Etimesgut Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

 1. Yıldırım Tesisat
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Etimesgut lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerimiz kameralı cihazlar aracılığıyla gerçekleştiği için en güzel çözümü makinalarla sağlamaktayız. Sürekli şekilde gider problemimiz yaşamımızı önleyen sistemlerimiz aracılığıyla çok daha hesaplı ve kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Etimesgut tıkanıklık açma işlemlerimizi adreslerinize gelerek kanal görüntüleme hizmeti sağladıktan sonra gerçekleştiriyoruz. Etimesgut lavabo açma konusunda profesyonel olan ekiplerimiz en uygun aletler aracılığıyla kısa süre içerisinde sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor.

En İyi Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Kanal Açma Firması Hizmeti, Lavabo Tıkanıklığı Açma, Kameralı Kanal Görüntüleme ve Tıkanıklık Açma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirimli Hemen Ara! Etimesgut Lavabo Açma Telefon Numaramız, 0539 5484427

2004 yılından bu yana Etimesgut tıkalı lavabo gideri açma konusunda ustalıkla görev almaktayız. Tesisatçılarımız su borularını takma, sıhhi tesisat armatürlerini kurma, Etimesgut tıkalı gider açma, musluk takma, Pimaş takma, tamir ve çeşitli tesisat arızalarını giderme konusunda uzmandır. Sık sık yaşanılan mutfak gideri tıkanıklıkları için firmamızı arayarak hizmetler talep edebilirsiniz. Etimesgut mutfak gideri açma işinde pratiklik elde etmek için kameralı sistemlerden destek alıyoruz. Böylelikle parke ve fayanslarınızda en ufak bir kırılma problemi yaşanmıyor.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir, Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Firmamıza sıklıkla yöneltilmekte olan lavabo tıkanıklığına etki eden sebepler nelerdir sorusunu cevaplandıralım.

Lavaboyu tıkayan birçok neden olabilir, ancak en yaygın nedenlerden bazıları şunlardır:

 • Atık madde birikimi: Lavaboya atılan yemek artıkları, saç, sabun, yağ ve diğer maddeler lavabo borularında birikerek tıkanıklığa neden olabilir.
 • Boru kırığı: Lavabo borularındaki çatlaklar veya kırıklar, suyun akışını engelleyebilir ve tıkanıklığa neden olabilir.
 • Yetersiz boru eğimi: Lavabo borularının yeterince eğimli olmaması, suyun yeterince hızlı akmasını engelleyebilir ve tıkanıklığa neden olabilir.
 • Yabancı nesneler: Lavaboya atılan yabancı nesneler, örneğin diş fırçası, tıraş bıçağı vb. lavabo borularını tıkayabilir.

Lavabo tıkanıklığına neden olan sorunu tespit etmek ve çözmek için birkaç yöntem vardır. Bu yöntemler arasında lavabo açıcı kimyasallar kullanmak, tıkanıklığı el ile temizlemek veya boruları temizlemek için Etimesgut lavabo tıkanıklığı açma firmamızı çağırmak bulunur. Ancak, boruların daha ciddi bir sorunla karşı karşıya olduğunu gözlemlediğimiz zaman, boruların tamamen değiştirilmesi gerekebilir. Etimesgut tıkanıklık açma hizmetlerimizden Emin olduğumuz için%100 Garanti veriyoruz. Etimesgut kameralı lavabo açma yöntemlerimizden yararlanmak için hemen ara!

Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma

Etimesgut Lavabo tıkanıklığı açma nasıl yapılır ? Sorusuna cevaben; Lavabo açmak için aşağıdaki adımları takip ediyoruz:

Öncelikle lavabo tıkanıklığının sebebini bulmak için dikkatlice inceliyoruz. Tıkanıklığın nedeni saç, yemek artıkları, yağ birikintisi ya da başka bir şey olabilir.

Lavabo açma için birçok yöntem vardır. En basit yöntemlerden biri, sıcak suyu lavaboya dökmektir. Bu yöntem, tıkanıklığın hafif olduğu durumlarda işe yarayabilir. Etimesgut lavabo açma için başka bir yöntem ise lavabo pompası kullanmaktır. Lavabo pompası, tıkanıklığı açmak için bir basınç oluşturarak suyun dışarı atılmasına yardımcı olur. Lavabo pompasını kullanmadan önce kullanım talimatlarını okuyun.

Eğer lavabo tıkanıklığı hala çözülemediyse, profesyonel ekip arkadaşlarımız Etimesgut tıkanıklık açma işi için kameraları gider borularından ileriye sürülerek tıkanıklığın asıl nedenini tespit edip işlem yapan profesyonel firmamız , özel ekipmanlar ve teknik bilgileriyle lavabo tıkanıklığını açabilirler. Gider tıkanıklığı açma işlemlerinde son derece pratik ve etkili hizmetler sağlıyoruz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Etimesgut mutfak lavabo tıkanıklığı açma işlemleri esnasında boruların tıkalı olduğu bölge tespit edilir ve özel bir tıkanıklık açıcı cihaz kullanılır. Bu işlem aracılığı ile lavabo borularındaki atıklar parçalanarak su çok daha rahat şekilde akar. Etimesgut lavabo açma işleminde lavabo borularındaki atıklar parçalandığı için uzun süreli çözüm sağlanmış olur. Etimesgut tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz. Lavabo tıkanıklıklarının nedeni boruların içinde büyük bir nesne olması gibi daha ciddi bir soruna da işaret ediyor olabilir. Bu nedenle Etimesgut banyo-lavabo gideri açma ile ilgili desteğe ihtiyacınız olduğu zaman mutlaka profesyonel ekipmanlarımızdan destek almalısınız.

Etimesgut Tıkanıklık Açma Hizmeti

Etimesgut tıkanıklık açma işi için çeşitli yöntemler kullanmaktayız. Tıkanıklık sorunları çok ciddi problemlere işaret ediyor olabilir. Bu nedenle en doğru teşhisi koyabilmek adına uygun tamirat işlemlerini profesyonel deneyime sahip kişiler tarafından uygulanmalıdır. Etimesgut lavabo tıkanıklığı açma konusunda uzman ekip kadrosuna sahip olduğumuz için bu konuda kendimize güveniyoruz. Etimesgut gider tıkanıklığı yaşadığınız takdirde yapmanız gereken tek şey firmamızı arayarak destek beklemek olacaktır.

Gider Açma

Etimesgut gider açma

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır?

Etimesgut Tıkalı lavabo açma

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

Etimesgut kırmadan tıkalı lavabo açma

SIK SORULAN SORULAR

Tıkalı Lavabo Açma Uygulama Yöntemi; Tıkalı olan gidere, yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döküp 15 ile 20 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı tıkalı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay, www.yildirimtesisat.org 2023 Mart

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır. https://www.yildirimtesisat.org/

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

 1. Tuvalet Gideri Üzerindeki Kalıntıları Plastik Eidivenle Alın.
 2. Tel Yardımıyla Tuvaleti Temizleyin.
 3. Sıcak Su Akıtın.
 4. Tuvalet pompası ile Pompalama Yapın.
 5. Bol Bol Su Akıtın.
2023 Lavabo Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmetin Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Etimesgut Pimaş Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Etimesgut Banyo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Etimesgut Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 800 TL
2023 Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmet Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Etimesgut Tuvalet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Etimesgut Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Etimesgut Klozet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL

2023 Kanal tıkanıklığı açma fiyatı, Etimesgut ve çevre bölgelerde firmalar arasında 800 TL ile 1200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Etimesgut Kanal tıkanıklığı açma Anka Tesisat firmamızda sabit fiyat garantisi sunmaktayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemi; Robot kanal açma makinası ucuna takılan özel bir aparatla, kanalizasyon giderine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki makina ile ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanarak açılır.

Sizde En İyi Etimesgut Kanal Tıkanıklığı Açma Firmamızı Arayarak Ücretsiz Keşif Hizmeti Alın.

Ankara Etimesgut Kanal Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0532 451 25 65 

Kameralı Kanal Görüntüleme İşlemi; Kanalizasyon borularında meydana gelen arızaları, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı kanalizasyon borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken kanalizasyon arızalarını tespit eder.

Etimesgut kameralı kanal görüntüleme hizmeti hemen ara!

 

✅ Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar? 2024 Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatı 500TL
✅ Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması Yıldırım Tesisat Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma
Yıldırım Tesisat firması Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Etimesgut
  Etimesgut Lavabo Tıkanıklığı Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp