Şentepe cihazla Su Kaçağı Tespiti
En iyi Şentepe Su kaçağı tespiti & cihazla su kaçağı bulma hizmeti, Yıldırım Tesisat firması olarak 2004 yılından bu yana, ev ve iş yerleri için 7/24 saat açık tesisatçı hizmetimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Ücretsiz keşif hizmeti için 0539 5484427 numaralı telefon üzerinden bize ulaşarak, en iyi Şentepe tesisatçı olarak sunduğumuz su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Şentepe cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, tesisat sorunlarınız için en etkili ve hızlı çözümleri sunuyor. Yıldırım Tesisat Şentepe olarak tesisat arızalarını kırmadan, kameralı cihazla noktasal tespit ediyoruz ve uygun fiyatlı ve kaliteli işçilik ile hizmet veriyoruz. Ek olarak, tüm hizmetlerimiz için 1 yıl garanti veriyoruz. Eski yapılarda sıklıkla karşılaşılan su kaçağı sorunlarını, termal kameralı cihazlarımız yardımı ile noktasal olarak tespit etmekteyiz. Şentepe kameralı su kaçak tespiti konusunda lider olan tesisatçı firmamız, her türlü tesisat kaçağı ve tamiri için günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağının gerçek kaynağını bulmak için profesyonel bir tespit gerekmektedir. Yıldırım Tesisat olarak, su kaçağı tespitinde en son teknolojik cihazları kullanıyoruz. Cihazla su kaçağı tespiti yaparak, maddi kayıpları önleyebiliyoruz. Uzman ekibimizle birlikte kameralı cihazlı su kaçağı tespiti yaparak, sorunun kaynağını hızlı ve doğru bir şekilde tespit ediyoruz. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir,?

 • Yüksek ücretli su faturaları
 • Duvar-zemin gibi yerlerde nem
 • Su sızıntıları
 • Pimaşlardan gelen sesler

Yukarıda maddeler halinde belirtilen sorunlarla karşı karşıya iseniz, Yıldırım Tesisat olarak, uzman ekibimiz tarafından sunulan, Şentepe cihazla su kaçağı tespiti hizmetiyle sorunlarınızı çözmenin en kolay yolunu sunuyoruz. 1 yıl garanti ile hizmet alarak, endişeleriniz den kurtulabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Şentepe cihazla su kaçağı bulma konusunda öncü bir firma olarak hizmet veriyoruz. Özellikle sunduğumuz bu hizmetler ile, kaçak tespitini bölgesel olarak belirliyor ve bu doğrultuda çözümler üretiyoruz. Uzman ekibimiz tarafından sunulan kameralı cihazlı su kaçağı tespiti sayesinde tesisat sorunlarınızın hızlıca çözülmesini sağlıyoruz.

Su kaçağı sorunlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve hızlı çözülmezse büyük problemlere yol açabileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, Şentepe cihazla su kaçağı tespiti konusunda uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yaparak, sorunları çözmenin yanı sıra, evinizde zarar vermeden hizmet veriyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Su kaçağının belirlenmesi için kullanılan termal kameralar, pimaş borulardaki kaçakların tespit edilmesinde etkilidir. Bu cihazlar, boru içerisinde hareket edebilmek için 30 metre kablo uzunluğuna sahip bir kamera kablosu kullanırlar. Bu sayede boru içerisinde gezinirken su kaçaklarının ve tüm sorunların varlığını tespit ederler.

Şentepe kameralı cihazla su kaçak tespiti hizmetimiz yardımıyla pimaşların içini kolaylıkla analiz ediyoruz. Bu incelemeler neticesinde, çatlakların veya kırıkların nerede olduğu noktasal olarak belirliyor ve uzman ekibimiz ile bu sorunları ortadan kaldırıyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti ile, borulara ulaşmak için duvarları kırmadan kaçağın tespit edilmesi ve tamir edilmesi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Şentepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Şentepe cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz, su kaçağı tespiti konusunda oldukça etkilidir. Firma olarak, su tesisatlarındaki sorunlarınız için hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Personelimiz tarafından gerçekleştirilen Şentepe kameralı su kaçağı tespiti sayesinde, duvarlarınızda veya zeminlerinizde herhangi bir kırık oluşmadan sorunlarınızı hallediyoruz. Ayrıca, yaptığımız onarımlar kalıcıdır ve 1 yıllık garanti veriyoruz.

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti, sıcak ve soğuk su borularındaki kaçakların belirlenmesi için kullanılan etkili bir yöntemdir. Termal kamera teknolojisi kullanılarak sıcak ve soğuk su hatlarının yerleri noktasal olarak tespit edilir. Bu tespit sonrasında, sorunlu borunun tespiti için termal kamera ile alan taraması yapılır. Şentepe'de su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde, duvarlarınıza zarar vermeden tüm tamirat işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

Şentepe Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Şentepe su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

SIK SORULAN SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Şentepe 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Şentepe Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Şentepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Şentepe Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Şentepe Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Şentepe su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Şentepe açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Şentepe açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Şentepe Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Şentepe Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Şentepe Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Şentepe Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Şentepe Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Şentepe Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Şentepe Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Şentepe Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Şentepe
  Şentepe Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Şentepe Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Şentepe Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Şentepe
  Şentepe Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp