Eryaman Tesisatçı Kimdir?

 1. Yıldırım Tesisat
 2. İletişim 05395484427
 3. Mail: info@yildirimtesisat.org

Lavabo, klozet, yer süzgeci ve mutfak gibi tüm su tesisatını ilgilendiren bölümlerde oluşan hasarların giderilmesi yönünde Eryaman tesisatçı firmamızla görüşerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eryaman su tesisatçısı firmamız özel kameralı cihazlarla problemlerinizi usulüne uygun şekilde ortadan kaldırmaktadır. Çeşitli hizmet seçenekleri ile Eryaman açık tesisatçı firmamız daima hizmetinizdedir. Tüm bölgelerde aktif şekilde hizmet sağlayan en yakın Eryaman tesisatçısı arayışlarınızı sonlandırıyoruz. İletişim adreslerimiz üzerinden irtibata geçtiğiniz zaman kısa süre içerisinde adreslerinize gelerek problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz.

En Yakın Eryaman Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Eryaman Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Eryaman sıhhi tesisat firmamızda tesisat yenilenmesi, kaynağı belli olmayan su akıntıları, rezervuar problemleri ve lavabo altı su akıntıları gibi çeşitli tüm problemleri ele alıyoruz. Eryaman en iyi su tesisatçısı olarak cihazlardan destek alarak sıhhi tesisat sorunlarınızın başarılı şekilde ortadan kalkmasına yardımcı oluyoruz. Eryaman kameralı cihazla su kaçağı tespiti işlemlerimiz yalnızca Eryaman bölgesinde değil Ankara'nın birçok semtinde yürütülmektedir.

Eryaman Tesisat Arızaları Nelerdir? Tesisat Kaçağı Nasıl Yapılır?

Tesisat kaçağı; firmamız tarafından yeterli altyapı ve donanıma sahip olan usta çalışanlar aracılığıyla tesisat gereçleri, malzemeleri ve olanakları kullanılarak yapılmaktadır. Tesisat arızaları ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Sıhhi tesisatta en sık görülen sorunların başında musluk problemleri ve su sızıntısı gibi problemler yer almaktadır.
 • Tesisat Boruların delinmesi
 • Sıva altı boruların yeterli derecede izole edilmemesi
 • Borular eğer sıcak bir ortamdan geçirilmişse duvarda terleme problemi
 • Bataryadan su gelmemesi veya az gelmesi
 • Boru ve ek olan yerlerde parçalarda yaşanan tıkanma ve kireçlenmeler
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması
 • Boruların paslanması
 • Borularda zamanla aşınma ve delinme gibi problemlerin ortaya çıkması.
 • Boruların üretimi esnasında yanlış ve problemli parçaların kullanılması

Yukarıda bahsettiğimiz problemler sonucu temiz ve atık su tesisatlarında problemler yaşamanız kaçınılmazdır. Eryaman su tesisatçısı ustalarımız yaşadığınız tüm bu aksaklıkları kolaylıkla gidermektedir. Eryaman tesisatçı olarak sorunların çözümleri için yenilikçi sistemlerle hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Eryaman su kaçağı tespiti konusunda ise kameralı sistemlerden yardım aldığımız için evlerinizde kırma dökme gibi problemler yaşatmıyoruz.

Eryaman Tesisatçı

Su tesisatında kullanılan tüm tesisat boruları kaliteli ürünlerden meydana gelmelidir. Ürünlerin kalitesiz ve dayanıksız olduğu durumlarda Eryaman tesisatçı olarak bizlere danışabilirsiniz. Su tesisatlarınızda gerekli yenileme ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştirebiliriz. Eryaman açık tesisatçı firmamız haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Hangi bölgede olursanız olun Eryaman en yakın tesisatçı için bizleri arayabilirsiniz. Yenilikçi fikirleri ve kameralı tesisatçı olarak hizmetinizdeyiz. Eryaman en iyi tesisatçı arıyorsanız firmamız sizler için tüm sorunları çözecektir.

Eryaman Su Tesisatçısı

Düzgün ve kaliteli olan su tesisatları asla koku yaratmaz ve sızıntı yapmaz. Eryaman su tesisatçısı olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyime dayanarak çeşitli tesisatı problemlerinizi ustalıkla hallediyoruz. Eryaman en iyi su tesisatçısı ustalarımızın yardımı ve cihazların yardımı ile sızdırma işlemlerinin sonlanmasını sağlıyoruz. Bulunduğunuz bölgede Eryaman en yakın su tesisatçısı firmamızı arayarak bizlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eryaman açık su tesisatçısı olarak halka hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Eryaman Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Eryaman cihazla su kaçağı tespiti; çeşitli kameralı ve ses sistemleri yardımıyla oluşan su sızıntılarının ve çeşitli problemlerin cihaz yardımı ile noktasal tespiti yapılması durumudur. Eryaman kameralı su kaçağı tespiti hizmeti sağlayan firmamız borularınızın paslanmış olabilmesi veya oksitlenme sebebi ile ortaya çıkan delinme gibi problemleri anında tespit edebilmektedir. Eryaman tesisatçı olarak tüm sorunlarınızın üstesinden gelmekteyiz. Çeşitli donanımlarla sahip olduğumuz tüm imkanları değerlendiriyoruz. Eryaman su tesisatçısı ulaşım noktalarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Eryaman Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Sizlerin de bildiği üzere eski usul kaçak tespiti problemlerinde ev inşaata dönüyordu. Neredeyse birçok parke ve fayans kırılarak sızıntıya neden olan alanlar bulunuyordu. Fakat Eryaman kameralı tesisatçı hizmetlerimiz sayesinde sizleri Tüm bu dertlerden kurtarıyoruz. Kameralı tesisatçı hizmeti: ustalarımızın kamera ve cihazlar aracılığıyla borularınızdaki problemleri bulması hizmetidir. Eryaman tesisatçı olarak bölgede yer alan tüm su tesisatı problemleri ile yakından ilgileniyoruz. Tüm problemler farklı dallarda ele alınması gerektiği için Eryaman su tesisatçısı olarak bizler adreslerinize gelip çeşitli incelemeleri yaptıktan sonra sorunlarınızı çözme aşamasına geçiyoruz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Eryaman 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Eryaman Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Eryaman Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Eryaman Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Eryaman Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Eryaman su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Eryaman açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Eryaman açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

 

✅ Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Eryaman
  Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Eryaman
  Eryaman Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp