Sincan Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Sincan
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Sincan bölgesinde hızlı ve etkili şekilde birbirinden farklı su kaçağı tespiti aletleri ile hizmet sağlayan Yıldırım tesisat özenle faaliyet göstermektedir. Tesisatı 7/24 arayabilirsiniz. Sincan tesisatçı olarak; özellikle sıhhi tesisat sorunları, kameralı su tesisat tamiri, kombi su eksiltme problemleri, klozet montaj ve tamir işlemleri, tesisat tıkanıkları gibi geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Sincan su tesisatçısı arıyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz. En yakın Sincan su tesisatçısı olan firmamıza su tesisatçısı ne iş yapar? Soruları sorulmaktadır. Su tesisatçısı; su borularını takmak, muslukları takmak ve tamir etmek gibi ev ve iş yerlerinde bulunan sıhhi tesisat armatürleri ile ilgilenerek su akışını sorunsuz şekilde sağlar. Sincan açık tesisatçı iletişim numarası 0539 548 44 27 hemen ara!

En Yakın Sincan Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Sincan Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Genel olarak ev ve iş yerlerinizde meydana gelen tesisat problemleri ile uğraşmak için Sincan sıhhi tesisat arayışında olursunuz. Firmamız uzun yılların verdiği deneyimlerle en iyi Sincan su tesisatçısı olarak hizmet sağlar. Sincan kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapan firmamız tespit aşamasında son teknoloji ürünleri ile kesintisiz hizmet sağlar. Patlak halde olan su borularınızın kazısız olarak tespit edilmesini sağlayan kameralı cihazla su kaçağı tespiti diğer yöntemlere göre daha başarılıdır.

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir, Tesisat Kaçağı Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz, devamlı bizlere sıhhi tesisat arızaları nelerdir ve Tesisat kaçağı nasıl yapılır? Şeklinde sorular yöneltmektedir. Tesisat kaçağı nasıl yapılır?

Atık su tesisatınızda meydana gelen kaçaklar için kameralar kullanılır. Dijital kameralarla boruların tamamından elde edilen görüntüler sayesinde kaçak bulma işlemleri başarı ile gerçekleştirilir.

Sıhhi tesisat arızaları nelerdir? Sorusuna cevap verecek olursak;

 • Giderler temizlenmesi gerektiği halde temizlenmemiştir.
 • Kaynaklar gerektiği gibi sağlam yapılmamıştır.
 • Özellikle eskiyen ve pas tutan borulardan hasarlar ortaya çıkmıştır. 
 • Boru bağlantıları yanlış ve dayanıksız malzemeler kullanılarak yapılmıştır.
 • Krozon bağlamış borular su kaçağına sebep olmuştur.
 • Pimaş borularında conta yoktur.

Bu ve bu gibi arızalar gerçekleştiği zaman Sincan su tesisatçısı olan usta ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sincan tesisatçı olarak bizler karşılaşılan problemlerle ilgili en etkili çözümleri sunabiliriz. Sincan su kaçağı tespiti esnasında kullandığımız malzemeleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Termal kamera (su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme) cihazı

Sincan kameralı su kaçağı tespiti tüm işlemlerin çok daha hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Sincan su tesisatçısı olarak bizler, bu konuda deneyim sahibi olduğumuz için gerekli olan tüm aşamaları göz ardı etmeden tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bahsettiğimiz hizmetler öncesinde iş güvenliğini sağlayarak profesyonel cihazlar yardımıyla kolaylıkla tadilat gerçekleştiren firmalar arasında ilk sırada yer almaktayız.

Sincan Tesisatçı

Ankara Sincan bölgesinde temiz su girişlerini ve atık su çıkışlarını oluşturan boruların sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan Sincan tesisatçı firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Sincan açık tesisatçı arıyorsanız daima ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı nedenler ve kullanımlardan kaynaklı olarak sorun yaşadığınız tesisat borularınızı Sincan en iyi tesisatçı ustalarımız tarafından kontrol ederek çözüme kavuşturulması için gerekli işlemleri başlatıyoruz. Yapmanız gereken tek şey Sincan en yakın tesisatçı firmamıza ulaşım sağlamak olacaktır.

Sincan Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisat işlemleri her zaman donanımlı ve beceri sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Sincan su tesisatçısı firması olarak Bizler alanında uzman kişilerle işlemler gerçekleştiriyoruz. Sincan en iyi su tesisatçısı olarak tanınan ve bilinen bir firmayız. Sincan en yakın su tesisatçısı arıyorsanız bölgede firmamıza erişim sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tesisat yöntemlerini daima tek yöntem altında toplayarak en uygun fiyatlı hizmeti sağlayan Sincan açık su tesisatçısı olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sincan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sincan bölgesinde cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Sorunuza cevaben Sincan tesisatçı tarafından cihazlarla su kaçağı tespiti yapılacağı zaman hem kamera hem de tesisat basınç ölçümü cihazlarımızla destek alınır. Aynı zamanda tesisat kaçak cihazı ile dinlemeler gerçekleştirilir ve su kaçağı tespiti yapılır. Sincan cihazla su kaçağı tespiti daha önce de değindiğimiz gibi işinin uzmanı tarafından gerçekleştirilmelidir.

Sincan Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Sincan bölgesinde kameralı tesisatçı hizmeti nasıldır? Sorusunu yönelten müşterilerimiz bulunmaktadır. Sincan tesisatçı firmamızda kameralı sistemlerle gerçekleştirilen hizmetlerde herhangi bir yerde kırma dökme gibi ekstra maliyete sebep olacak işlemler gerçekleştirilmez. Ufak bir kamera yardımı ile borularınız dikkatle gözden geçirilir. Sincan kameralı tesisatçı firmamızdan bu hizmetleri çok uygun fiyata alabilirsiniz. Sincan su tesisatçısı için adres ve iletişim bilgilerine yazımızda ulaşabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Sincan 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Sincan Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Sincan Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Sincan Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Sincan Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Sincan su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Sincan açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Sincan açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Sincan
  Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Sincan
  Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp