Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti

Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti

En İyi Çayyolu Tesisatçı & Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz 05395484427 7/24 Açık Su Tesisatçısı ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

Yıldırım Tesisat, Çayyolu tesisatçı arayışınızı profesyonel personelleriyle karşılaştıracak, En güvenilir firmalarından biridir.

Yıldırım Tesisat 15 yıllık tecrübesiyle Çayyolu tesisatçı olarak gece gündüz hizmet vermektedir. Tuvaleti sifonu çektiğinizde klozetteki suyun yükseldiğini fark ediyorsunuz. Tabii, giderleriniz tıkalı. Ancak bu durum gecenin bir yarısı gerçekleştiğinde tuvalet tıkanıklığını açmak için kime başvurmalısınız? Ya da aniden yükselen su faturalarınızın nedeni ne olabilir? O zaman 15 yıllık bilgi birikimi ve uzmanlığı ile Çayyolu su kaçağı tespiti konusundaki bu sorularınıza cevap vermek için buradayız.

Çayyolu Tesisatçı Hizmetleri

En iyi Çayyolu tesisatçı servisimiz de su tesisatı arızaların da kırmadan kameralı su kaçak tespiti imkanın sunan Yıldırım Tesisat firmamız,

En Yakın Çayyolu su tesisatçısı hizmetimiz malzeme işçilik 2 yıl garantili olarak sunmaktayız. Sizde

Çayyolu Tesisatçı & Su Tesisatçısı Kimdir? ✅ 1 Yıl Tesisat Garantisi Uygun Fiyat
Çayyolu En İyi Tesisatçı Firması kimdir? ✅ En Yakın Tesisatçı – YILDIRIM tESİSAT
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Yapıyor Musunuz? ✅ Kırmadan Lavabo – Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Çayyolu Kırmadan Su Kaçak Tespiti Fiyatı Ne Kadar? ✅ Kameralı Tesisat Hizmeti 500TL

Ankara Çayyolu Tesisatçı Yıldırım Tesisat Kimdir?

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Sııhi tesisat arızaları ustalık, deneyim gerektiren işlemlerdir. Peki Yıldırım Tesisat Çayyolu kırmadan su kaçak tespiti İşlemlerini nasıl yapmaktadır.

Biz iki yöntemle kaçak tespiti yaparız:

 •  Akustik Dinleme Cihazı: Tam olarak noktasal tespit yapmak için kullanılan bir yöntemdir.
 • Termal Su Kaçak Tespit Cihazı: Su kaçağının ilk aşamasını tespit ederek duvardaki yerlerini belirler.

Yukarıdaki iki önemli cihaz ile gerçekleştirilen noktasal su kaçağı tespiti, firmamızın profesyonel uygulamalarının merkezidir. Su kaçağınızın nerede olduğunu kontrol etmek için banyoları ve bodrumu düşünün. Tesisatçınızı aradığınızda ona sızıntının nereden geldiğini yani söz konusu kısmı söyleyebilirsiniz. 

Böylece tesisat uzmanı doğru bir tahminde bulunacaktır. Sızıntıyı bulamadıysanız, borularınızı kontrol edecek ve suyun nereden geldiğini tespit edecek bir profesyonelin müdahalesini talep edebilirsiniz. 

Günün belirli saatlerinde tesisatçının telesekreterine düşmemek için, Çayyolun’da haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet veren tuvalet tıkanıklık açma ekibini tercih etmek önemlidir. Haftanın her günü çalıştığı için, tuvaletlerle ilgili herhangi bir sorunda bize hızlı bir şekilde ulaşacaklarına güvenebiliriz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Bir duvarda veya tavanda nemli bir nokta fark ederseniz, muhtemelen borunuz arızalı ve dolayısıyla bir sızıntınız olduğu anlamına gelir. Süngerimsi veya renksiz alanları olan, sıvı dökülmemiş nemli duvarlar veya zeminler bir sızıntı belirtisidir. Sarımsı veya kahverengi bir nokta, orada çok fazla su olduğunu gösterir. Yerdeki sıcak nokta bir sızıntıdan kaynaklanıyor olabilir. Benzer şekilde bir borunun önünde boyanın döküldüğünü, önüne konulan malzemenin deforme olduğunu veya eğrildiğini fark ederseniz, bunun bir su sızıntısından kaynaklanma ihtimali çok yüksektir. Duvarlardan veya zeminlerden gelen hoş olmayan kokular alıyorsanız, kesinlikle nem probleminiz ve büyük ihtimalle tesisat probleminiz var demektir.Yıldırım Tesisat, ne olursa olsun tüm isteklerinize yanıt verebilir. 

Çayyolu su tesisatçısı banyo yaparken veya duş alırken su basıncının normalden düşük olduğunu hissediyorsanız size yardımcı olacaktır. Bu nedenle, basınç sorununun genel mi yoksa bölgesel mi olduğunu anlamak için konaklama birimindeki tüm muslukları kontrol etmelisiniz. Tesisatlarda bir tıslama sesi de su sızıntısının sonucudur.

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Yaşam alanlarımız da sıklıkla kullanılan tesisatlar da meydana gelen arızalar, iki farklı kaçak türleridir. Peki bu kaçakları birbirinden nasıl ayırt edebiliriz. Şöyleki;

Temiz Su Kaçakları Nelerdir?

Temiz su kaçakları hem kendi yaşam alanımız da ve alt komşumuzun tavanın da kısa sürede belirginlik göstermektedir.Bu tür kaçakların tespitini Çayyolu su kaçak tespiti hizmeti sunmak da olduğumuz firmamız da termal kameralı cihazlar yardımı ile kısa sürede tespit ve tamirat imkanı sunuyoruz.

Su sızıntısının kaynağını mümkün olduğunca çabuk bulmak önemlidir. Gerçekten de, birçok sızıntı su hasarına veya başka maddi hasarlara neden olur. Yıldırım Tesisat aşırı israfı önlemek için su sızıntılarına acilen müdahale ediyor. Uzman tesisatçılarımız, genellikle sızıntılara neden olan  tuvaletlerin bakımı ve tıkanması için de hizmet etmektedir.

Atık Su Kaçakları Nelerdir?

Atık su tesisatları ev ve iş yerlerimiz de kullanılan lavabo ve tuvalet giderlerin den kaynaklanmaktadır. Peki bu tür kaçakların atık su tesiatın da oladuğunu nasıl anlarız. Şöyleki;

Alt komşumuzun tavanında kısa süreli kullanıma bağlı su akıntıları meydana gelir.

Evimizin duvarlarında sararma, aşırı rutubet kokusu meydana gelir.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen sorunlarla karşı karşıya kaldığınız da muhakkak uzman Çayyolu kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sunan Yıldırım Tesisat firmasın dan hizmet almanızı öneririz.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi

Evinizde değişim yaşanıyor ama siz bu nem kokusunun nereden geldiğini merak ediyorsunuz. Bir su sızıntısı ilk bakışta mutlaka fark edilmeyebilir. Çatınız, zemininiz veya yüzme havuzunuz olabilir. Soğuk duvarlar, sarımsı nem lekelerinin varlığı, kanalizasyonların yükselmesi ve hatta rengini kaybeden boyalar su sızıntısının belirtileridir . Su sorununu öğrenmek için bir sıhhi tesisat uzmanını arayın. İkamet yerinize zarar vermemek için hızlı tepki verin. Yüzme havuzuyla ilgili olarak, bir su sızıntısını tespit etmek çok daha az kolaydır.. Ancak toprağınızı kontrol etmek mümkündür. Islaksa ve son zamanlarda yağmur yağmadıysa, havuzu incelemek için bir tesisatçı çağırabilirsiniz. Su sızıntısının nedeni otomatik bir bahçe hortumu da olabilir. Borunuz delinmiş olabilir. Su israfını önlemek için değiştirmelisiniz.

Peki, Çayyolu cihazla su kaçağı tespiti neden önemlidir?

Çayyolu Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılır?

Çünkü Çayyolu kırmadan su kaçak tespiti hizmeti sizi bir de ek inşaat masraflarıyla muhatap etmez. Bu yüzden cihaz kullanımı önemlidir.

Tesisatçı ekibimiz borudaki sızıntıyı bulmak için her türlü çabayı gösterecektir. Son nesil izleyici gaz ekipmanları sayesinde, evinizin içinde veya dışında, operatörünüzün sayacına kadar sorunu tespit etmek mümkündür. Bir sızıntı durumu tespit edildiğinde, onarımı sağlamak ve borunuzu minimum hasarla tekrar su geçirmez hale getirmek için tesisatçı olarak uzmanlığımızı hizmetinize sunuyoruz. Son olarak, ağınızın güvenli olduğundan emin oluyoruz. Herhangi bir müdahale talebi için tekliflerimiz ücretsizdir. Yıldırım Tesisat olarak, su kaçağı tespiti ve tamiri işlemini aşağıdaki adımlarla gerçekleştiriyoruz.

 • Kırmadan su kaçak tespiti işlemi için vanayı kapatıyoruz
 • Kopmanın tam noktasını belirliyoruz
 • Boruyu önce geçici olarak onarıyoruz
 • Kalıcı onarım için de sıcak veya soğuk kaynak yapıyoruz

Yukarıdaki planlamaya uygun olarak gerçekleştirilen Çayyolu su kaçağı tamiri hizmetimiz, komşularınıza da zarar vermeden sabırla gerçekleşmektedir.

Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Uygulanacak tedavinin şekline göre değişecek olan fiyatlar malzeme değişimine göre de değişmektedir. Çayyolu su kaçak tespiti fiyatları bunlara göre değişmektedir.

✅ Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
✅ 500TL
✅ Çayyolu Kameralı su kaçak tespit fiyatı ne kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
✅ 500TL
Çayyolu Atık Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
✅ 500TL
✅ Çayyolu Atık Su Kaçak Tespiti ne kadar? Evet Maksimum Süre
1 saat
✅ 500TL

ÇAYYOLU Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?

Su kaçağı şüphesi durumunda kime başvurmalı? Su kaçağı aramasında genel olarak gözlenen kameralı su kaçak tespiti fiyatları nelerdir? Ayrıca çözüm bulmak istediğiniz konular için ev sahibinizle de konuşmanız gerekecektir. Buna göre su kaçağı arama fiyat listesi ve tazminat talep edilmesi durumunda faturayı kimin ödemesi gerektiği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çayyolu Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması

15 yıllık deneyime sahip bir firması olarak bize her zaman güvenebilirsiniz. Sıhhi tesisat işlerinizde her zaman en doğru çözümlerin bulunmasını sağlıyoruz. Su kaynağının genelde bilinmemesi durumlarında kırmadan sismik cihazlarla kaçak tespiti yapılması gerekebilir. Su kaçağı tespiti Çayyolu bölgesinde ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İyi bir çözüm bulmak istediğiniz her an Çayyolu kırmadan su kaçağı tespiti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çayyolu 7/24 Tesisatçı Firması

Yıldırım Tesisat Çayyolu 7/24 su tesisatçısı firması olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Su, hem evin içinde hem de dışında önemli hasarlara neden olabilir. Aslında, borulardaki basınç o kadar güçlüdür ki, kural olarak, bir evin bodrumunu birkaç dakika içinde su basabilir. Bu nedenle bir sızıntının sonuçları felaket olabilir. Bir su sızıntısı, aşırı maliyetlere neden olmasının yanı sıra, insanlar için çok zararlı olabilecek çok fazla nem ve küf oluşumuna da neden olabilir. Sıhhi tesisat başlı başına bir uzmanlık alanıdır. Bu nedenle su sızıntısı sorunlarınızı kısa sürede çözebilecek uzman teknisyenleri çağırmak en iyisidir.

Yıldırım Tesisat, şeffaf ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. 7/24 açık Çayyolu su tesisatçısı firmamız tüm semtler de hizmet vererek size çözüm sunacaktır.

Çayyolu Açık Tesisatçı

Yıldırım Tesisat, Çayyolu’da günün her saatinde Çayyolu açık su tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Bir su sızıntısı, bir borunun yakınında bir tıslama sesiyle, çamurlu bir alanın görünümüyle veya hatta belirli bir yerdeki çimlerin geri kalanından daha yoğun yeşilliklerle bildirilebilir. Ancak bir sızıntıyı kontrol etmenin çok özel bir yolu: su sayacını izlemektir. Ana valf kapalı olduğu halde dönmeye devam ediyor mu? Eğer öyleyse, sızıntı muhtemelen dışarıdadır. Aksine, sayaç sabitse, sızıntı evdedir.  

Çayyolu Bayramda Açık Su Tesisatçısı

Su sızıntısını bulmak sızıntının kaynağını tespit etmeyi mümkün kılan özel teknikle bayramda açık su tesisatçısı olarak Yıldırım Tesisat tarafından yapılmaktadır. Sızıntının kaynağı tespit edildikten sonra su sızıntısını onarmanın en iyi yolunu buluyoruz. Aşırı su hasarı, yükselen su seviyesi ve yüksek su faturalarının önüne geçmek için bir an önce önlem alınmalıdır. İlgili borunun kazısını, mantolamasını veya değiştirilmesini birkaç saat içinde ve mümkün olduğunca ihtiyatlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bu yüzden her zaman ger zaman tercih edilen ekibimiz Çayyolu tesisatçı firması olarak günün 24 saati hizmetinizdedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Su Kaçağı Şüphesinde Ne Yapılmamalıdır?

Bir su sızıntısı olması durumunda, tehlikeli ve maliyetli olabileceğinden, yerini asla kazmamak çok önemlidir. Bir su sızıntısını kendiniz gidermeye çalışmayın, daha fazla hasara neden olabilirsiniz. Son olarak, bir tuvaleti tamir ederken dikkatli olun. Ne zaman başladığını biliyorsun, ne zaman biteceğini asla bilemezsin! Bu gibi durumlarda, profesyonel bir tesisatçı çağırmak daha iyidir.

Su girişlerine monte edilebilen kaçak tespit sistemleri mevcuttur. Hasarı büyük ölçüde sınırlarlar. Bunu yaparak, herhangi bir sızıntıyı size bildirecekler ve su borularını otomatik olarak kapatacaklar. 

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Manometre ile suyun basıncı ölçülüp su kaçağı olduğu kesinlik kazandıktan sonra termal kamera ile su borularının yeri tespit edilerek, Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Su kaçak tespiti sonucu basıncın kontrol edilmesiyle birlikte son ölçüm yapılır. Bunun sonrasında ise sorun çözülerek size teslimat yapılır.

Su Sızıntısını Nasıl Tespit Edebilirim?

Su sızıntısı fark ettiğinizde önce panik yapmamaya çalışın. Bunun yerine, hasarı büyük ölçüde sınırlayacak olan bu ipuçlarını takip etmeyi düşünün.

Suyu kapatın ! Bu basit eylem size şimdiden iyi bir yardım eli uzatacaktır! Musluğu, bulaşık makinesini, tuvaleti veya çamaşır makinesi vanasını kapatmak yeterli değilse, doğrudan kaynağa gidin: ana su kaynağını kapatın. Genel bir kural olarak, örneğin bodrumda veya garajda bir su kütlesinde olmalıdır.

Sızıntının kaynağını bulmaya çalışın. Tesisatçı çağırsanız bile, çabanızı takdir edecek ve ona çok zaman kazandıracaksınız.

Borulardaki Sızıntılar Nasıl Tespit Edilir?

Gömülü borulardaki sızıntıları bulmak için izleyici gaz teknolojisini kullanan algılama ekipmanı kullanıyoruz. Zararlı olmayan ve bu nedenle içme suyu şebekelerinde kullanılabilen bu gaz, su borusuna sokulur. Yüzeyi geçer, bu sadece ultra hassas bir cihaz sayesinde yerini tespit etmeyi değil, aynı zamanda çok gömülü borularda bile evin içinde veya dışında sızıntıyı tespit etmeyi mümkün kılar. Doğru ve işlevsel olan bu işlem, su kaçaklarını tespit etmek için uzun yıllardır kanıtlanmıştır.

 
✅ Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar? 2024 Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Firması Yıldırım Tesisat Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti
Yıldırım Tesisat firması Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çayyolu
  Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Çayyolu
  Çayyolu Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp