Şentepe Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat Sincan
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Ankara'nın birçok semtinde olduğu gibi Şentepe'de de servis hizmeti sağlıyoruz. Şentepe tesisatçı olarak bizler, evinizde oluşan sızıntıları, banyonuzdan veya mutfağınızdan oluşan sızıntıları son model teknolojik cihazlar aracılığıyla tespit ediyoruz. Aynı zamanda sıfırdan tesisat montajı ve musluk tamiri gibi işlemleri de başarıyla gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetlerin başında; su kaçağı tespiti, atık su tesisatı, kalorifer tesisatı, tesisat temizleme ve tesisat tamiri gibi işlemler yer alıyor. Bu nedenle Şentepe açık tesisatçı arayışlarınızda firmamıza ulaşım sağlayarak her türlü işlemlerinizi belirtip hizmet talep edebilirsiniz. Kırmadan ve tek masraflar çıkarmadan işlemler sağlayan Şentepe su tesisatçısı olarak bölgede aktif şekilde çalışıyoruz. Herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığınız zaman en yakın Şentepe tesisatçısı arayışına girersiniz. Bu konuda firmamız uğrayabileceğiniz en yakın şube olacaktır.

En Yakın Şentepe Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Şentepe Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Ankara'nın en başarılı tesisat ustalarından oluşturduğumuz kadromuzla Şentepe en iyi su tesisatçısı olarak anılmaktayız. Şentepe sıhhi tesisat arıyorsanız 0539 548 44 27 numaralı telefon üzerinden bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz. Birçok firma su kaçağının bulunduğu alanı tespit edebilmek için evi inşaat alanına çevirebilir. Fakat bizler Şentepe kameralı cihazla su kaçağı tespiti gerçekleştirdiğimiz için ekstra zahmete girmezsiniz.

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir, Tesisat Kaçağı Nasıl Yapılır?

Tesisatlarında kaçak sorunu yaşayan birçok kişinin aklına takılan tek soru tesisat kaçağı nasıl yapılır? sorusu olmaktadır. Tesisat kaçağı şu şekilde yapılır;

 • Ustalarımız adreslerinize gelerek yaşadığınız problemleri dinler.
 • Fayanslarınız ve parkeleriniz zarar görmeden işlemler gerçekleştirileceği için cihazlardan yardım alınır.
 • Dinleme ve kameralı sistemlerle elde edilen bilgiler ışığında nokta tespiti yapılır ve tesisat kaçağı tüm püf noktalar göz önüne alınarak ortadan kaldırılır.
 • Bir diğer soru ise tesisat arızaları nelerdir? Sorusu olmaktadır. Tesisat arızaları;
 • Su tesisatı arızalarının başında boruların hasar görmesi ve deforme olması yer almaktadır.
 • Boruların ek yerlerinde deformasyonlar meydana gelirse tesisat arızası oluşur.
 • Malzemelerden kaynaklı hatalar yapıldığı zaman dayanıklılık oranı azalır ve tesisat arızası oluşur.
 • Üretimden hatalı problemler yaşandığı zaman tesisat sisteminde kullanılan hatalı parçalar olabilir.
 • Sizlerin de bildiği üzere su yeteri kadar aratılmadığı zaman bol miktarda kireç üretimi yapabilir ve kireçlenme arızalara neden olur.

Şentepe su tesisatçısı ile görüşerek tesisatlarınızın arızalarını tespit etmelerini sağlayabilirsiniz. Su tesisatı konusunda her ne kadar bilgili olduğunuzu düşünürseniz düşünün arızaları bireysel olarak çözmeye çalışmamanız gerekir. Şentepe su kaçağı tespiti konusunda kesinlikle usta kişilerden destek almanız gerekmektedir. Profesyonel makineler ve ustalardan oluşan hizmetimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Şentepe tesisatçı olarak bizler işlemlerimiz esnasında şu sistemlerden destek alıyoruz;

 • Termal kamera (su kaçağı tespiti) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat kaçağı (sismik dinleme) cihazı

Şentepe Tesisatçı

Su tesisatı yaşadığınız alanların bulundurmak zorunda olduğu üç ana tesisattan bir tanesidir. Banyo, tuvalet ve mutfak başta olmak üzere kullandığınız tüm bölümlerde bu önemli tesisatlar yer almaktadır. Şentepe tesisatçı olarak bizler bu tesisatlarda meydana gelen çeşitli arızaların giderilmesi ve sıfırdan tesisat kurulması konusunda işlemler gerçekleştiriyoruz. Şentepe açık tesisatçı arıyorsanız firmamız 7/24 hizmetinizdedir. Sektörde Şentepe en iyi tesisatçı firması olarak anılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaşam alanlarınızda temiz su ve atık su tesisatları konusunda sıkıntı yaşadığınızı düşünüyorsanız Şentepe en yakın tesisatçı firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Şentepe Su Tesisatçısı

Tesisatlarınızda meydana gelen en ufak arızalar bile asla ihmal edilmemelidir. Bulunduğunuz alanda temiz su ve atık suların başarılı şekilde akışını sağlayan Şentepe su tesisatçısı daima hizmet sunmaktadır. Şentepe en yakın su tesisatçısı firmamıza adreslerinizi ilettiğiniz zaman en kısa zaman dilimi içerisinde adreslerinize gelerek problemleri çözme odaklı işlemler gerçekleştirecektir. Şentepe açık su tesisatçısı aramanıza gerek yok çünkü firmamız haftanın 7 günü hizmet sağlamaktadır. Şentepe en iyi su tesisatçısı firmamız profesyonel kadrosu ve son model ürünü cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Şentepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Can sıkıcı tesisat sorunlarından bıktıysanız ve eve gelen her tesisatçının ardından tekrar aynı problemleri yaşıyorsanız firmamızla tanışmanızın vakti gelmiştir. Şentepe kameralı su kaçağı tespiti gerçekleştirerek usulüne uygun şekilde problemlerinize yanıt veriyoruz. Su ile ilgili tüm problemleri Şentepe cihazlı su kaçağı tespiti yapan firmamızın ustalarına teslim edebilirsiniz.

Peki kameralı su kaçağı tespiti nedir ve nasıl yapılır?

Tesisatçıların adreslerinize gelerek su tesisatınızda problem yaşadığınız bölgeyi bulmak için çeşitli kameralı cihazlardan yardım alınarak yapılan işlemlere kameralı su kaçağı tespiti denir. Şentepe tesisatçısı olarak bizler su kaçağı tespiti esnasında kameraları boruların içine yerleştirerek sızıntının neden olduğu problemi dakikalar içerisinde bulmaktayız. Şentepe su tesisatçısı firmamızı arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Şentepe Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Şentepe kameralı tesisatçı hizmetlerimizden yararlanmak artık çok kolay. Bölgede aktif şekilde hizmet alan Şentepe tesisatçı olarak boruların deformasyonu, kireçlenme, conta eksikliği vb. problemler sonucu oluşan su kaçağı problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Şentepe su tesisatçısı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Kameralı tesisat inceleme yöntemimiz ile saniyeler içinde sızıntının oluştuğu bölgeyi tespit etmekteyiz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Şentepe 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Şentepe Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Şentepe Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Şentepe Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Şentepe Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Şentepe su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Şentepe açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Şentepe açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Şentepe
  Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Şentepe
  Şentepe Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp