Batıkent Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

 1. Yıldırım Tesisat
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Yıldırım tesisat firmamız, Ankara'nın birçok bölgesinde su tesisatı arızaları, komple tesisat hizmetleri, tamir ve bakım işlemleri başta olmak üzere çeşitli su kaçağı tespiti, lavabo, banyo ve klozet tıkanıklığı gibi işlemlerin yapılışını üstlenmektedir. Batıkent lavabo tıkanıklığı açma işi için hemen bizi arayarak personellerimizden gerektiği yardımı alabilirsiniz. Ankara'nın birçok bölgesinde sürdürmüş olduğumuz projelerde su tesisatı arızaları için gerekli önemi gösteriyoruz. Batıkent tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak için arayıp randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Batıkent lavabo açma işi profesyonel makineler aracılığı ile gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle evde kendi başınıza çeşitli su kaçağı arızalarına davetiye çıkarmamak veya boru yapılarının zarar görmemesi adına firmamızı arayabilirsiniz.

En İyi Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Kanal Açma Firması Hizmeti, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kameralı Kanal Görüntüleme ve Tıkanıklık Açma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirimli Hemen Ara! Batıkent Lavabo Açma Telefon Numaramız, 0539 5484427

Batıkent tıkalı lavabo gideri açma yöntemlerimiz daima robotlu ve son sistem cihazlar aracılığı ile gerçekleştirildiği için kırma reddetme gibi problemler yaşatmamaktayız. Batıkent tıkalı gider açma için büyük özveri ve titizlikle çalışan ustalardan oluşan ekip kadromuzla hizmetimizdeyiz. Su tesisatının sağlam şekilde tahlil edilebilmesi ve arızaların usulüne göre giderilebilmesi için profesyonel desteklerimiz şarttır. Batıkent mutfak gideri açma işimizde tüm problemler kolaylıkla el sıkıntısız şekilde çözülerek ortadan kaldırılmış olur.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Batıkent su tesisatçısı firması olarak bizler pimaş açma, lavabo, mutfak, tuvalet gibi atık su yerlerinde oluşan tıkanıklıkları ortadan kaldırıyoruz. Peki tıkanan lavabo nasıl açılır? Ankara genelinde noktasal su kaçağı tespitlerini uzman kadromuz ve yetenekli personellerimiz aracılığıyla yalnızca 30 dakika içerisinde kameralı sistemlerle tespit ediyoruz. Hemen ardından tamir işlemlerine başlıyoruz ve işlerimiz bittikten hemen sonra tekrardan görüntüleme sağlayarak tıkanıklığın geçtiğinden emin oluyoruz.

Lavabo tıkanıklığına etki eden başlıca sebepleri ise şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Lavaboya katı cisimlerin dökülmesi
 • Yemek artıklarının gider borularını doldurması
 • Çamurlu sebze veya meyvelerin lavaboda yıkanması
 • Saç kıllarının banyo giderine gönderilmesi
 • Atık yağların lavaboya aktarılması
 • Atık su giderlerinin eğimsizliği
 • Ana bina gider hattında meydana gelen tıkanıklık

Birbirinden farklı sebeplerden ötürü lavabolar tıkanabilmektedir. Batıkent lavabo tıkanıklığı açma işi için firmamızı aradığınız zaman ekip arkadaşlarımız adreslerinize gelerek en uygun yöntemi seçtikten sonra tıkanan lavaboları açma işlemine başlamaktadır. Batıkent tıkanıklık açma işinde kullandığımız tüm sistemler teknoloji ile uyumlu olduğu için gider borularınızı asla zarar gelmemektedir. Batıkent kameralı lavabo açma nasıl yapılır? Diye soracak olursanız ekip arkadaşlarımız kameraları gider borularından ileriye sürerek yaşanan sorunun kaynağını gözlemlemektedir. Kanal görüntüleme tekniği sonrasında Elde edilen verilere uygun şekilde çözüm önerileri sunulmaktadır.

Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yıldırım tesisat firmamız uzun zamandır Batıkent lavabo tıkanıklığı açma işinde görev almaktadır. Birbirinden farklı temiz su ve atık su tesisatı arızalarında rol aldığımız için ustalarımızın tamamı tecrübe sahibidir. Batıkent lavabo açma konusunda kendimize güveniyoruz.

Yaşadığınız tüm olumsuzlukları robot sistemlerimiz aracılığıyla kısa süre içerisinde sonlandırabiliriz. Batıkent tıkanıklık açma sorununu kolaylıkla ortadan kaldırmak için firmamızla anlaşabilir veya randevu oluşturabilirsiniz. Batıkent gider tıkanıklığı açma işi için Kendi başınıza uygulayacağınız yöntemlerin tamamı geçici bir süreliğine işe yarayacaktır. Uyguladığımız robotlu ve kameralı sistemlerle kesin sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tuvalet ve banyo giderlerini açmanın yanı sıra Batıkent mutfak lavabo tıkanıklığı açma konusunda da kendimize güveniyoruz. Tüm işlemlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirildiği için dakikalar içerisinde adreslerimize gelerek tıkalı bölgenin daha fazla maliyet oluşturmasının önüne geçiyoruz. Batıkent lavabo açma işi için gerekli olan tüm donanımlara sahip olduğumuzdan dolayı firmamızdan destek alabilirsiniz. Batıkent banyo-lavabo gideri açma hususunda ekip arkadaşlarımız görüntüleme tekniğini kullanarak sorunun kaynağını sizlere gösterdikten sonra gider borularınızı tıkatan cismi başarılı şekilde ortadan kaldıracaktır. Batıkent tıkanıklık açma işi sandığınız kadar basit bir işlem olmadığı için evde Kendi başınıza uğraşarak gider borularınızın hasar görmesini tavsiye etmeyiz.

Batıkent Tıkanıklık Açma Hizmeti

Ankara'nın birçok bölgesinde olduğu gibi Batıkent tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Batıkent tıkanıklık açma projelerimizin tamamından emin olduktan sonra işlemleri sonlandırıyoruz. Batıkent lavabo tıkanıklığı açma yardımlarımızı talep eden tüm müşterilerimiz için adreslere gittikten sonra tıkanıklığın tam olarak hangi bölgede oluştuğunu tespit ediyoruz. Daha sonra gerekli cihazlar aracılığıyla tıkalı bölgenin sağlıklı şekilde su akışı sağlamasına ön ayak oluyoruz. Batıkent gider tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Gider Açma

Batıkent gider açma

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Batıkent tıkalı lavabo açma

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Batıkent tıkalı lavabo açma

SIK SORULAN SORULAR

Tıkalı Lavabo Açma Uygulama Yöntemi; Tıkalı olan gidere, yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döküp 15 ile 20 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı tıkalı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay, www.yildirimtesisat.org 2023 Mart

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır. https://www.yildirimtesisat.org/

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

 1. Tuvalet Gideri Üzerindeki Kalıntıları Plastik Eidivenle Alın.
 2. Tel Yardımıyla Tuvaleti Temizleyin.
 3. Sıcak Su Akıtın.
 4. Tuvalet pompası ile Pompalama Yapın.
 5. Bol Bol Su Akıtın.
2023 Lavabo Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmetin Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Batıkent Pimaş Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Batıkent Banyo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Batıkent Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 800 TL
2023 Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmet Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Batıkent Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Batıkent Klozet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL

2023 Kanal tıkanıklığı açma fiyatı, Batıkent ve çevre bölgelerde firmalar arasında 800 TL ile 1200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Batıkent Kanal tıkanıklığı açma Anka Tesisat firmamızda sabit fiyat garantisi sunmaktayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemi; Robot kanal açma makinası ucuna takılan özel bir aparatla, kanalizasyon giderine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki makina ile ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanarak açılır.

Sizde En İyi Batıkent Kanal Tıkanıklığı Açma Firmamızı Arayarak Ücretsiz Keşif Hizmeti Alın.

Ankara Batıkent Kanal Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0532 451 25 65 

Kameralı Kanal Görüntüleme İşlemi; Kanalizasyon borularında meydana gelen arızaları, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı kanalizasyon borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken kanalizasyon arızalarını tespit eder.

Batıkent kameralı kanal görüntüleme hizmeti hemen ara!

 

✅ Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar? 2024 Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı 500TL
✅ Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması Yıldırım Tesisat Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yıldırım Tesisat firması Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Batıkent
  Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Batıkent
  Batıkent Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp