Yapracık Su Kaçağı Tespiti;
Yapracık su kaçağı tespiti
& su kaçağı bulma konusu başta olmak üzere sıhhi tesisat arızaları ve atık su gider tıkanıklıklarının çözümü için 7/24 açık yapracık tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz. 2004 yılından beri hizmet veren bir firma olarak, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizle, Ankara'nın her bölgesinde su kaçağı tespiti ve cihazla su kaçağı bulma hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Siz de su kaçağı ve diğer tesisat arızalarınız için ücretsiz keşif hizmeti almak istiyorsanız Yapracık tesisatçı firmamızı 0539 5484427 numaralı telefon üzerinden arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapracık cihazla su kaçağı tespiti konusunda, su kaçağı tespiti konusunda uzman ekibiyle her zaman sizlere hizmet vermekteyiz. Termal kameralar ile kameralı cihazla noktasal tespit yapıyoruz. Sıklıkla karşılaşılan su tesisatı sorunları için uygun fiyatlı, kaliteli ve 1 yıl garantili olarak kameralı su kaçağı tespiti yapıyoruz. Su tesisatları ile alakalı yaşadığınız her türlü problem için, Yıldırım Tesisat Yapracık olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yıldırım Tesisat olarak, su kaçağı tespiti konusunda uzman bir ekip olarak sizlere hizmet veriyoruz. Teknolojinin en son cihazlarını kullanarak, zarar vermeden ve kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz. Kameralı cihazlı su kaçağı tespiti sayesinde, inşaat pislikleri ile uğraşmanızın önüne geçiyoruz. Güvenilir ve profesyonel hizmetlerimiz sayesinde, su kaçağı sorununu en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Peki su kaçağı belirtileri nelerdir, su kaçağı tespiti nasıl yapılır? 

 • Aşırı fiyatlı su faturası
 • Zeminin ya da duvarın sürekli nemli olması
 • Gözle görünen su sızıntıları

Su tesisatlarınızda eğer bu belirtileri gözlemliyorsanız, Yapracık cihazla su kaçağı tespiti sayesinde sizlere en hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz ve en son teknolojik cihazlarımız ile su kaçağınızı tespit ederek, 1 yıl garantili bir şekilde onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Yapracık cihazla su kaçağı bulma konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Su tesisatlarındaki sorunların önemsenmesi gerektiğini ve hızlı bir şekilde çözülmemesi durumunda oluşabilecek hasarların ne denli büyük olacağını biliyoruz. Firma olarak bu doğrultuda cihazlı su kaçağı tespiti hizmeti sunuyoruz. Ankara kameralı cihazla su kaçak tespiti ile sizlere en hızlı ve doğru sonuçları sunuyoruz. Ayrıca, hiçbir rahatsızlık vermeden hizmet veriyoruz.

Yapracık kameralı cihazla su kaçağı tespiti, işletmelerin çalışmalarının aksamaması için önemli bir önlemdir. En modern cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile, su kaçağını hızlı ve kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapıyoruz. Böylelikle, su kaçağı sorunlarının çözümüne hızlıca başlayarak, normal hayata hızlıca dönmenizi sağlıyoruz. Su kaçağı tespiti, herkes için büyük bir risk oluşturduğu için, cihazla su kaçağı tespiti ile bu riski ortadan kaldırıyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır?  Pimaş borularında meydana gelen su kaçağının tespiti kameralı cihazlarla yapılmaktadır. Kameralı cihazların kullanımı sayesinde, boruların içerisinde oluşan çatlak ve kırıkların nerede olduğu hızlı bir şekilde belirlenebilmektedir. Ustalarımız tarafından 30 metrelik bir kablonun ucunda yer alan kamera ile yapılan incelemeler sonrasında, tespit yapılır ve kaçağa müdahale edilir ve sorunlar önlenir.

Yapracık kameralı su kaçak tespiti hizmetimiz, boruların içerisinde meydana gelen su kaçağı sorunlarının çözümü için en etkili yöntemdir. Kameralı cihazları kullanarak boruların içerisindeki çatlaklar ve kırıkları belirliyoruz. Böylece kırma dökme işlemleri gerekmeden sorunları çözüyoruz. 

Yapracık Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

Yapracık cihazla su kaçağı tespiti hizmetimiz kapsamında, su kaçağı sorunlarının çözümü için en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile birlikte, kırma dökme işlemlerine gerek kalmadan, en hızlı ve etkin bir şekilde Yapracık kameralı su kaçağı tespiti yapmaktayız. Tespit edilen su kaçağı sorununun çözümü için de en hızlı ve etkin çözümleri sunmaktayız. Yapracık su kaçağı tespiti hizmetimiz, tüm işlemler için bir yıl süreyle garanti veriyoruz.

Yapracık ilçesinde, su kaçağı sorunlarını ortadan kaldırmak için profesyonel bir yaklaşımın gösteriyoruz. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapıyor, sıcak ve soğuk su borularında hali hazırda bulunan sorunları hızlı ve kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Termal kamera teknolojisi ile tespitlerimizi noktasal olarak yapıyoruz, böylece su kaçağının kaynağını hemen belirliyoruz. Yapracık su kaçağı tespiti ve çözümü konusunda profesyonel ve etkili çözümler sunuyoruz.

Yapracık Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Yapracık su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 yapracık 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara yapracık Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın yapracık Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

yapracık Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi yapracık Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara yapracık su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi yapracık açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara yapracık açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Yapracık Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Yapracık Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Yapracık Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Yapracık Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Yapracık Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Yapracık Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Yapracık Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yapracık Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : yapracık
  Yapracık Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yapracık Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yapracık Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : yapracık
  Yapracık Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp