Yenimahalle Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

 1. Yıldırım Tesisat
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Ankara'nın çeşitli semtlerinde lavabo tıkanıklığı başta olmak üzere kameralı su tesisat tamiri, kombi su eksiltme sorunu, klozet tamiri, sahibi hesap sorunu, klozet montajı, tesisat tıkanıklıkları ve çeşitli tamirat tadilat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yenimahalle lavabo tıkanıklığı açma ile ilgili yaşadığınız tüm problemlerde firmamızda iletişime geçerseniz anında bizden yanıp alabilirsiniz. Yenimahalle tıkanıklık açma işlemlerimizi daima kameralı sistemler aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz için tüm işlemlerimiz profesyonel şekilde uygulanmaktadır. Yenimahalle lavabo açma hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz hemen arayabilirsiniz.

En İyi Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Kanal Açma Firması Hizmeti, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kameralı Kanal Görüntüleme ve Tıkanıklık Açma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirimli Hemen Ara! Yenimahalle Lavabo Açma Telefon Numaramız, 0539 5484427

Müşterilerimiz Yenimahalle tıkalı lavabo gideri açma konularında uzman arkadaşlarımızın desteğine güvendikleri için uzun vadeli çözümlere ulaşıyorlar. Yenimahalle Tıkalı gider açma nasıl yapılır? Sorusuna cevaben şu şekilde bir açıklama yapmak mümkündür; firmamızın çalışanları adreslerinize gelerek tıkanıklığının oluştuğu bölgede kameralı sistemler aracılığıyla geniş çaplı bir tespit gerçekleştirmektedir. Daha sonra tıkanıklığın sebebi ve çözümü görüşüldükten sonra robot sistemler aracılığıyla sorun ortadan kaldırılmaktadır. Yenimahalle mutfak gideri açma işlemlerini tamamını bu şekilde teknoloji ile uyumlu aletlerle gerçekleştirmekteyiz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanan lavaboların nasıl açıldığına dair birçok soru işareti kafanızda yer ediniyor. Lavabolarınız tıkandığı zaman çeşitli kimyasal ürünler denemek yerine firmamızla iletişime geçmelisiniz. Kendi kendinize denemiş olduğunuz işlemlerde bazen giderlerin açılmasını sağlamak yerine çok daha maliyetli atık su tıkanıklığı oluşturuyor olabilirsiniz. Bu nedenle firmamızdan destek alabilirsiniz. Yenimahalle lavabo tıkanıklığı açma konusunda performans sağladığımız için sizleri bu konuda mağdur etmeyeceğimizi garantisini veriyoruz. Lavabo tıkanıklığına etki eden sebeplerden şu şekilde bahsetmek mümkündür;

 • Lavaboya yemek artıkları dökülmesin
 • Atık yağların lavabo giderlerine dökülmesi
 • Banyoda dökülen saçların giderlerde birikmesi
 • Binanın ana borularında yaşanan yosunlaşma ve tortulaşma
 • Atık su giderlerinin yapımı esnasında kullanılan boruların eğimsiz olması

Yukarıda bahsettiğimiz nedenler gibi birçok faktör lavabo tıkanıklığına etki etmektedir. Yenimahalle tıkanıklık açma işi için adreslerinize gelen arkadaşlarımız kırma ve dökme işlemleri yapmadan nokta tespiti işlemler uygulamaktadır. Yenimahalle kameralı lavabo açma hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma

Yenimahalle gider açma hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekipler dahilinde birbirinden farklı makinelerle hizmetinizdeyiz. Tıkalı olan bölgeleri ilk olarak kameralı cihazlarla görüntülediğimiz için tıkanıklık bulunan bölgenin sorununu kesinlikle çözmekteyiz. Yenimahalle lavabo tıkanıklığı açma konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Ustalıkla gerçekleştirdiğimiz tüm Yenimahalle lavabo açma işlemlerimizden memnun kalınmıştır.

Yenimahalle tıkanıklık açma nasıl yapılır? Diye soracak olursanız Yıldırım tesisat firması olarak bizler uygun gördüğünüz gün ve saatler içerisinde adreslerinize gelerek profesyonel tıkanıklık açma hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kırmadan tıkanıklık açma hizmeti için gerekli olan tüm cihazlara sahip olan firmamızdan irtibat numaraları aracılığıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yenimahalle gider tıkanıklığı açma sorunlarının tamamının üstesinden gelmekteyiz. Numaralarımız üzerinden ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı

Yenimahalle mutfak lavabo tıkanıklığı sorunu yaşadığınız zaman kırmadan tıkanıklık açma işlemini uyguladığımız için ekip arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacınız olacaktır. Bu sektörde yaklaşık 20 yıldır hizmet sunan ustalarımız garantili işlemler ile yaşadığınız problemleri anında ortadan kaldıracaktır. Yenimahalle lavabo açma işi için ne yaptığı belli olmayan firmalarla anlaşmak yerine profesyonel destek sunan ekiplerimizden yararlanabilirsiniz. Yenimahalle banyo-lavabo gideri açma hususunda sıkıntı yaşadığınız zaman analiz etmemizi sağlayan teknolojik cihazlarla adreslerinize kadar gelerek tıkanıklığın sebebini öğrenip sizleri aydınlatmaktayız. Tüm bu işlemlere ek olarak su kaçağı gibi olumsuzlukları da ortadan kaldırmaktayız. Yenimahalle tıkanıklık açma hizmetlerimizin hiçbirinde kırma ve dökme yapmadan tıkanıklığa sebep olan faktörleri çekip çıkararak tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırmaktayız.

Yenimahalle Tıkanıklık Açma Hizmeti

Basit tıkanıklıkları evde kendi başıma nasıl açabilirim? Sorusu birçok müşterimiz tarafından firmamıza yönlendirilmektedir. Tıkanıklık açma, gider açma nasıl yapılır? Sorusuna cevap olarak bu yöntemi sunabiliriz; gider açma işlemlerinde sirke ve karbonat yardımıyla gider açma yöntemi oldukça popülerdir. Lavabo tıkanıklığı açma işi için ilk önce tıkadığınız gidere su bardağı sirke ve bir çay bardağı kadar karbonat döktükten sonra bir müddet bekleyip Hazırladığınız Kaynar suyu gidere döktüğünüz zaman yağ ve yemek artığı gibi sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Eğer tıkanıklık daha farklı faktörlerden kaynaklanıyorsa kesinlikle firmamızı aramalısınız. Yenimahalle tıkanıklık açma işi için profesyonel olan ekip arkadaşlarımız bu işin sektörde tek güvenilir adresi olmaktadır. Yenimahalle lavabo tıkanıklığı açma hususunda usta olan firmamızın çalışanları evde kendi başınıza denediğiniz çözümlerin makine ile gider temizliği yapmak kadar etkili olmayacağını belirtmektedir. Yenimahalle gider tıkanıklığı açma için muhakkak makineli hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Gider Açma

Yenimahalle gider açma

SIK SORULAN SORULAR

Tıkalı Lavabo Açma Uygulama Yöntemi; Tıkalı olan gidere, yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döküp 15 ile 20 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı tıkalı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay, www.yildirimtesisat.org 2023 Mart

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır. https://www.yildirimtesisat.org/

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

 1. Tuvalet Gideri Üzerindeki Kalıntıları Plastik Eidivenle Alın.
 2. Tel Yardımıyla Tuvaleti Temizleyin.
 3. Sıcak Su Akıtın.
 4. Tuvalet pompası ile Pompalama Yapın.
 5. Bol Bol Su Akıtın.
2023 Lavabo Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmetin Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Yenimahalle Pimaş Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Yenimahalle Banyo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Yenimahalle Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 800 TL
2023 Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmet Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Yenimahalle Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Yenimahalle Klozet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL

2023 Kanal tıkanıklığı açma fiyatı, Yenimahalle ve çevre bölgelerde firmalar arasında 800 TL ile 1200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yenimahalle Kanal tıkanıklığı açma Anka Tesisat firmamızda sabit fiyat garantisi sunmaktayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemi; Robot kanal açma makinası ucuna takılan özel bir aparatla, kanalizasyon giderine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki makina ile ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanarak açılır.

Sizde En İyi Yenimahalle Kanal Tıkanıklığı Açma Firmamızı Arayarak Ücretsiz Keşif Hizmeti Alın.

Ankara Yenimahalle Kanal Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0532 451 25 65 

Kameralı Kanal Görüntüleme İşlemi; Kanalizasyon borularında meydana gelen arızaları, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı kanalizasyon borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken kanalizasyon arızalarını tespit eder.

Yenimahalle kameralı kanal görüntüleme hizmeti hemen ara!

 

✅ Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı 500TL
✅ Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması Yıldırım Tesisat Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yıldırım Tesisat firması Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenimahalle
  Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Yenimahalle
  Yenimahalle Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp