Yıldırım tesisat  2004 yılında kurularak faaliyetlerine  başlamış, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmeti ilke edinmiş kurumsal bir firmadır. Bugüne kadar edindiği tecrübelerin üzerine katarak kaliteli hizmet anlayışını devam ettiren Yıldırım Tesisat,  Yaşamkent su tesisatçısı olarak çalışan firmalar arasında farkına ortaya koymaya devam etmektedir. Her türlü Yaşamkent tesisatçı ihtiyacınız için etkili, kalıcı ve uzun ömürlü çözümler ortaya koyan firmamız, ‘yarım saatte ustan kapında’ sloganıyla kendinden emin şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Çalışma arkadaşlarının hepsi en az 5 yıllık deneyime sahip olan firmamız, 7/24 Yaşamkent açık tesisatçı olarak vatandaşlarının tesisat sorunlarına yardımcı olmakta, yaptığı işlerde 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Firmamıza 0539 5484427 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. 

En Yakın Yaşamkent Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi SuTesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Yaşamkent Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Yaşamkent sıhhi tesisat sistemleri suyun eve ulaşımını, dolaşımını ve tahliyesini sağlar; ancak bazen çeşitli nedenlerden ötürü tesisatlar da sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunların çözüme kavuşması ve tesisat sisteminin sorunsuz çalışabilmesi için Yaşamkent su tesisatçısı olarak faaliyetlerini yürüten firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yaşamkent en iyi su tesisatçısı olarak çalışan firmamız, Yaşamkent kameralı su kaçağı tespiti sayesinde kısa zamanda kaçağın yerini nokta atışı tespit ederek, nokta atışı onarım sağlar. Boru tamiri, tesisat tamiri, temiz su kaçağı tespiti, atık su kaçağı, petek tesisat ve boru tamiri gibi tüm Yaşamkent tesisat ihtiyaçlarınız için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. 

Sıhhi tesisat arızaları nelerdir? Tesisat kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

Sıhhi tesisat sistemlerinde zaman içerisinde gerçekleşen deformasyona bağlı olarak arızalanabilir; en çok karşılaşılan sıhhi tesisat arızları ise şu şekildedir.  

 • Tesisat sisteminde zamanda meydana gelen erozyon 
 • Tesisat içerisinde biriken kireç ya da yabancı cisim nedeniyle meydana gelen tıkanma
 • Tesisat kurulumunda meydana gelen ancak o sırada fark edilemeyen hata 
 • Deprem veya sarsıntı anında tesisat sisteminde hasar oluşması
 • Plastik boruların eklem yerlerinin gerekli şekilde kaynatılmamış olması
 • Tesisat borularında kullanılan malzemelerin kalitesiz olması
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması

Yukarı da sıralanmış olan nedenlere bağlı olarak sıhhi tesisatlar da problemler meydana gelebilir. Kaynağı belirlenemeyen herhangi bir damlanın sesi duyuyorsanız ya da duvarda lekelenme veya küflenme söz konusuysa vakit kaybetmeden Yaşamkent su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yaşamkent su kaçağı tespiti noktasında profesyonel hizmet sağlayan firmamız, alanında deneyimli kadrosu sayesinde hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar yürütür. Su kaçağı tespiti, lavabo- tuvalet tıkanıklıkları ve kombi su kaçağı gibi tüm tesisat problemleri için Yaşamkent tesisatçı ihtiyacınıza en profesyonel şekilde yanıt veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Yaşamkent Tesisatçı

Yaşamkent açık tesisatçı olarak her zaman ulaşabileceğiniz firmamız, tesisat tamiri, boru tamiri, kombi su kaçağı tespiti, temiz su kaçağı tespiti ve atık su kaçağı tespiti gibi konularda Yaşamkent en yakın tesisatçı olarak günün tüm saatlerinde hizmetinizdedir. Yaşamkent en iyi su tesisatçı unvanına sahip olan firmamızdan hizmet satın almak ya da ustalarımızın tecrübelerinden yararlanmak için bizi her daim arayabilirsiniz. Yaşamkent tesisatçı ustalarımız engin tecrübeleriyle size yardıma hazırdır. 

Yaşamkent Su Tesisatçısı

Yaşamkent su tesisatçısı olarak Yaşamkent’in tüm sıhhi tesisat işlemlerinde profesyonel destek sağlayan firmamız, deneyimini yüksek teknolojiyle bir araya getirerek sunduğu Yaşamkent en iyi su tesisatçısı hizmetini hem daha kaliteli hem de hızlı hale getirir. Sektörünün en yeni teknolojileriyle envanterini sürekli güncelleyen firmamız, 7/24 Yaşamkent açık su tesisatçısı hizmeti sağlamakla birlikte su kaçağı tespitlerinde çok kısa bir zaman diliminde sonuç alır. Eğer siz de alanında deneyimli, hızlı ve güvenilir bir Yaşamken en yakın su tesisatçısı hangisi diye arıyorsanız, 0539 548 44 27 numaralı telefonu arayarak anında bize ulaşabilirsiniz. 

Yaşamkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yaşamkent cihazla su kaçağı tespiti günümüzün en geçerli kaçak tespit yöntemlerinden birisi olmakla birlikte firmamız tarafından kullanılır, Yaşamkent kameralı su kaçağı tespiti yapan firmamız duvar içerisinde ve zemin altında bulunan boruları yakından termal kamerayla yakından inceleyerek, Yaşamkent su kaçağı tespiti yapar, ve lokal olarak tamirat gerçekleştirir.

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Yaşamkent tesisatçı olarak uzun yıllardır sektörde hizmet sağlayan firmamız,  Yaşamkent'te tüm sıhhi tesisat  işlemleri için 7/24 hizmet vermektedir. Her biri birbirinden deneyimle ustalarımızla sağladığımız hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey 0539 548 44 27 numaralı telefon hattımıza ulaşmaktır. Keşif uygulaması ücretsiz olmakla birlikte Yaşamkent su tesisatçısı ustalarımız yarım saat içerisinde verdiğiniz adrese ulaşır. 

Yaşamkent Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Yaşamkent tesisatçı deneyimimizi teknolojiyle harmanlayarak çok daha hızlı ve kesin sonuç alınabilen çözümler üretiyoruz. Yaşamkent kameralı tesisatçı hizmeti sağlayan ustalarımız, fayanslarda herhangi bir tahribata neden olmadan gelişmiş kamera teknolojisi sayesinde tesisat borularını net olarak görür ve nokta atışı tespit yaparak lokal olarak tamirat gerçekleştirir. Yaşamkent tesisatçı hizmetinden yararlanmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz. 

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Yaşamkent 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Yaşamkent Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Yaşamkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Yaşamkent Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Yaşamkent Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Yaşamkent su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Yaşamkent açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Yaşamkent açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yaşamkent
  Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yaşamkent
  Yaşamkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp