Çankaya Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Çankaya
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Çankaya tesisatçı firmaları arasında lider konumda bulunan Yıldırım Tesisat, 2004 yılına hizmet vermeye başlamış, profesyonel, güvenilir, uzman kadrosuyla hizmet sağlayan kurumsal bir tesisat firmasıdır. 7/24 aralıksız bir şekilde Çankaya açık tesisatçı olarak tüm sıhhi tesisat işlemlerinize hızlı, kalıcı ve etkili çözümler üretmeye odaklanan firmamız, kullandığı son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmekte ve daha sonrasında talebiniz halinde lokal tamirat yapmaktadır. Çankaya tesisatçısı olarak Çankaya’nın tüm bölgelerine eksiksiz hizmet sağlayan firmamız, bunun yanında tamiratını gerçekleştirdiği tesisatlar da bir yıl işçilik garantisi vermektedir. Her biri en az beş yıl deneyimli olan ustalarıyla Çankaya’nın hizmetinde olan firmamıza 0539 548 44 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

   En Yakın Çankaya Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Çankaya Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Çankaya su tesisatçısı hizmeti veren firmamız, kullandığı profesyonel ekipmanlarla kısa zamanda su kaçağını tespit etmektedir. Çankaya kameralı su kaçağı tespiti sayesinde zamandan ciddi oranda tasarruf sağlanırken işlemlerin süresi de ciddi oranda kısalır. Uzman kadromuz Çankaya en iyi su tesisatçısı hizmeti sağlarken ve sürecin her aşamasında sizinle bilgi paylaşımı yapar. Size düşen yalnızca Çankaya tesisat sisteminde meydana gelen kaçağı fark etmeniz ya da şüphelenmeniz durumunda tesisat tamiri üzerine uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçmektir. Her türlü sıhhi tesisat ihtiyacınız için 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi ustalarımızın deneyiminden faydalanmak ve fikir alışverişinde bulunmak içinde arayabilirsiniz. 

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sıhhi tesisatlar yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanıma uygun olarak kurulur ancak çeşitli nedenlerden zaman içerisinde bazı kaçaklar meydana gelebilir. Olası su kaçağı nedenleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Yukarıda sıralanan nedenlerden dolayı sıhhi tesisatlar da arıza meydana gelebilir. Eğer ki damlama sesi duyuyorsanız ya da tesisatın yakın olduğu duvarda lekelenmeler mevcutsa vakit kaybetmeden Çankaya su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel Çankaya su tesisatçı kadrosuyla dikkat çeken firmamız, kullandığı son model ekipmanlar sayesinde kısa zamanda sonuç almaktadır.  Çankaya su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlar ise şu şekilde;

Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı

Tesisat basınç ölçüm cihazı

Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Çankaya Tesisatçı

Her türlü Çankaya tesisatçı ihtiyacınızda yanınızda olan ve profesyonel hizmet sağlayan firmamız, sektördeki lider konumunu müşterilerine verdiği güvene ve karşılıklı samimiyete borçludur. 7 gün 24 saat boyunca müşterilerine Çankaya açık tesisatçı hizmeti vermeye devam eden Yıldırım Tesisat, saat fark etmeksizin Çankaya en yakın tesisatçı olarak müşterilerine ulaşmakta ve tüm sıhhi tesisat sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır. Eğer siz de sıhhi tesisat tamiri, boru tamiri ve su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız Çankaya en iyi su tesisatçısı olan firmamızı arayabilirsiniz.

Çankaya Su Tesisatçısı

Çankaya su tesisatçısı olarak her türlü sıhhi tesisat arızasını ustalıkla tamir eden, her biri en az beş yıl deneyimli olan ekibimiz, kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde kısa zamanda su kaçağının yerini tespit eder ve lokal onarım gerçekleştirir. Çankaya en iyi su tesisatçısı olarak hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız, Çankaya en yakın su tesisatçısı olarak sadece bir telefon kadar uzağınızda yer alıyor. 7/24 Çankaya açık su tesisatçısı hizmeti sağlayan firmamıza 0539 5484427 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çankaya Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde Çankaya cihazla su kaçağı tespiti yapmak son derece yaygın kullanılan bir yöntemdir. Eski metotlara göre çok daha ekonomik ve kesin sonuç veren Çankaya kameralı su kaçağı tespiti yöntemi, sızıntının meydana geldiği bölgenin nokta atışı bulunmasını sağlar. Kameralı cihaz sayesinde zemin altında ve duvar içerisinde yer alan sıhhi tesisat boruları en ince ayrıntısına kadar görülür ve Çankaya su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra lokal tamirat gerçekleştirilir.

Siz de tesisatınızda su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız Çankaya tesisatçı hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz. Alanında en az beş yıllık deneyime sahip olan ustalarımızın beklentilerinizi en üst perdeden karşılar. Klozet sifon sorunları, sıhhi tesisatlar da meydan gelen arızalar,  batarya muslukları, kombi su kaçağı tespiti ve batarya arızaları için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. En yakın acil Çankaya su tesisatçısı için tuşlamanız gereken numara ise 0539 5484427.

Çankaya Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Çankaya kameralı tesisatçı hizmeti veren firmamız, kamera sistemi sayesinde zeminin ya da duvarın arkasında yer alan tesisatı en ince ayrıntısına kadar görür. Bu sayede Çankaya su tesisatçısı, tesisatta bulunan kaçağı hızlı bir şekilde tespit eder. Bu şekilde zamandan ciddi oranda tasarruf sağlanmaktadır. Siz de Çankaya tesisatçı arayışı içindeyseniz, 0539 5484427 numaralı hattan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Çankaya 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Çankaya Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Çankaya Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Çankaya Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Çankaya Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Çankaya su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Çankaya açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Çankaya açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çankaya
  Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Çankaya
  Çankaya Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp