2002 yılında kurulmuş olan YILDIRIM TESİSAT firmamız mutfak lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma ve tıkalı lavabo açma işlemleriniz de 7/24 saat hizmet alabileceğiniz kurumsal bir firmadır. Lavabo tıkanıklıklarını kırmadan robot kanal açma makinaları ile uygun fiyat aralıkları ile açmaktayız. Ankara lavabo tıkanıklığı açma firmamızı arayarak tıkanıklık açma hizmetleriniz de ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

En İyi Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Yıldırım Tesisat 2004 Yılında  Kurulmuş Kurumsal Kanal Açma Firması Hizmeti, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kameralı Kanal Görüntüleme ve Tıkanıklık Açma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrimli Hemen Ara! Ankara Lavabo Açma Telefon Numaramız, 0539 5484427

Ankara lavabo tıkanıklığı açma işlemleriniz için firmamız, Ankara’da lider kanal açma hizmeti sunan YILDIRIM TESİSAT firmamız gelişmiş cihazlar, deneyimli usta kadromuz ile 1 yıl garantili işçilik ve müşteri memnuniyeti, çözüm odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ankara gider tıkanıklığı açma ve kameralı kanal görüntüleme işlemleriniz için 7/24 garantili hizmet alabileceğiniz Ankara tıkanıklık açma hizmeti 2023 güncel fiyat 500 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Ev ve iş yerlerinde  sıklıkla kullanılmak da olan lavabolar, birçok farklı sebeplerden ötürü tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Peki Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

 • İnşaat sırasında lavabo pimaş borularının ağızlarının açık bırakılması sonucu harç atıklarının, gider borusuna kaçması,
 • Yağlı yemek artıklarının, süzülmeden lavabo giderine dökülmesi,
 • Çay posaları ve sebze, meyve atıklarının lavabo giderine dökülmesi,
 • Lavabo eğiminin %5'ten az olması, yağlı atıkların pimaş boru içerisinde korozyon oluşumuna sebebiyet vermektedir.

Yukarıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz sorunlardan ötürü, lavabo giderlerinde tıkanıklıklar yaşanmaktadır. Peki bu sorunların ortadan kaldırılması için ne yapılmalıdır. En yakın Ankara lavabo tıkanıklığı açma servisimizi arayarak kameralı lavabo açma hizmeti almak sizin için en iyisi olacaktır. Ayrıca tıkanan lavabo nasıl açılır, kameralı lavabo açma yöntemi ne işe yarar sorusuna cevap arayan, merak ettikleri lavabo açma yöntemleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İçindekiler;

✅ Lavabo Tıkanıklığı Açma

✅ Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

✅ Tıkanıklık Açma Hizmeti

✅ Gider Tıkanıklığı Açma

✅ Ankara Lavabo & Tıkanıklık Açma Fiyatları

Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır.

Teknoloji yakından takip eden Yıldırım Tesisat firmamız gündelik hayatımızda sıklıkla kullanılan lavabo, tuvalet ve gider borularında yaşanılan olası tıkanmalar için, Avrupa patentli robot lavabo açma makinası kullanarak, en zorlu lavabo gider tıkanıklıklarını açıyoruz. Sizde en iyi Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti almak için bizleri iletişim numaramız; 0539 5484427 numaradan 7/24 saat arayabilirsiniz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sirke ve karbonat ile tıkalı lavabo açma, Bir su bardağı sirke ile yarım su bardağı karbonatı tıkanan lavabonuza dökün, kaynamış bir çaydanlık suyu üzerine dökünüz, lavabonuz açılacaktır. Sirke ile karışan karbonat reaksiyona uğrayarak, karbondioksit açığa çıkar ve bu sayede pimaş boru içerisindeki tıkanıklığa etki eden cisimleri parçalanarak açılacaktır.

Yukarıda belirtilen karbonat ve sirke ile tıkalı lavabo açma işlemi işe yaramadı ise, alanında uzman Yıldırım tesisat Ankara mutfak lavabo tıkanıklığı açma firmamızı arayarak, en zorlu tıkanıklıkları robot lavabo açma makinamız ile kısa sürede garantili açıyoruz.

Ankara Tıkanıklık Açma Hizmeti

Gündelik hayatımızda sıklıkla kullanılan mutfak lavabo gideri, tuvalet gideri ve banyo süzgeçlerinde yaşanılan tıkanıklıklar her ne kadar can sıkıcı gibi görünsede Ankara tıkanıklık açma firmamız da robot tıkanıklık açma makinası yardımı ile en zorlu lavabo tıkanıklık, tuvalet tıkanıklık ve banyo süzgeç tıkanıklıkları kısa sürede garantili açıyoruz. En iyi Ankara tıkanıklık açma hizmeti, Ankara Yıldırım tesisat firmamızı arayarak 30 dakika gibi kısa sürede kameralı tıkanıklık açma hizmeti alın.

Lavabo ve atık su gider borularında yaşanılan tıkanıklık arızaları aciliyet gerektiren işlemlerdir. Bu gibi durumlar da yapılması gereken en yakın Ankara kameralı açma hizmeti veren YILDIRIM TESİSAT firmamızı arayarak, usta talebinde bulunabilirsiniz.

Gider Tıkanıklığı Açma Ankara

* Bu kısımları yazar arkadaslar siz yazacaksınız. Teşekkürler Ankara gider tıkanıklığı açma

Ankara Lavabo & Tıkanıklık Açma Fiyatları

En iyi garantili Ankara lavabo & tıkanıklık açma fiyatları 500 TL - 750 TL Profesyonel garantili lavabo açma hizmeti almak isterseniz iletişim kısmından bizlerle irtibata geçiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Tıkalı Lavabo Açma Uygulama Yöntemi; Tıkalı olan gidere, yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döküp 15 ile 20 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı tıkalı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay, www.yildirimtesisat.org 2023 Mart

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır. https://www.yildirimtesisat.org/

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

 1. Tuvalet Gideri Üzerindeki Kalıntıları Plastik Eidivenle Alın.
 2. Tel Yardımıyla Tuvaleti Temizleyin.
 3. Sıcak Su Akıtın.
 4. Tuvalet pompası ile Pompalama Yapın.
 5. Bol Bol Su Akıtın.
2023 Lavabo Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmetin Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Ankara Pimaş Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Ankara Banyo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 800 TL
2023 Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmet Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Ankara Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL

2023 Kanal tıkanıklığı açma fiyatı, Ankara ve çevre bölgelerde firmalar arasında 800 TL ile 1200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ankara Kanal tıkanıklığı açma Anka Tesisat firmamızda sabit fiyat garantisi sunmaktayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemi; Robot kanal açma makinası ucuna takılan özel bir aparatla, kanalizasyon giderine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki makina ile ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanarak açılır.

Sizde En İyi Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Firmamızı Arayarak Ücretsiz Keşif Hizmeti Alın.

Ankara Ankara Kanal Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0532 451 25 65 

Kameralı Kanal Görüntüleme İşlemi; Kanalizasyon borularında meydana gelen arızaları, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı kanalizasyon borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken kanalizasyon arızalarını tespit eder.

Ankara kameralı kanal görüntüleme hizmeti hemen ara!

 

✅ Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar? 2024 Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı 500TL
✅ Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması Yıldırım Tesisat Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yıldırım Tesisat firması Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara
  Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Ankara
  Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp