Çayyolu Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Sincan
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Çayyolu tesisatçı hizmeti vermeye devam eden Yıldırım Tesisat, 2004 yılında kurulmuş, hızlı ve güvenilir hizmeti ilke edinmiş kurumsal bir firmadır. Yıllar içerisinde kazandığı deneyimi en güncel hizmeti sunmak için kullanan firmamız, 7/24 Çayyolu açık tesisatçı olarak günün her saatinde ulaşılabilir durumdadır. Her biri alanında en az beş yıl deneyimli olan ustalarımız, ücretsiz keşif yaparlar ve ustalarımız tarafından sağlanan hizmet 1 yıl malzeme ve işçilik garantisiyle firmamızın güvencesi altındadır. Çayyolu su tesisatçısı olarak ilk günkü heyecanla hizmet vermeye devam eden firmamıza 0539 548 44 27 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

En Yakın Çayyolu Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Çayyolu Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Çayyolu sıhhi tesisat arızaları ihmal edilmediği ve kısa zamanda müdahale edildiği takdirde kolaylıkla tamir edilebilir. Çayyolu tesisat sisteminde arıza olduğunu fark ettiğinizde vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçmeniz en doğrusudur. Çayyolu en iyi su tesisatçısı olarak hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız, Çayyolu kameralı su kaçağı tespiti yöntemiyle tesisat sisteminizi detaylı bir şekilde inceler ve kısa zamanda tesisattaki kaçağın yerini tespit eder. Daha sonraki süreçte ise sadece arızanın bulunduğu bölüm açılarak kısa bir zaman içerisinde lokal onarım gerçekleştirilir. Ayrıca Çayyolu su tesisatçısı olarak profesyonel hizmet veren firmamızdan boru tamiri, tesisat tamiri, kombi su kaçağı, petek su kaçağı, lavabo-tuvalet tıkanıklığı gibi tüm tesisat arızlarında destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Sıhhi Tesisat Arızalarını Nelerdir, Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Zamanla biriken kireç ya da tesisat malzemelerinin eskimesi gibi pek çok nedene bağlı olarak tesisatlar da arızlar meydana gelebilir. Olası tesisat arızların ve nedenleri ise şu şekildedir;

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Eğer siz de yukarıda sıralanan nedenlere bağlı olarak tesisat arızası yaşıyorsanız ya da tesisatla ilgili kafanızda soru işretleri varsa Çayyolu tesisatçı desteği alabilirsiniz. Çeyrek asra yaklaşan deneyimiyle Çayyolu su tesisatçısı denildiğinde akıllara ilk gelen firma olarak tüm sıhhi tesisat sorunlarınızı kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz. Çayyolu su kaçağı tespitini dakikalar içerisinde gerçekleştiren firmamız, tamirat işlemini de kısa sürede tamamlayarak zaman kaybınızı minimuma indiriyor. Su kaçağı tespiti için kullandığımız yöntemler ise şöyle;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Çayyolu Tesisatçı

Çayyolu açık tesisatçı olarak 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde Çayyolu halkına hizmet vermeye devam eden firmamız, kendi sektöründe meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek en iyi Çayyolu tesisatçı ekipmanlarıyla deneyimini birleştiriyor. Çayyolu en yakın tesisatçı olan firmamızın tüm Çayyolu’na mesafesi ise yarım saat. ‘Yarım saatte ustan kapında’ gibi iddialı bir sloganla Çayyolu’nun tümüne hizmet sağlamaktan yana gururlu olan firmamız, Çayyolu en iyi tesisatçı unvanını korumak için elinden gelen gayreti gösteriyor.

Çayyolu Su Tesisatçısı

Eğer ki tesisatınızda arıza olduğundan şüpheleniyorsanız ve Çayyolu su tesisatçısı ihtiyacınız varsa alanında uzman bir firmayla iletişime geçmeniz en doğrusudur. Her biri en az beş yıl deneyimli Çayyolu en iyi su tesisatçısı ustalarıyla hizmetlerine devam eden firmamız, tüm sıhhi tesisat sorunlarına etkin, hızlı ve kalıcı çözümler üretmesi nedeniyle en yerinde tercih olacaktır. Gerekli ustalık belgelerine sahip olan çalışma arkadaşlarımız, Çayyolu açık su tesisatçısı hizmeti vermeye devam ederken nokta atışı su kaçağı tespiti yapabilmek adına termal kamera teknolojisinden yararlanır. Bu sayede su kaçağı tespiti süresi ciddi oranda kısaltılmaktadır. Çayyolu en yakın su tesisatçısı olarak yanı başınızda bulunan firmamıza 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çayyolu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Çayyolu kameralı su kaçağı tespiti yapılırken, boruların iç kısımlarına kamera yerleştirilir, bu sayede boruların hepsi en ince ayrıntısına kadar incelenerek su kaçağı nokta atışı olarak tespit edilir. Çayyolu cihazla su kaçağı tespiti hızlı bir yöntem olmakla birlikte lokal tamirat gerçekleştirmeye alan yaratması yönüyle de avantajlıdır. Çayyolu su kaçağı tespiti firmamız tarafından ustalıkla kullanılmakta ve bu noktada tesisatçı arkadaşlarımızın deneyimi yüksek teknolojiyle birleştirilerek, tespit süresi kısaltılmakta ve ekonomik çözümler yaratılmaktadır.

Çayyolu su tesisatçısı olarak tüm sıhhi tesisat sorunlarınıza yardımcı olmaktan mutluluk duyan firmamız, boru tamiri, kombi su kaçağı tespiti, temiz su kaçağı tespiti, petek tesisat ve tesisat kurulumu ve lavabo-tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetleri tüm müşterilerine uygun fiyatla sağlamaktadır. Ayrıca Çayyolu tesisatçı olarak bize fikir danışmak isterseniz de deneyimli ustalarımız sizlere seve seve yardımcı olmaktadır. Tüm sıhhi tesisat sorunlarınız ve bilgi almak için firmamızın 0539 548 44 27 numaralı hattını arayabilirsiniz.

Çayyolu Kameralı Tesisatçı Hizmetiz

Çayyolu tesisatçı ihtiyacınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam eden firmamız, Kameralı tesisatçı hizmetini de yüksek kalite, hızlı hizmet ve kurumsal ciddiyet içerisinde gerçekleştiremeye eder. Deneyimli ustalarımız tarafından kullanılan kamerayla su kaçağı tespiti sayesinde duvar içerisinde ya da zemin altında yer alan tesisat boruları en ince ayrıntısına kadar görülebilmekte ve kısa zaman içerisinde su kaçağı ya da kaçaklarının bulunduğu bölge tespit edilebilmektedir. Ardından ustalarımız tamir işlemini onaylamanızla birlikte kısa zamanda bölgeyi lokal olarak tamir eder. Su kaçağı tespiti yaptırmak Çayyolu su tesisatçısı olarak hizmetlerine aralıksız devam eden firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Çayyolu 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Çayyolu Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Çayyolu Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Çayyolu Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Çayyolu Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Çayyolu su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Çayyolu açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Çayyolu açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çayyolu
  Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Çayyolu
  Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp