Yenikent Cihazla Su Kaçağı Bulma;
Yenikent su kaçağı tespiti & su kaçağı bulma konusunda 2004 yılından beri piyasada öncü bir pozisyon almış olan firmamız, mükemmel hizmet kalitesi sunarak müşterilerimizin su kaçakları gibi sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözüyor. 7/24 Yenikent açık tesisatçı olarak, sadece su kaçakları değil aynı zamanda su tesisatı arızaları, atık su gider tıkanıklıkları ve kombi su kaçakları gibi konularda da sizlere hizmet veriyoruz. Eğer siz de su kaçakları veya benzeri sorunlarla karşı karşıyaysanız, 1 yıl garantili hizmet satın almak için 0539 548 4427 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve  Yenikent su kaçağı tespiti hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

En İyi Yenikent Su Kaçağı Tespiti Yıldırım Tesisat 2004 Yılında  Kurulmuş Kurumsal Tesisat Firması Olarak, Cihazla Su Kaçağı Tespiti & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Yenikent Telefon Numaramız, 0539 5484427

Lider Yenikent cihazla su kaçağı tespiti firması olarak, sizlere en yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Kameralı cihazlarla özel tespit hizmetimiz kapsamında, su tesisatlarınız ile alakalı yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Garantili bir şekilde sunduğumuz kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizi kullanmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek bu hizmetimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilirler.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yenikent cihazla su kaçağı bulma konusunda uzman bir işletme olarak, su tesisatı sorunlarınız için en etkili yöntemi sunuyoruz. Termal kamera kullanarak noktasal olarak tesisat sorunlarınızı belirliyoruz. Kullandığımız bu termal kameralı tespit teknolojisi kırmadan su kaçağı tespiti yapmamıza olanak tanıyor. Bu teknolojiler sayesinde, deneyimli personellerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir?

 • Faturalarda nedensiz artışlar
 • Bir anda evde nemli bölgelerinin ortaya çıkması
 • Tesisatın su sızdırması

Yukarıda verdiğimiz temel sorunları sizde yaşıyorsanız bir profesyonelden yardım almanız gerekebilir. Bu noktada firma olarak bizimle iletişime geçerek, deneyimli personellerimizden garantili Yenikent cihazla su kaçağı tespiti hizmeti alabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Yenikent cihazla su kaçağı bulma, su tesisatlarında yaşanan sorunları hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem ile birlikte yaşanılan tüm tesisat sorunlarını hızlı bir şekilde termal kameralar ile tespit ediliyor, cihazlı su kaçağı tespiti kapsamında kırıp dökme olmadan tesisatlar eski halini alıyor.

Bizde Yıldırım tesisat olarak sizlere sunmuş olduğumuz Yenikent cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz ile tüm tesisat sorunlarınıza, deneyimli çalışanlarımız ile kalıcı ve garantili çözümler getiriyoruz. Bu noktada bu tarz bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda garantili bir hizmet alıp sorunların ortadan hızlıca kalkması için Yıldırım tesisat olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Bu su kaçağı tespit hizmeti, tesisatlarda yaşanan kaçakları ve diğer tüm sorunları bölgesel olarak tespit etmeye yarayan bir hizmettir. Termal kameralar ile sunulan bu hizmet, 30 metrelik bir kablonun ucuna kamera bağlanması ile gerçekleştirilir. Bu şekilde tüm tesisat taranır ve sorun noktasal olarak ortaya çıkarılır.

Bizde Yenikent kameralı su kaçak tespiti hizmetimiz kapsamında deneyimli personelimizle sorunların yerini tespit edip, ardından etkili ve kalıcı çözümler ile onarımları gerçekleştiriyoruz.

Yenikent Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Yenikent cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz yaşanılan tesisat sorunlarını en hızlı şekilde, deneyimli çalışanlarımız ile ortadan kaldırıyoruz. Evinizde ya da herhangi bir mekânda yaşadığınız tüm tesisat sorunlarını tespit etmek için termal kameralar kullanıyoruz. Bu kameralar ile tüm tesisatlarınızı inceliyor ve kesin bir sonuç elde ediyoruz. Sunmuş olduğumuz bu Yenikent kameralı su kaçağı tespiti hizmetimiz ile profesyonel bir şekilde tüm sorunlarınızı çözüyor ve yaptığımız tüm işlemlere bir yıl garanti veriyoruz.

Yani kısaca, profesyonel personelimiz aracılığı ile sizlere sunduğumuz kameralı cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz ile, sorunlarınızı en titiz ve kaliteli şekilde ortadan kaldırıyoruz. Yenikent su kaçağı tespiti firması olarak sizlere sunmuş olduğumuz tüm bu hizmetlerden faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenikent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Yenikent su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

SIK SORULAN SORULAR - SSS

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Yenikent 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Yenikent Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Yenikent Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Yenikent Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Yenikent Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Yenikent su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Yenikent açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Yenikent açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yenikent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yenikent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Yenikent Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yenikent Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yenikent Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Yenikent Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Yenikent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenikent Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenikent
  Yenikent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenikent Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenikent Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yenikent
  Yenikent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp