Eryaman Cihazla Su Kaçağı Bulma;

Eryaman su kaçağı tespiti & su kaçağı bulma hizmeti, İNTERNETE ÖZEL %10 İNDİRİMLİ, 2003 yılıdında kurulmuş olan Yıldırım Tesisat firmamız, Kurumsal tesisat firması olarak, yaşam alanlarınızda yaşanılan olası, su sızıntısı, kombi su kaçağı ve atık su gideri kaçakları gibi tecrübe ve deneyim gerektiren her türlü sıhhi tesisat arızalarınızı, kameralı cihazla su kaçağı tespiti yaparak çözüm odaklı 1 yıl malzeme işçilik garantili hizmet vermektedir. Ücretsiz Keşif! Hemen Ara! 0539 548 4427 7/24 açık Eryaman tesisatçı,

Yıldırım Tesisat olarak, Eryaman cihazla su kaçağı tespiti konusunda profesyonel bir ekip olarak hizmet veriyoruz. Evlerde sıkça karşılaşılan su kaçağı sorunlarına, termal kameralar yardımıyla noktasal bir şekilde çözüm bulabiliyoruz. Yıldırım Tesisat Eryaman firması olarak, tesisat konusundaki tüm sorunlarınızı kameralı cihazla noktasal tespit ediyor ve en hızlı ve en iyi çözümleri sunuyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi uygun fiyat aralığıyla, yüksek kaliteli ve 1 yıl garantili olarak sunuyoruz. Eryaman'ın lider tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti ve tamirleri için her zaman hizmetinizdeyiz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yıldırım Tesisat olarak, su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak hizmet veriyoruz. En son teknolojik cihazları kullanarak, kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz ve maddi zararların önüne geçerek hızlı bir şekilde sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Kameralı cihazlı su kaçağı tespiti sayesinde, sorunları ortadan kaldırmak için hızlı ve etkili çalışıyoruz. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir, su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Geçmişe nazaran artan faturalar
Evinizin duvarlarında nem gözlemlenmesi
Gözle görünür su sızıntıları
Su tesisatında sızıntı sesleri duyulması
Eğer su kaçağı ile alakalı belirtileri gözlemliyorsanız, Yıldırım Tesisat biz buradayız. Eryaman cihazla su kaçağı tespiti yaptığımız bölgede kullandığımız son teknoloji cihazlar ile su kaçağı tespiti hizmeti ile sorunlarınızı 1 yıl garantisi ile ortadan kaldırıyoruz. Yıldırım Tesisat'ın güvencesiyle su kaçağınızı unutup ve bize güvenebilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Eryaman cihazla su kaçağı bulma firması olarak, su kaçağı sorunlarının ne kadar önemli olduğunu ve hızlı çözülmemesi durumunda büyük problemlere yol açabileceğini iyi biliyoruz. Bu yüzden, cihazlı su kaçağı tespiti konusunda sizlere en etkili hizmeti sunuyoruz. Sizlere rahatsızlık vermeden, evinizin duvarlarına zarar vermeden Ankara Eryaman cihazla su kaçağı tespiti yaparak sorunlarınızı hızlıca çözüyoruz.

İşletme olarak, su kaçağı sorunlarının ne kadar ciddi sonuçlar doğurabileceğini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda, sizlere en etkili ve zarar vermeden Eryaman cihazla su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti sayesinde, sorunları hızlı ve etkili bir şekilde tespit ediyoruz ve sizleri rahatsız etmeden problemleri çözüyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Pimaş borularında meydana gelen su kaçağının tespit edilmesi termal kameralı cihazların kullanılmasıyla mümkündür. Bu cihazlar, boru içerisine sokularak, yaklaşık 30 metre kablo uzunluğuna sahip kablo ile boru içerisinde ilerler ve su kaçağının tespit edilmesi sağlanır. Bu sayede, su kaçağının nerede olduğu ve ne kadar büyük olduğu tespit edilebilmektedir.

Eryaman kameralı su kaçak tespiti hizmetimiz sayesinde, boruların içerisindeki her türlü çatlak veya kırıkların nerede olduğunu buluyoruz. Uzman ekibimiz tarafından kırmadan tespit edilen kaçaklar, daha sonra tamir edilerek sorunların önüne geçiliyor. Böylelikle, zahmetli ve zaman alıcı işlemler kaliteli bir şekilde oltadan kaldırılıyor.

Eryaman Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

En iyi Eryaman cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz kapsamında evinizdeki su kaçaklarını kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Uzman çalışanlarımız aracılığı ile sunduğumuz Eryaman kameralı su kaçağı tespiti sayesinde, evlerinizde herhangi bir kırma dökme işlemine gerek kalmadan, tüm sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz. Tamirat tadilatını yaptığımız su tesisatlarına da bir yıl garanti veriyoruz.

Eryaman’da, profesyonel bir şekilde kameralı cihazla su kaçağı tespiti ve tamiratı yapan bir firma olarak, kameralı cihazlarımızla sıcak ve soğuk su borularındaki kaçakların kolayca tespit edilmesini sağlıyoruz. Firma olarak kullandığımız termal kamera teknolojisi ile tüm tespitlerimizi noktasal olarak yapıyor ve Eryaman’da cihazla su kaçağı tespiti yapan önemli bir işletme olarak tüm sorunlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.

Eryaman Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Eryaman su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Eryaman 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Eryaman Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Eryaman Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Eryaman Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Eryaman Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Eryaman su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Eryaman açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Eryaman açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Eryaman Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Eryaman Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Eryaman Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Eryaman Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Eryaman Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Eryaman Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Eryaman Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Eryaman
  Eryaman Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Eryaman Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Eryaman Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Eryaman
  Eryaman Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp