Sincan'nın lider tesisat firması olarak, 2003 yılında kurulmuş olan Yıldırım Tesisat , en iyi Sincan Su Kaçağı Tespiti & cihazla su kaçağı tespiti hizmetini 7/24 saat açık tesisatçı olarak, alanında en az 5 yıl deneyimli usta kadrosu ile garantili hizmet sunmaktayız. Aciliyet gerektiren tesisat sorunları, sıhhi tesisat arızaları, su kaçakları ve atık su kaçak tespiti işlemlerinizi ÜCRETSİZ KEŞİF! imkanı ile garantili yapmaktayız. Kurumsal Sincan tesisatçı firmamızı arayarak ustalarımızın bedava tahminlerinden yararlanabilirsiniz.

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti hizmeti alanında deneyimli olan ekibimizle, her türlü sıhhi tesisat kaçaklarını en hızlı çözümler üreterek kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Yıldırım tesisat Sincan genelin de, saraycık toki, Fatih mahallesi ve plevne mahallesi başta olmak üzere yaşam alanların da yaşanılan tüm sıhhi tesisat arızalarınızı kameralı cihazla noktasal tespit ederek, en uygun fiyat aralığı ile 1 yıl malzeme işçilik garantisi ile yapmaktayız. Günümüzde en sık yaşanılan sorunların başında gelen su kaçağı sorunları, kalitesiz malzeme kullanımı ve usta hatalarından kaynaklanmaktadır. Sincan cihazla su kaçağı tespiti firmamızda her türlü tesisat arızalarınızı termal kameralı cihazlar yardımı ile kırmadan noktasal tespit ederek çözüme kavuşturmaktayız.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

En yakın Sincan tesisatçı firmamız su sızıntısı, su damlaması ve alt komşunun tavanına damlayan su kaçaklarının önüne geçebiliriz. Peki,su kaçağı belirtileri nelerdir?

 • Yüksek gelen su faturaları
 • Rutubet kokusu
 • Fayans aralarında derz aralarının sararması
 • Alt komşunun tavanında su damlaması
 • Kombi basıncının düşmesi

Yukarı belirtilen sorunlarla karşı karşıya iseniz, Sincan Yıldırım Tesisat firmamız da, kameralı cihazla su kaçağı tespiti olanağı ile kırmadan tespit imkanı sunuyoruz. En iyi Sincan cihazla su kaçağı tespiti hizmeti alanında deneyimli personellerimiz tarafından 30 dakika gibi kısa sürede garantili yapmaktayız. Peki su kaçağı tespiti nasıl yapılır,

Kameralı cihazla su kaçağı tespiti, sıcak ve soğuk su borularında meydana gelen su kaçaklarının tespit edilmesi için kullanılır. Termal kamera yöntemi ile sıcak ve soğuk su hatlarının yerleri tespit edilir. Daha sonrasın da termal kamera ile alan taraması yapılarak arızalı boru tespit edilir. Sincan su kaçağı tespiti hizmeti sayesinde yapıya zarar vermeden tespit işlemi tamamlanmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sincan cihazla su kaçağı tespiti

SIK SORULAN SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Sincan 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Sincan Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Sincan Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Sincan Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Sincan Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Sincan su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Sincan açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Sincan açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Sincan Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Sincan Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Sincan Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Sincan Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Sincan Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Sincan Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Sincan Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Sincan Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Sincan
  Sincan Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Sincan Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Sincan Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Sincan
  Sincan Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp