Ankara Su Kaçağı Bulma
En iyi Ankara Su kaçağı tespiti & su kaçağı bulma hizmeti 7/24 saat açık tesisatçı 0539 5484427 Ücretsiz Keşif Hemen Ara! Ankara'da 2004 yılında kurulmuş olan Yıldırım Tesisat firması olarak ev ve iş yerlerin de yaşanılan su kaçakları, sııhi tesisisat arızaları ve atık su kaçak tespiti işlemlerinizde  Ankara Tesisatçı firmamızı güvenle arayabileceğiniz kurumsal bir firmadır.

En İyi Ankara Su Kaçağı Tespiti Yıldırım Tesisat 2004 Yılında  Kurulmuş Kurumsal Tesisat Firması Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Tespiti & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 11 İnidrimli Hemen Ara! Ankara Su Kaçak Tespiti Telefon Numaramız, 0539 5484427

Ankara su kaçağı tespiti hizmeti alanında profesyonel olan ekibimiz tesisat sorunlarında en iyi ve en hızlı çözümleri sunuyoruz. Yıldırım tesisat Ankara genelin de tesisat arızalarınızı kırmadan kameralı cihazla noktasal tespit ederek, uygun fiyat aralığı ile malzeme işçilik 1 yıl garanti vermekteyiz. Eski binalarda en sık görülen sorunlardan bir tanesi su kaçağı sorunlarıdır. Su kaçakları farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. Biz her türlü su kaçağı sorunlarına termal kameralı cihazlar yardımı ile noktasal tespit edebiliriz. Su kaçağı tespiti konusunda Ankara^'nın lider tesisatçı firmasıyız. Olası tesisat kaçakları ve tamiri için bizlerden günün her saati destek alabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir, Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Ankara su tesisatçısı olarak, olası su kaçaklarının önüne geçebiliriz. Peki, su kaçağı belirtileri nelerdir?

 • Su faturaları sürekli olarak yüksek geliyorsa,
 • Duvarlarda sarartı ve nemlenmeler oluşmuşsa,
 • Rutubet kokusu geliyorsa,
 • Kombinin basıncı düşüyorsa,
 • Fayans aralarından su çıkıyorsa,
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı dönüyorsa,
 • Alt komşumuzun tavanına su damlıyorsa
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuşsa kaçaklardan bahsedebiliriz.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen sorunlarla karşı karşıya iseniz, muhakkak alanında uzman Ankara cihazla su kaçağı tespiti Yıldırım tesisat firmamızı arayarak usta talebinde bulunmanızı öneririz. Peki su kaçağı tespiti nasıl yapılır,
Kırmadan su kaçağı tespiti, termal kamera cihazı ile yapılan su kaçağı bulma yöntemidir. Bu sayede yapıya zarar vermeden termal kameralı cihaz ile kırmadan su kaçağı tespit edilir. 
Su kaçakları hayatımızı olumsuz şekilde etkileyen faktörlerden bir tanesidir. Su kaçakları bulma konusunda uzmanlığı ile öne çıkmayı başaran Yıldırım tesisat firmamız su kaçağı tespit işlemlerini şu şekilde gerçekleştirmektedir;

 • Cihazla su kaçağı bulma,
 • Kameralı su kaçağı tespiti
 • Kırmadan su kaçağı tespiti tamiri.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen işlemler, Yıldırım tesisat bünyesinde çalışan deneyimli ustalarımız tarafından doğru cihaz seçimi ile birlikde çözüm odaklı su kaçaklarına neden olan bölge kırmadan tespit edilerek tamir işlemi gerçekleştirilmektedir.Tesisat kacak tespit işlemleri tesisat problemleri kolayca çözebiliyor. Su kaçağı problemleriyle ilgili merak ettiklerinizi de sitemizde bulabilirsiniz. 'İNTERNETE ÖZEL ANKARA CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ %10 İNDİRİM' Hemen ara! 0539 5484427.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti nasıl yapılır?  Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder.
Ankara Kameralı su kaçak tespiti hizmetimiz sayesinde boruların içerisi kolayca incelenir. İnceleme esnasında çatlak veya kırıkların nerede olduğu anlaşılır. Daha sonra ustalarımızla kaçağa müdahale ederek, sorunların önüne geçeriz. Kameralı su kaçak tespiti sayesinde kırmadan tespit tamir  işlemleri tamamlanır. 
Kameralı su kaçağı tespiti çalışmalarımızla sizlerin yanındayız. En yakın Ankara tesisatçı firması olarak tesisat problemlerini sizler için çözebiliriz. Su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinde teknolojik cihazlar kullanıyoruz Robot kameralarımız tesisatlar arızalarınız da görülebilecek her sorunları bitirebiliyor. Çağrı merkezlerimizi aradıktan sonra kırmadan tespit taleplerinize yanıt veriyoruz. Alanında profesyonel kadromuzla sorunları bitiriyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? Tesisat borularında meydana gelen sıcak su ve soğuk su kaçakları, kameralı cihazla, alan taraması yapılarak, tesisat hatları görüntülenir, Görüntüleme esnasında su kaçağı cihazla tespit edilerek, cihazla su kaçağı bulunur.

Alanında uzman kurumsal Yıldırım Tesisat firmamız da her türlü sıhhi tesisat arızalarınız, teknolojik cihazlar ve alanında deneyimli ustalarımız tarafından kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Sizde en yakın Ankara cihazla su kaçağı tespiti firmamızı arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara Su Kaçağı Tespiti Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti hem kameralar hem de termal cihazlarla yapılır. Ankara su kaçağı tespiti tamiri firmanız noktasal olarak su kaçaklarını bulabiliyor. Su kaçağı tespit yöntemleri;

 • Kameralı su kaçağı tespit yöntemlerinden yararlanılır.
 • Termal kameralar ile sıcak ve soğuk su hatları kontrol edilir.
 • Boru içerisine kamera gönderilerek sızıntılar kontrol edilir.
 • Bazı durumlarda boyalı su kullanılarak noktasal tespit yapılır.
 • Nemli bölge araştırmasıyla da su kaçak tespiti belirlenir

Kaçak belirlendikten sonra firmamız hemen tamir çalışmalarını gerçekleştiriyor. Su kaçağı bulma konusunda en iyilerden bir tanesiyiz. Ankara su kaçağı tespiti tamiri hizmetlerinde tamamen profesyonel şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. En iyi su kaçağı tespiti Ankara firması olarak yanınızdayız. Hizmetlerimiz Ankara üzerinde kesintisiz olarak devam ediyor.

Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçak tespit fiyatları firmalar tarafından değişiklik gösterebiliyor. Ankara geneli gezici servis araçlarıyla 30 dakika gibi kısa sürede hizmet veren Yıldırım tesisat firmamız da Ankara geneli sabit fiyat uygulanmaktadır. Ankara su kaçağı tespiti fiyatı 500TL'dir.

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz

2023 Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar
✅ Cihazla Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? ✅ 2023 Su Kaçağı Tespiti 500 TL'dir
✅ En İiyi Kameralı Su Kaçağı Tespiti Firması  ✅ Yıldırım Tesisat Ankara
✅ En Yakın Tesisatçı Firması ✅ 7/24 Açık Yıldırım Tesisat
✅ Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir? ✅ Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Kameralı Cihazla

Cihazla Su Kaçak Tespiti günümüz teknolojisinde termal kameralı cihazlarla kırmadan sıcak soğuk su hatları görüntülenerek, arızalı nokta yüzelsel tespit edilierek Ankara Yıldırım tesisat firmamız da uygun fiyata yapılmaktadır.
Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti konusunda en güvenilir firmalar arasında bulunuyoruz. İstediğiniz zaman bizleri arayarak kaliteli çözümlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Tesisat sorunlarında kameralı cihazlarımızdan yararlanarak en iyi sonuçları alabiliriz. İnternet üzerinde güvenilir tesisat çözümlerimizle yanınızdayız. Ankara'nın en iyi tesisat firması olarak yanınızda oluyoruz. Tam zamanında müdahalede bulunarak daha fazla mağdur olmanızın önüne geçebiliriz. Ankara kameralı cihazla su kaçağı tespiti hizmetlerimizle kalitemizi bir adım öne çıkıyoruz. Tesisat bölgesine herhangi bir zarar vermeden nitelikli elemanlarımızla işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sitemiz üzerinden bizleri arayarak kırmadan kaçak bulma hizmetleri için taleplerinizi iletebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Ankara 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Ankara Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Ankara Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Ankara Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Ankara su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Ankara açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Ankara açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Ankara Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Ankara Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Ankara Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Ankara Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Ankara Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara
  Ankara Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Ankara
  Ankara Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp