Etimesgut Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Etimesgut
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Etimesgut su tesisatçı denildiğinde akıllara ilk gelen marka olan Yıldırım Tesisat, 2004 yılında değerli müşterilerine hizmet vermeye başlayan yetkin, profesyonel, dinamik ve kurumsal bir firmadır. Etimesgut açık tesisatçı ihtiyacınıza hızlı bir şekilde cevap veren firmamız, su kaçağı tespiti, atık su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi deneyim gerektiren sıhhi tesisat sorunlarında uzman kadrosuyla Etimesgut tesisatçısı olarak hizmet sağlar. Firmamız bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ustalarımızın her biri en az 5 yıl deneyime sahiptir ve su kaçağı tespitini son teknoloji ürünlerle gerçekleştirerek hızlı sonuç alır, zaman kaybını önler. 1 yıllık işçilik garantili Etimesgut su tesisatı hizmeti için 0539 548 44 27 numaralı telefon hattıyla iletişime geçmeniz yeterlidir. 7 gün 24 saat Etimesgut su tesisatçısı olarak hizmetlerine devam eden firmamız 30 dakikada ustan kapında şeklinde iddialı bir sloganla yoluna devam etmektedir.

En Yakın Ankara Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi SuTesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Ankara Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Etimesgut sıhhi tesisat arızaları genellikle çok önemsenmese de acil olarak müdahale edilmesi gereken sorunlardır. Günümüzde Etimesgut tesisat sorunları gelişen teknolojiyle firmamız tarafından kısa zaman içerisinde halledilebilir duruma gelmiştir. Çeyrek asra yaklaşan deneyimiyle her daim zamanın gelişmelerini yakından takip eden firmamız, Etimesgut kameralı su kaçağı tespiti sayesinde kısa sürede kaçağın yerini bularak lokal onarım gerçekleştirir. Etimesgut en iyi su tesisatçısı olarak rakiplerine yerini kaptırmamak için değil müşterilerine en iyi hizmeti ulaştırmak için çabalayan firmamız, yenilikçi çözümler, problem anında hızlı karar verebilme ve en etkili çözümleri sunma noktasında öne çıkar. Siz de alanında uzman, kurumsal ciddiyet çerçevesinde hizmet veren ve güler yüzlü Etimesgut su tesisatçısı hizmetimizden yararlanmak için 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Kaçağı Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Banyo, tuvalet ve lavabolar ev içerisine en sık kullanılan tesisatlardır olmakla birlikte çeşitli nedenlere bağlı olarak bu tesisatlar da arıza meydana gelebilir. Olası tesisat arızalarını şu şekilde sıralamak mümkündür?

 • Eski paslı demirlerde delinmelerin meydana gelmesi
 • Korozyon bağlamış demirlerde meydana gelen su kaçakları
 • Plastik boruların eklem yerlerinin düzgün şekilde kaynaklanmaması
 • Tesisat malzemelerinin kalite oranının düşük olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması
 • Tesisat kurulumu esnasında fark edilmeden meydana gelen hatalar
 • Biriken kireç ya da gidere kaçan yabancı cisimler nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Deprem ya da sarsıntı sırasında tesisatın zarar görmesi

Su kaçakları yukarıda sıralanan nedenlerden ötürü meydana gelebilir. Etimesgut su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamıza, Etimesgut su kaçağı tespiti ve tesisat tamiri için her zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız, kullandığı son teknoloji termal kamera sayesinde nokta atışı tespit yaparak lokal tamirat gerçekleştirir. Bu sayede ekonomik zarar meydana gelmez. Etimesgut tesisatçı hizmeti sunan firmamızın kullandığı ekipmanlar ise şu şekildedir;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Etimesgut Tesisatçı

Sıhhi tesisat arızalarının alanında uzman Etimesgut tesisatçı tarafından görülmesi, gerekli ölçümlerin yapılması ve tamir edilmesi gerekir.  Bilinçsizce yapılacak müdahaleler su kaçağının  büyümesine neden olabilir. 7 gün 24 saat Etimesgut açık tesisatçı hizmeti sunan firmamız,  tüm tesisat  tamirlerinde  sektörünün en kaliteli malzemelerini kullanarak  kalıcı çözümler üretir. Etimesgut en yakın tesisatçı firması olan Yıldırım tesisat, su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerinin yanı sıra tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo açma, tesisat tamiri, kanal açma, boru tamiri, kombi su kaçağı tespiti ve petek tesisat hizmetleri de sunmaktadır. Tüm tesisat sıkıntılarınız için Etimesgut en iyi tesisatçı olarak adından söz ettiren firmamızı tercih edebilirsiniz

Etimesgut Su Tesisatçısı

Etimesgut su tesisatçısı olarak hizmet veren Yıldırım Tesisat, 30 dakika gibi kısa bir sürede adresinize gelerek tüm tesisat arızlarında kesin ve kalıcı çözümler sunar. Firmamız, Etimesgut en iyi su tesisatçısı olarak güncel teknolojilerini ve bu teknolojileri ustalarının engin tecrübesiyle koordineli bir kullanarak tesisat sorunlarını en kısa zamanda çözüme kavuşturur. Etimesgut’un neresinde olursanız olsun, Etimesgut en yakın tesisatçı hizmetini 30 dakikada kapınıza getiren firmamız, ekonomik kazançlarını sizin mutluluğunuzdan geri planda tutar. Günün hangi saatinde olduğu fark etmeksizin tüm tesisat arızlarınız için Etimesgut açık su tesisatçısı hizmetimizden yararlanmak adına bizi arayabilirsiniz.

Etimesgut Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte su kaçaklarını tespit edebilmek için Etimesgut cihazla su kaçağı yöntemi geliştirilmiştir, firmamız tarafından kullanılan Etimesgut kameralı su kaçağı tespiti yöntemi sayesinde duvarda fayansların altında veya zeminde yer alan tesisat borularını detaylı bir şekilde incelenebilmekte ve Etimesgut su kaçağı tespiti kısa zaman içerisinde gerçekleştirilerek firmamız tarafından lokal onarım kısa zaman içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Siz de alanında deneyimli ustalardan hizmet almak ve tesisatınız güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız Etimesgut tesisatçı olarak yılların deneyimine sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Tüm Etimesgut tesisatçı ihtiyaçlarınıza kısa zamanda profesyonellikle cevap veren firmamızla iletişime geçmek için 0539 548 44 27 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Etimesgut Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Etimesgut kameralı tesisatçı hizmeti sunan firmamız, iletişime geçmenizin ardından iletmiş olduğunuz adrese gelerek, borularınızı termal kamerayla analiz eder ve ardından lokal onarımını yapar. Etimesgut su tesisatçısı hizmetinden yararlanmak için bir Etimesgut tesisatçı firmasından beklentinizi fazlasıyla aşacak olan firmamızı arayabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Etimesgut 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Etimesgut Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Etimesgut Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Etimesgut Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Etimesgut Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Etimesgut su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Etimesgut açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Etimesgut açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp