En iyi Çakırlar Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat,  2004 yılında kurulmuş, sıhhi tesisat uzmanları ile profesyonel hizmet sağlayan kurumsal, dinamik ve tecrübeli bir tesisat firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olan Yıldırım Tesisat, ev ve iş yerinde  meydana gelen sıhhi tesisat arızalarına kalıcı şekilde çözümler üretme üzerine uzmanlaşmıştır.  Yıllardır Çakırlar tesisatçı hizmetlerini profesyonel kadrosuyla devam ettiren firmamız, 7 gün 24 saat boyunca Çakırlar açık tesisatçı hizmetini aralıksız bir şekilde sürdürmektedir. Su kaçağı tespiti, atık su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma gibi işlemleri son teknoloji cihazlarla yerine getiren firmamız, 1 yıl malzeme ve işçilik garantisiyle uygulamalarını gerçekleştirmekte olup en iyi Çakırlar su tesisatçısı olarak alanında en az 5 yıl deneyimli ustalarla hizmet vermektedir. Tüm tesisat sorunlarınız için 0539 548 44 27 numaralı telefonumuzu arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz, firmamız ücretsiz keşif sağlamaktadır.

En Yakın Çakırlar Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Çakırlar Açık Tesisatçı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Çakırlar sıhhi tesisat arızaları fark edildiği anda uzman bir Çakırlar tesisat firmasından yardım talebinde bulunulmalıdır. Çakırlar en iyi su tesisatçısı olarak müşterilerine her daim en iyi hizmeti ulaştırma gayreti içerisinde olan firmamız, kullandığı Çakırlar kameralı su kaçağı tespiti yöntemiyle kısa zamanda kaçağın bulunduğu bölgeyi tespit eder ve lokal onarım gerçekleştirir. Çakırlar su tesisatçısı olarak günün tüm saatlerinde ulaşabileceğiniz firmamız, tıkanıklık açma, boru tamiri, kombi su kaçağı, atık su kaçağı ve temiz su kaçağı problemlerinizi kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturur. 

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Sıhhi tesisat arızları tek bir nedene bağlı olarak ortaya çıkmaz; pek çok etken söz konusu olabilir. En çok karşılaşılan tesisat arızaları ise şu şekilde sıralanabilir; 

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon 
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata 
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Yukarıda sıralanan nedenlerden ötürü tesisat arızaları meydana gelebilir.  Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız ya da duvarda lekelenme, küflenme ve nem artışı gibi bariz su kaçağı ibareleri görüyorsanız Çakırlar su tesisatçısı hizmeti firması Yıldırım Tesisat alanında en  az 5 yıl deneyimli olan ustalarımızla,  Çakırlar tesisatçı  hizmetinden beklentinizi en üst seviyede karşılar. Su kaçağı tespiti ve tamiri  için 0539 5484427 numaralı telefonu arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.  Çakırlar su kaçağı tespiti için kullanılan farklı yöntemler vardır.  Bunlar;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Çakırlar Tesisatçı

Haftanın 7 gün 24 saati aralıksız hizmet sağlayan firmamız, tüm sıhhi tesisat arızalarında Çakırlar açık tesisatçı olarak yanınızdadır. Çakırlar tesisatçı ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilir, tecrübelerimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilir ve sıhhi tesisat sorunlarınızı çözmek için hizmet alabilirsiniz. Çakırlar en yakın tesisatçı firması olarak hizmet veren Yıldırım tesisat 30 dakikada Usta kapında anlayışıyla sizlere ulaşmaktadır. Deneyimimiz, uzman kadromuz  ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla, Çakırlar en iyi tesisatçı olarak  hızlı, güvenilir ve kalıcı çözümler üreterek,  sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çakırlar Su Tesisatçısı

Çakırlar su tesisatçısı olarak her daim en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olan firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin sıhhi tesisat sorunlarına etkili ve kalıcı çözümler üreterek Çakırlar en iyi su tesisatçısı olmayı başarmıştır. Tesisat tamiri, boru tamiri, kombi su kaçağı, kombi su eksilmesi, temiz su kaçağı, atık su kaçağı, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerini uygun fiyatlı olarak sağlayan firmamız, haftanın 7 gün 24 saati Çakırlar açık tesisatçı olarak hizmet sağlamaktadır. Siz de Çakırlar en yakın su tesisatçısı arayışı içerisindeyseniz, Çakırlar’ın her yerine 30 dakika mesafede bulunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Çakırlar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Çakırlar Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız, kullandığı kameralı su kaçağı tespiti yöntemiyle, duvarların içerisinde yer alan tesisat borularını en ince ayrıntısına kadar inceleyerek, Çakırlar su kaçağı tespiti yapar ve lokal onarım gerçekleştirerek ekonomik çözümler sunar. 
Çakırlar tesisatçı hizmetinden yararlanmak ya da  fikir danışmak istiyorsanız, size yardımcı olmak için her daim hazır olan ustalarımıza 0539 548 44 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Fikir alışverişinin ardından halen sıhhi tesisatınızda kaçak olduğu yönünde şüpheleriniz var ise Çakırlar su tesisatçısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Çakırlar Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Su kaçağı noktasında Çakırlar tesisatçı hizmeti almak ileride doğabilecek problemlerin önüne geçilmesini sağlar.  Günümüzde  su kaçakları teknolojinin yardımıyla kısa zamanda tespit edilebilir hale gelmiştir.  Çakırlar kameralı tesisatçı hizmeti veren firmamız,  termal kamerayla  duvarın içerisinden geçen tesisat borularını yakından inceleyerek nokta atışı tespitle su kaçağını bulmaktadır. Çakırlar su tesisatçısı hizmetinden yararlanmak için 0539 548 44 27 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Çakırlar 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Çakırlar Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Çakırlar Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Çakırlar Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Çakırlar Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Çakırlar su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Çakırlar açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Çakırlar açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çakırlar
  Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Çakırlar
  Çakırlar Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp