Yıldırım tesisat, 2004 yılında kurulmuş, sektörel deneyimi yüksek, yeni teknolojilerle hizmet sağlayan, kurumsal ciddiyet çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren bir tesisat firmasıdır. Konutkent halkının Konutkent tesisatçı ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya odaklanan Yıldırım Tesisat, her birisi alanında en az beş yıl deneyimli olan ustalarla hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetini 1 yıl malzeme ve işçilik garantisiyle müşterilerine ulaştırır. 7/24 Konutkent açık tesisatçı olarak hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam eden firmamız, müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Tüm sıhhi tesisat arızalarınızda Konutkent su tesisatçısı olarak yarım saatte adresinize ulaşan firmamızdan 0539 548 44 27 numaralı telefonu arayarak hizmet alabilirsiniz 

En Yakın Konutkent Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Konutkent Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Konutkent sıhhi tesisat arızalarına alanında uzman, deneyimli Konutkent su tesisatçısı tarafından müdahale edilmelidir. Bilgi sahibi olmadan yapılan müdahaleler Konutkent tesisat sistemini tümden tehlikeye sokabileceğinden ve bu esnada istenmeyen kazalar meydana gelebileceğinden en doğru seçenek firmamızdan yardım talebinde bulunmaktır. Konutkent en iyi su tesisatçısı olarak çeyrek asra yaklaşan mazisi ve tecrübesiyle hizmet vermeye devam eden firmamız, sıhhi tesisat arızlarınızda son teknoloji Konutkent kameralı su kaçağı tespiti yöntemini kullanır. Bu yöntem sayesinde fayanslarınıza zarar vermeden su kaçağının nerede gerçekleştiğini tespit eden ustalarımız, sizlerin talebi halinde lokal onarım gerçekleştirerek ekonomik çözümler sunar. Her ne kadar sıhhi tesisatlar da en çok meydana gelen arıza su kaçağı olsa da bunun haricinde lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, petek tesisat ve kombi su kaçağı bulma vb. konularda da firmamızdan destek talep edebilirsiniz. 

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat arızları farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebilen sorunların tümü olarak tanımlanabilir. Firmamız tarafından en çok karşılaşılan tesisat arızları ise şu şekildedir; 

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon 
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata 
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Yukarıda sizler için sıraladığımız nedenlerden ötürü ya da farklı etkenlere bağlı gelişen tüm tesisat arızalarınızda firmamıza ulaşabilirsiniz. Deneyimi kadrosuyla Konutkent tesisatçı hizmeti sağlayan firmamız, kullandığı son teknoloji ürünler sayesinde başta su kaçağı tespiti olmak üzere bütün sıhhi tesisat sorunlarınıza kesin, etkili ve kalıcı çözümler üretir. Konutkent su tesisatçısı ihtiyacınız halinde 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz firmamızın Konutkent su kaçağı tespiti için kullandığı yöntemler ise bu şekildedir; 

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Konutkent Tesisatçı

Konutkent tesisatçı ihtiyacını en kısa sürede en etkili şekilde karşılamayı düstur edinen firmamız, 7/24 Konutkent açık tesisatçı hizmetiyle günün tüm saatlerinde ulaşılabilir durumdadır. Destek talebinde bulunmanızın ardından hızlı reaksiyon gösteren ustalarımız, mümkün olan en kısa zamanda belirtmiş olduğunuz adrese ulaşarak tesisat sisteminize müdahale eder. Kullandığımız son teknoloji cihazlarla Konutkent en iyi su tesisatçısı olarak hizmet vermeye devam firmamız, su kaçağı tespitinde süreyi ciddi oranda kısaltarak zaman kaybı yaşamanızı önlemekte ve lokal tamirat sağlayarak ekonomik çözümler üretmektedir. Ayrıca boru tamiratı, kombi su eksilmesi, lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı gibi tesisat problemlerinizde de bizden hizmet alabilirsiniz. Bunun için Konutkent en akın tesisatçı olarak bizi aramanız yeterlidir. 

Konutkent Su Tesisatçısı

Konutkent su tesisatçısı olarak Konutkent halkına en iyi, en güncel ve en hızlı hizmeti ulaştırmak noktasında kendini sürekli geliştiren firmamız, son teknoloji ürünleri kullanmakta, deneyimli ustalarla hizmet sağlamakta ve sektöründe meydana gelen yenilikleri yakından takip etmektedir. Tesisat borularında meydana gelen kaçak, kırılma ve delinme sorunları için Konutlkent en iyi tesisatçısı olarak bizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, kombinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız, petek tesisatınız da sorun varsa ya da lavabo veya tuvaletinizde tıkanıklık söz konusu ise Konutkent en yakın su tesisatçısı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat Konutkent açık su tesisatçısı olarak hizmet vermeye devam eden firmamız, günün hangi saatinde aradığınız önemli olmaksızın tüm tesisat sorunlarınızı çözüme kavuşturur. 

Konutkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Konutkent cihazla su kaçağı tespiti yapılırken, boruların iç kısımlarına kamera gönderilerek incelenir ve su kaçağı noktasal olarak tespit yapılır. Konutkent kameralı su kaçağı tespiti sonrasında ise kaçağın bulunduğu bölge açılarak lokal tamirat gerçekleştirilir. Son derece ekonomik olması ve etkili sonuç vermesi nedeniyle Konutkent su kaçağı tespiti için sık tercih edilen bir yöntemdir. 

Siz de tesisatınızda su kaçağı olduğuna dair şüpheler besliyorsanız, firmamızı arayarak ustalarımızın direktifleriyle tesisatınızı kontrol edebilirsiniz. Ustalarımızın deneyimlerinden yola çıkarak belirttiği fikirler eşliğinde tesisatınızda kaçak olduğunu tespit etmişseniz ya da halen ikna olmamışsanız Konutkent tesisatçı desteği talep edebilirsiniz. Konutkent su tesisatçısı olarak hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız, profesyonel ekibi ve son teknoloji cihazlarıyla gelerek tesisatınızı en ince ayrıntısına kadar kontrol eder ve hasar varsa talebiniz halinde onarır. 

Konutkent Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Kameralı tesisatçı hizmeti veren ustalarımız, bize ulaşmanız halinde adresinize gelerek zemin altında ya da duvarların içerisinde bulunan tesisat borularını inceler. Bu esnada kamera teknolojisinden yararlanıldığı için herhangi bir kırma işlemi uygulanmaz. Konutkent su tesisatçısı ustalarımızın tesisatta kaçak tespit etmesi halinde size bilgi verilir ve geri dönüşünüze bağlı olarak lokal tamirat gerçekleştirilir. Yıldırım Tesisat tarafından sağlanan Konutkent tesisatçı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız 0539 548 44 27 numaralı hattımızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Konutkent 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Konutkent Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Konutkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Konutkent Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Konutkent Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Konutkent su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Konutkent açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Konutkent açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Konutkent
  Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Konutkent
  Konutkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp