En Yakın Ankara Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti iletişim 0539 5484427 hemen ara!

 

En İyi Çankaya Tesisatçı & Çankaya Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz 05395484427 7/24 Açık Su Tesisatçısı ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

İnsanların yaşamlarının daha kolay olması ve konforlu bir yaşam için su kullanımı çok daha önemli olup tesisatın yaşam alanlarına suyun taşınması için gerekli olmaktadır. Bundan dolayı su tesisatında istenmeyen zamanlarda sorunlar meydana gelmektedir. Bu durum günlük yaşamın çok daha zor olmasına neden olmaktadır. Böyle bir sorunda hiç zaman kaybetmeden güvenilir firmalardan yardım almak en doğru karar olacaktır. Yıldırım Tesisat firmamız her zaman Çankaya tesisatçı hizmetleri ile alanında farkını ortaya koymaktadır. Çankaya su kaçağı tespiti hizmetleri için firmamızda en son sistem teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti hizmetleri verilmektedir.

Çankaya Tesisatçı Hizmetimiz

En yakın Çankaya tesisatçı firması Yıldırım Tesisat olarak sıhhi tesisat arızalarınızı,

Su kaçakları her ne kadar can sıkıcı gibi görünse de Çankaya su tesisatçısı firması,

Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Kimdir? ✅ 1 Yıl Tesisat Garantisi Uygun Fiyat
Çankaya En İyi Tesisatçı Firması Kimdir? ✅ En Yakın Tesisatçı Hizmeti
Çankaya Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? ✅ Kırmadan Lavabo – Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Çankaya Atık Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? ✅ Kameralı Tesisatçı 7/24

Ankara Çankaya Tesisatçı Yıldırım Tesisat Kimdir?

Çankaya Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Genel olarak yaşam alanlarında su kaçaklarının meydana gelmesi günlük yaşamda insanların çok fazla zorlanmasına neden olmaktadır. Bu tarz sorunların erken tespit edilmesi çok daha büyük geri dönüşü olmayan sorunların meydana gelmesinin önüne geçmektedir. Geçmişte uygulanan yöntemler ile su kaçağı tespit edilmesi çok daha fazla zaman isteyen maddi ve manevi zararları bulunmaktadır. Her zaman teknolojik gelişmeleri ile Çankaya kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri adından söz ettiren Yıldırım Tesisat firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. İşte en çok merak edilen soru su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Termal Su Kaçak Tespit Cihazı: Su kaçağının tespiti için bu cihaz ile su tesisatlarının duvarda yer alan konumları belli etmekte ve kaçağın olduğu yerde odaklanmayı sağlamaktadır. Sorunun ortadan kalkması için gerekli olan cihazlara doğru yolu açmaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı: Su kaçağının tam yerinin tespit edilmesi için son derece önemli olmaktadır. Diğer cihazın belirlemiş olduğu tesisat borularının yüzeyden dinlenmesine yardımcı ola akustik dinleme cihazı çok daha derinlere kadar dinleme olanağı sunmaktadır. Cihaz ses dalgalarına göre kontrol sağlamaktadır. Bu sayede su kaçağı olan bölge kırmadan ve büyük zararlar elde edilmeden tespit edilmektedir.

Her geçen gün kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan Yıldırım Tesisat firmamız noktasal su kaçağı tespiti hizmetleri en son sistem teknolojik cihazlar kullanarak sunmaktadır.

Genel olarak temiz ya da pis su tesisatlarında farklı nedenlerden dolayı kaçak sorunları meydana gelmesi mümkün olmaktadır. Bu neden ile su tesisatında meydana gelen su kaçağı sorunları hakkında detaylı bilgiler alabilmek için uzman kişilerden hizmet talep edilmelidir. Peki temiz ve pis su tesisatında yer alan hizmet farkları nelerdir?

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Her türlü yaşam alanlarında bulunan tesisatlar da kaçak sorunu oluşmasında kaçağın erken tespit edilmesi çözüm üretmek adına çok önemli olmaktadır. Kaçağın bulunması için su kaçak belirtileri nelerdir bilmek gerekir.

 • Her ay gelen su faturasının daha fazla gelmesi,
 • Su vanaların kapalı olmasına rağmen su sayacının çalışmaya devam etmesi,
 • Komşu evin tavanında meydana gelen sararmalar,
 • Derz aralarının sararması,
 • Evin duvarında, tavanında ya da zemininde nemlenme veya sararma olması,
 • Kanalizasyonda yaşayan böceklerin ortaya çıkması tesisatta su kaçağının olduğuna işaret etmektedir.

Yukarıda belirtilen sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için uzman firmalardan yardım alınması doğru olacaktır. Çankaya su tesisatçısı hizmetleri ile farkını ortaya koyan Yıldırım Tesisat firmamız her konuda profesyonel ekibimiz sayesinde yardımcı olmaktadır.

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Su tesisatlarında genel olarak çok sayıda farklı sebeplerden sonra su kaçağı sorunları meydana gelmektedir. Pek çok kullanıcının merak ettiği soru su tesisatı kaçakları neden meydana gelir?

 • Tesisat yapımında içine inşaat atıklarından kaçmış olabilir,
 • Tesisat tadilatında tesisata zarar verilmiş olabilir,
 • Tesisat yapımında boruların düzgün olarak kaynatılmamış olması,
 • Musluk ile bataryalar çok hızlı bir şekilde açılarak kapatılmış olması,

Yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı su kaçağı sorunları meydana gelebilir. Bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için bu konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Su kaçak tespiti ile kırmadan çözüm elde etmek mümkün mü?

Su Kaçağı Tespit Cihazı İle Su Kaçak Tespitinin Önemi

Genel olarak günlük yaşamların çok daha kolay olması ve rahat geçmesi için su tesisatlarında meydana gelen kaçak sorunun ortadan kaldırılması çok daha önemli olmaktadır. Ancak su kaçağı tamiri sırasında hatalı yapılan işlemler sorunun ortadan kalmasını sağlasa bile daha büyük kayıpların meydana gelmesine neden olabilir. Peki Çankaya cihazla su kaçağı tespiti neden önemli olmaktadır?

Su kaçağı sorununun tespiti için en kesin çözümler sunan su kaçak tespiti cihazları son derece önemli olmaktadır. Çankaya kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerinde en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanan Yıldırım Tesisat firmamız her zaman lider konumda yer almaktadır. En son sistem teknolojik gelişmeler ile çalışmalarına devam eden firmamız sayesinde duvarlar kırılmadan çok daha kısa sürede kaçak yeri tespit edilerek tamir işlemleri yapılmaktadır. Böylece müşteri memnuniyeti sağlanarak sorunlardan kurtulmanız mümkün olacaktır.

Çankaya Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılır?

Tesisatta su kaçağı olan bölgenin tespit edilmesi ile sorunun daha fazla büyümemesi için hiç zaman kaybetmeden tamiri işlemleri yapılması gerekir. Tamir işlemleri kesinlikle profesyonel kişilerin yapması çok daha doğru olacaktır. Yıldırım Tesisat firması olarak su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri nasıl yapılmaktadır?

Su kaçağı tespiti firmamızda çok önemli olan cihazlar ile yapılmaktadır. Kırmadan su kaçak tespiti yapıldıktan sonra tamir işlemleri kaçak olan yerlerde kaliteli malzemeler ile açılmaktadır. Su kaçıran borunun çıkarılmasından sonra boru makası kullanılarak kaça olan borunun biraz ileri ve gerisi üzerinden hiza alınarak kesilmektedir. Daha sonra yüksek kalitede olan yeni boru ortama göre uygun ölçülerde kesilerek tamir işlemlerine devam edilmektedir. Boru ütüsü denilen araç ile aralara maşon veya dirsek yardımıyla borunun kaynatılması sağlanır. Tüm kontroller sonrasında kaçağın yeniden meydana gelmemesi için bütün önlemler alınmaktadır. Tamir işlemleri sonrasında bir gün beklenmeli ve bölge uygun kapatma şekilleri ile kapatılmaktadır. Çankaya su kaçağı tamiri hizmetleri sunan firmamız güven içinde çalışmalarına devam etmektedir. Bundan dolayı güven içinde firmamızdan hizmet alabilir ve kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Çankaya Temiz Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Mutfak, banyo, tuvalet ve lavabolarda kullanılan temiz suların yaşam alanlarında ulaşmasında temiz su tesisatı çok önemli olmaktadır. Ancak temiz suyun bu alanlara gelmesinde bir sorun yaşanması halinde tesisatta kaçak olduğunun işaretidir. Bu gibi sorunlar genellikle kullanıcı hatası olsa da yapılan tesisat hatalarından da kaçak ortaya çıkabilir.

Çankaya Atık Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarında kullanılan temiz suların kanalizasyona ulaşmasına yardımcı olan pis su tesisatı yapıların en önemli ihtiyaçları olmaktadır. Pis su tesisatı olmadan günlük yaşam çok daha kolay olmaz ve pis suları dışarı atılması mümkün olamaz. Son derece hassas bir konu olan bu tür tesisat sorunları yaşamı çok daha olumsuz yönde etkileyeceği için hiç zaman kaybetmeden uzman yardımı alınmalıdır. 

Çankaya Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Genel olarak su kaçakları tespiti yapılmadan önce incelemeler yapılarak konu hakkında detaylı bilgiler alınır ve fiyat tekliflerinin yapılması gerekir. Aksi halde işlemlerin tamamlanması sonrasında fiyatlar konusunda istenmeyen anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Çankaya su kaçak tespiti fiyatları genellikle şu şekilde belirlenmektedir;

 • Hizmet verilen yerler,
 • Yaşam alanının yaşı,
 • Kaçağın olduğu yapının türü,
 • Daha önce aynı bölgede kaçak sorunun olup olmadığı,
 • Su kaçağın büyüklüğü ve zorluğu,
Çankaya Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
500TL
Çankaya Atık Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
500TL
Çankaya Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
500TL
Çankaya Kameralı Su Kaçak Tespiti Evet Maksimum Süre
1 saat
500TL

Çankaya Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Her zaman su kaçağı tespiti sırasında yer alan noktalar dikkate alınarak kameralı su kaçak tespiti fiyatları belirlenmektedir. Firmamız kaliteli hizmetlerini çok uygun fiyatlara her zaman her türlü kaçak sorunları için tercih edebilirsiniz.

Çankaya Kırmadan Su Kaçağı bulma Firması

Tüm yaşam alanlarında oluşabilecek su kaçağı sorunları için kesinlikle güvenilir ve işi bilen firmalardan yardım alınması çok önemli olmaktadır. Aksi halde işi bilmeyen firmalar hem çok daha fazla zaman kaybına neden olur hem de ekstra masraf yapılmasına neden olacaktır. Her zaman en son sistem teknoloji ve yüksek kalite ile hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Su kaçağı tespiti Çankaya alanında su kaçağı tespiti hizmetleri veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Ancak tüm firmalar istenilen kalitede hizmet vermeyebilir. Bu konuda kaliteden ödün vermeden hizmet veren güvenilir Yıldırım Tesisat firmamız alanında Çankaya kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerini en son sistem teknolojik cihazlar ile sizlere sunmaktadır.

Çankaya 7 / 24 Tesisatçı Firması

Çankaya bölgemizde su tesisatlarında en kaliteli hizmetleri veren Yıldırım Tesisat firmamız son teknoloji ile hizmet vermektedir. Pek çok avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olan firmamız sayesinde profesyonel hizmetler alacaksınız. Yüksek kalite hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız her zaman 7 / 24 su tesisatçısı olarak hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. 7 / 24 açık su tesisatçısı olan firmamızdan ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır.

Çankaya Açık Tesisatçı

Yıldırım Tesisat firmamız her zaman Çankaya açık su tesisatçı hizmetleri vermektedir. En son sistem teknolojik cihazlar ile profesyonel ekibimiz sayesinde açık su tesisatçı hizmetleri alabilirsiniz. Su kaçağı sorunu yaşadığınız her saatte firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya Bayramda Açık Su Tesisatçısı

Genel olarak bayramlar insanların bir arada olmasına yardımcı olan en önemli değerlerin başında gelmektedir. Su kaçağı sorunları yaşadığınızda her zaman açık olan bayramda açık su tesisatçısı olarak Yıldırım Tesisat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yıldırım Tesisat firmamız uzun yıllar tecrübeli su tesisat hizmetleri ile her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Çankaya tesisatçı firması olarak firmamızdan 7 gün 24 saat boyunca hizmet almanız mümkün olmaktadır. Tüm sorunlarınıza en kısa sürede güven içinde sizlere kaliteli hizmetler verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar nelerdir?

Su kaçağı sorunlarında kırmadan tespit edilmesini sağlayan Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile Akustik Dinleme Cihazı kullanılmaktadır.

Çankaya tesisatçı hizmetlerinizi nerelerde sunuyorsunuz?

Çankaya da tüm bölgelere hizmet veren firmamız bulunduğunuz her yere anında gelerek güvenilir hizmetler vermektedir.

Termal kamera ile su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Termal kamera su tesisatı bulunan duvar arkasında yer alan yerlerin göstererek kısa sürede kaçağın tespit edilmesini sağlamaktadır. Akustik dinleme cihazı sayesinde dinleme işlemleri yapılarak su kaçağı anında kırmadan tespit edilmektedir.

Kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Manometre kullanılarak basınç ölçümü yapılır ve kaçak kesinleştikten sonra cihazlar ile kırmadan kaçak olan bölge tespit edilmektedir.

Su faturam neden yüksek geldi?

Su faturası sorunları farklı nedenlerden yüksek gelebilir ve bunun en büyük nedeni su kaçağı sorunları olmaktadır.

Üst katta oluşan su sızıntısı için ne yapılmalı?

Üst katta su sızıntısı oluşmuş ise komşunuzun tesisatında kaçak bulunmaktadır. Bu gibi sorunlarda komşunuz uyarılmalı ve hiç zaman kaybetmeden su tesisatçısı çağırılmalıdır.

 
 
✅ Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çankaya
  Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Çankaya
  Çankaya Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp