Yenimahalle Tesisatçı Kimdir?

Yenimahalle su tesisatçısı olarak 2004 yılından beri hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam eden Yıldırım Tesisat, profesyonel hizmet sağlayan, kurumsal ciddiyet içerisinde hareket eden ve tüm çalışmalarını yüksek hassasiyet içerisinde yürüten bir tesisat firmasıdır. Yılın 365 günü ve 24 saati Yenimahalle açık tesisatçı arayışınız için ulaşılabilir olan firmamız, her biri alanında en az beş yıl deneyimli ustalarıyla tüm tesisat sorunlarınızı kısa sürede kalıcı şekilde çözüme kavuşturur. Ücretsiz keşif olanağıyla sizlere yardımcı olan firmamız, yaptığı tüm sıhhi tesisat işlemlerinde 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Siz de alanında uzman, hızlı ve güvenilir bir Yenimahalle tesisatçı firması arıyorsanız 0539 548 44 27 numarası üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

En Yakın Yenimahalle Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Yenimahalle Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Tüm Yenimahalle sıhhi tesisat arızlarında profesyonel hizmet sağlayan firmamız, kullandığı son teknoloji cihazlar ve kaliteli malzemeyle Yenimahalle tesisat arızlarınızı kalıcı şekilde onarır. Yıldırım Tesisat olarak kullandığımız Yenimahalle kameralı su kaçağı tespiti sayesinde su kaçakları herhangi bir kırma işlemi uygulamadan noktasal olarak bulunur ve lokal olarak tamir edilir. Böylelikle ekonomik çözümler ortaya çıkartılır. Yenimahalle en iyi su tesisatçısı olarak tercih edilen firmamız, kendisine duyulan güveni perçinlemek ve güncel hizmet sağlamak için sektöründe meydana gelen gelişmeleri takip ederek yenilikçi hizmetler sunar. Siz de kombi su kaçağı, boru tamiri, lavabo-tuvalet tıkanıklığı açma, kanal açma, petek tesisat başta olmak üzere tüm tesisat işlerinde uzman bir Yenimahalle su tesisatçısı arıyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Arızalarını Nelerdir, Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisat sistemlerinde eskime, darbe alma ya da sarsıntı gibi pek çok nedenle sorunlar meydana gelebilir. En çok karşılaşılan sıhhi tesisat arızları işe şu şekilde maddelenebilir;

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Eğer siz de maddelenen nedenlerden ötürü tesisat arızası yaşıyorsanız ya da tesisatla ilgili herhangi bir sonunuz varsa firmamızdan Yenimahalle tesisatçı desteği alabilirsiniz. Kullandığı teknolojik cihazlar ve deneyimi sayesinde tüm tesisat sorunlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler üreten firmamız, zaman kaybınızı ve ekonomik kaybınızı minimize eder. Yıldırım Tesisat olarak tesisat sistemlerinde en çok meydana gelen su kaçağı problemi için kullandığımız Yenimahalle su kaçağı tespiti yöntemleri ise şu şekilde;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Yenimahalle Tesisatçı

Yenimahalle açık tesisatçı olarak günün her saatinde ulaşılabilir olan firmamız, tesisat tamiri için A sınıfı kaliteye sahip malzemeler kullanarak tesisatın kalıcı olarak tamirini yapar ve aynı bölgede arıza oluşmasının önüne geçer. Yenimahalle en iyi tesisatçı olarak çeyrek asla yaklaşan deneyim, ilk gün ki heyecan ve kurumsal yapısıyla profesyonel hizmet sağlayan firmamıza Yenimahalle en yakın tesisatçı olarak her zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız 7/24 Yenimahalle tesisatçı ihtiyacınıza cevap vermektedir.

Yenimahalle Su Tesisatçısı

Tesisat sistemleri evlerin vazgeçilmez bir parçası olduğundan bir arıza meydana geldiğinde Yenimahalle su tesisatçısı çağrılmalıdır. Sıhhi tesisatta meydana gelen su tüketimini artırır ve bu nedenle faturanız olması gerekenden daha fazla gelir. Bu duruma mani olmak ve uzun vadede içinde bulunduğunuz binanın zarar görmesini engellemek için 7 gün 24 saat aralıksız Yenimahalle su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Yenimahalle en iyi su tesisatçısı denildiğinde akla ilk gelen firma olan Yıldırım Tesisat aynı zamanda Yenimahalle en yakın su tesisatçısı olarak kaliteli hizmeti kısa sürede ayağınıza getirir. Tüm tesisat arızalarınız için Yenimahalle su tesisatçısı lazım olduğunda 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yenimahalle Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti yapılırken, boruların iç kısımlarına termal görüntü sağlayabilen kameralar yerleştirilir ve Yenimahalle kameralı su kaçağı tespiti sayesinde kaçak kısa sürede bulunarak lokal onarım gerçekleştirilir. Bu yöntemle gerçekleştirilen Yenimahalle su kaçağı tespiti sayesinde fayansların kırılması gerekmez.

Yenimahalle su tesisatçısı olarak bütün sıhhi tesisat sorunlarına kısa bir zaman diliminde, kaliteli malzemelerle, kesin çözümler üreten firmamızdan kombi su kaçağı tespiti, boru tamiri, petek tesisat gibi tesisat arızlarında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca tesisat sisteminizde arıza olduğundan emin değilseniz ancak şüpheleriniz varsa veya tesisat sisteminiz hakkında bilgiye ihtiyacınız duyuyorsanız, ustalarımızın deneyimlerinden yararlanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenimahalle tesisatçısı olarak size yardımcı olmaya her daim hazırız.

Yenimahalle Kameralı Tesisatçı Hizmetiz

Yenimahalle kameralı tesisatçı hizmeti sağlayan firmamız, su kaçaklarına hızlı, garanti çözümler üretmekte ve su kaçağını tespit ettikten sonra lokal onarım gerçekleştirerek ekonominizi korumaktadır. Yenimahalle su tesisatçısı hizmeti sağlayan firmamız kamera sayesinde duvar içerisinde ya da zemin altında bulunan tesisat borularını yakından inceler ve su kaçağını minimum sürede tespit eder ve onarır. Sıhhi tesisatınızda arıza meydana geldiğinde ve Yenimahalle tesisatçı ihtiyacınız oluştuğunda 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden bize her saniye ulaşabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Yenimahalle 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Yenimahalle Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Yenimahalle Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Yenimahalle Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Yenimahalle Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Yenimahalle su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Yenimahalle açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Yenimahalle açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenimahalle
  Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yenimahalle
  Yenimahalle Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp