerde Yenikent su tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Son sistem makineler aracılığıyla Yenikent su kaçağı tespiti yapan firmamız tüm problemlerinize dakikalar içerisinde yanıt bulmaktadır. Yenikent tesisatçı olarak firmada kullanmış olduğumuz Bazı malzemeler şunlardır;

 • Termal kamera (su kaçağı tespiti )cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Yenikent Tesisatçı

Tesisatçı nedir, ne iş yapar? Sorusunu yönelten müşterilerimiz için basit şekilde ele alacak olursak Yenikent tesisatçı; ev, inşaat ve iş yerlerinizde bulunan banyo, lavabo ve tuvalet gibi alanlarda atık suların ve temiz suyun sızma problemleri oluşturmadan akışını ağlamasına yardımcı olan kişilerdir diyebiliriz. Elbette ki Yenikent en iyi tesisatçı firmamızın tek görevi bununla sınırlı değildir. Firmamız sıhhi tesisat alanında geniş yelpazeye yayılan işlemler sunar. Özellikle; kameralı su tesisat tamiri, sıfırdan su tesisatı montajı ve çeşitli tesisat arızalarının giderilmesi gibi işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden herhangi birine ihtiyaç duyduğunuz halde Yenikent en yakın tesisatçı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Haftanın hangi günü ararsanız arayın Yenikent açık tesisatçı firmamıza erişim sağlayabilirsiniz.

Yenikent Su Tesisatçısı

Bölgede ben bu işi en iyi şekilde yürütürüm diyen firmalar vardır. Fakat en ufak tesisat sızıntısında evlerinizi kırıp dökerek ekstra maliyetler çıkarırlar. Yenikent en iyi su tesisatçısı olarak firmamız özenle hizmeti yürütmektedir. Yenikent su tesisatçısı arıyorum.” Diyorsanız firmamızda irtibata geçmeden işlemlerinizi yaptırmanızı tavsiye etmeyiz. Yenikent en yakın su tesisatçısı firmamız ekiplerimizi adresinize göndererek problemlerinizi pratik şekilde üzüme kavuşturacaktır. Yenikent açık su tesisatçısı arayışlarınıza cevap veren firmamızın ustaları işinin ehli olduğu için bizlere güvenebilirsiniz.

Yenikent Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Son teknoloji donanımlı Yenikent cihazla su kaçağı tespiti yöntemini uyguladığımız için müşterilerimiz sunduğumuz metotlardan memnun kalıyorlar. Yenikent kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Hep birlikte göz gezdirelim.

Kameralı su kaçağı tespiti;

• İlk olarak işinde uzman Yenikent su tesisatçısı firmamızı arayarak randevu almalısınız.

• Adreslerinize gelen ekip arkadaşlarımız fazla su kaçağı tespiti esnasında kameralı cihazları Sıhhi Tesisat borularına aktarır.

• Sismik dinleme cihazlarımız ve kameralı sistemler aracılığıyla tesisat boruları hem görüntülenerek hem de dinlenerek atık ve temiz su kaçakları kolaylıkla tespit edilir.

Çeşitli problemlerinize en pratik çözümleri bulan Yenikent tesisatçı firmamız bu konuda mağduriyet yaşamış müşterilerimizin yaşadığı sorunları ortadan kaldırıyor. Firmamızla görüşmeden evde kendi başınıza su kaçağı tespiti yapmamamız gerekir. Profesyonel makinelerden yardım alınması gereken işlemler olduğu için daima ustalarımızdan destek almalısınız.

Yenikent Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Kameralı tesisatçı hizmeti: tesisatçıların kameralar yardımıyla tesisat borularında meydana gelen arızaları tespit etmesi hizmetidir. Yenikent kameralı tesisatçı arıyorsanız firmamız uzun zamandır bu konuda hizmet veren sayılı firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Yenikent tesisatçı arkadaşlarımız tesisat borularınızda oluşan sızıntı ve problemleri sağlıklı şekilde ortadan kaldırmanın yanı sıra musluk tamiri, klozet tamiri, çeşitli montaj işlemleri ve su kaçağı tespiti konularından başarılıdır. Yenikent su tesisatçısı olan firmamız tüm donanımlı cihazları ve üstün yeteneklerle kendini kanıtlayan ustalarıyla hizmet sağlamaya devam ediyor.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Yenikent 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Yenikent Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Yenikent Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Yenikent Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Yenikent Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Yenikent su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Yenikent açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Yenikent açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenikent
  Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yenikent
  Yenikent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp