Dikmen Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Dikmen
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Ankara Dikmen tesisatçı olarak bölgede 7/24 kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız. Dikmen su tesisatçısı olarak bizler, en hızlı şekilde klozet açma, atık su tıkanıklıklarını- kaçaklarını giderme, klozet montajı, su kaçağı, atık su kaçak tespiti ve su tesisatı kurulumu gibi eylemler gerçekleştiriyoruz. Su tesisatçısı en basit hali ile açıklanacak olursa; su borularını takar, su tesisatı için gerekli olan malzemelerin tespitini yapar, musluk montaj ve tamir işlemlerini gerçekleştirir. Aynı zamanda su tesisatçısı evin temiz ve sularının başarılı şekilde akışını sağlar. Dikmen açık tesisatçı için 539 548 44 27 telefon üzerinden çözüm odaklı hizmetler talep edebilirsiniz. Firmamızı aradığınız zaman en yakın Dikmen tesisatçısı arkadaşlarımız adreslerinize gelecektir.

En Yakın Dikmen Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Dikmen Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Su kaçağı tespiti konusunda Dikmen sıhhi tesisat firmamız devreye girmektedir. İşinin ehli uzman kadrosu ile birlikte yıllardır bu tarz sorunlarla karşılaşan müşterilerine pratik çözümler sunan en iyi Dikmen su tesisatçısı firmamız hizmette kesintisiz devam etmektedir. Yaşam alanlarınıza herhangi bir zarar vermeden Dikmen kameralı cihazla su kaçağı tespiti işlemlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir, Tesisat Kaçağı Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat ile ilgili arızalar hemen hemen tüm müşteriler tarafından merak edilmektedir. Sıhhi tesisat arızalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Tıkanıklıklara sebep olabilecek cisimlerin giderlere atılması
 • Atık su giderlerinin bilinçsizce ve yanlış kullanımı
 • Su borularında meydana gelen çatlaklıklar
 • Su borularının doğru şekilde kaynak yapılmamasından kaynaklı su kaçağı
 • Zaman içerisinde deforme olan borular
 • Pimaş borularında conta eksikliği

Sıraladığımız arızalara ek olarak çeşitli sıhhi tesisat arızalarının oluşması muhtemeldir. Dikmen su tesisatçısı olarak, tesisat kaçağı nasıl yapılır sorusuna cevaben; tesisat kaçağı çeşitli cihazlar aracılığıyla kırmadan ve dökmeden, kameralı sistemlerden yardım alınarak gerçekleştirilir diyebiliriz. Dikmen su kaçağı tespiti bu yöntemlerle kolaylıkla yapılabilir. Dikmen tesisatçı olarak kullanmış olduğumuz malzemelerimiz;

 • Termal kamera (su kaçağı tespiti) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Dikmen Tesisatçı

Dikmen bölgesinde işlemleri yaparken yaşam alanlarınıza zarar vermeden pratik çözümleri ile öne çıkan Dikmen en iyi tesisatçı olarak bölgede aktifiz. 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz Dikmen açık tesisatçı sizlerin memnuniyetini hızlı şekilde yerine getirmek adına çalışmaktadır. Tesisat işlemlerinizde Dikmen tesisatçı olarak bizler, su kaçağı problemlerini başarıyla ortadan kaldırıyoruz. Bölgede tesisatçı arıyorsanız; Dikmen en yakın tesisatçı şubemize ulaşım sağlayarak sorunlarınızı ifade edebilirsiniz.

Dikmen Su Tesisatçısı

2004 yılından bu yana hızlı tesisat ustalarımızla Dikmen en iyi su tesisatçısı olarak anılıyoruz. İşlemlerinizi gerçekleştirirken işinin ehli ustalardan yardım aldığımız için bizlere güvenebilirsiniz. Dikmen en yakın su tesisatçısı olarak bizler, aklınıza takılabilecek tüm sorularınıza yanıt vermek için hazırız. Dikmen su tesisatçısı firması; profesyonel olarak kendini kanıtlamış olan bir firmadır. Dikmen açık su tesisatçısı firmamız; genel olarak su kaçağı tesisatı, temiz su tesisatı ve kirli su tesisatı gibi Sıhhi tesisat hizmetlerini taleplerinize uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Dikmen Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bilinçli kullanıcılar olarak tesisatlarınızda su kaçağı sezdiğiniz zaman evde kendi başınıza bu kaçakların tespitini yapamayacağınız için profesyonel bir destek almalısınız. Peki Dikmen cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

 • Dinleme cihazları ve kameralar kullanılır.
 • Dinleme cihazları su kaçağının bulunduğu alanda boruların içerisine gönderilir.
 • Su borularında meydana gelen deforme ve deliklerden akan su sesleri ile en küçük detaylar bile tespit edilebilir.
 • Daha etkili sonuçlar için termal kameralarla da boruların içi kontrol edilir ve kaçak tespiti yapılır.

Dikmen Tesisatçı arayışındaysanız bıraktığımız iletişim numarası üzerinden%100 garantili hizmetler arayabilirsiniz. Dikmen kameralı su kaçağı tespiti konusunda ideal olan ekip arkadaşlarımız çatlaklardaki sızıntıları ve kaçakları başarıyla onarmaktadır. Tesisat işlerinizde Dikmen su tesisatçısı olarak bizler, tesisat işlemlerinizde tamirat, bakım, yenileme ve onarım gibi işlemleri titizlikle yürütüyoruz.

Dikmen Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Dikmen Kameralı tesisatçı hizmeti nasıldır? Sorusu müşterilerimiz tarafından sıklıkla sorulduğu için cevaplayalım. Kameralı tesisatçı; gider borularında cihazlarla incelemeler yaparak işlem sırasında hiçbir yere zarar vermeyen ve aynı zamanda kameralı cihazlar yardımı ile tıkalı bölgenin tespitini gerçekleştiren tesisatçıdır. Dikmen su tesisatçısı tıkanıklığın neden olduğu cisimleri cihazları yardımı ile kolaylıkla çıkarabilmektedir. Dikmen tesisatçı hizmeti almak istiyorsanız 0539 548 44 27 numaralı hat üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Dikmen 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Dikmen Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Dikmen Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Dikmen Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Dikmen Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Dikmen su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Dikmen açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Dikmen açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Dikmen
  Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Dikmen
  Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp