En iyi Demetevler tesisatçı olarak hizmet vermeye devam eden Yıldırım Tesisat, 2004 yılında faaliyetlerine başlamış deneyimli, gerekli ustalık belgelerine sahip, dinamik ve kurumsal bir tesisat firmasıdır..Deneyimli uzman personel kadrosu sayesinde kaliteli hizmeti müşterilerine sunan Yıldırım Tesisat, tıkanıklıkların giderilmesi, su kaçağı tespit etme, atık su kaçağı tespit ve sıhhi tesisat tamiri etme noktasında müşterilerin hizmet sunar. 7/24 Demetevler açık tesisatçı ihtiyacınıza cevap veren firmamız, yaptığı işlerde 1 yıl malzeme işçilik garantisi vererek faaliyetlerini sürdürmektedir. Demetevler su tesisatçısı firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ya da fikir danışmak için 0539 548 44 27 numaralı hattımızı arayabilirsiniz; keşif hizmetlerimiz ücretsizdir.

En Yakın Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi Su Tesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İndirim Hemen Ara! Demetevler Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Demetevler sıhhi tesisat arızaları fark edildiği anda profesyonellerden hizmet almak gerekir. Kurumsal ciddiyet çerçevesinde Demetevler tesisatçı hizmeti sağlayan firmamız, her biri alanında en az beş yıl deneyimli ustalarıyla Demetevler tesisat sorunlarınızı mümkün olan en kısa zamanda çözüme kavuşturur. Demetevler en iyi su tesisatçısı olarak adından söz ettiren firmamız, son teknoloji cihazlarla hizmet vermekte olup kullandığı Demetevler kameralı su kaçağı tespiti yöntemiyle tesisat sorunlarını kısa zamanda teşhis eder ve lokal onarım gerçekleştirerek zaman kaybını önler. 

Sıhhi Tesisat Arızları Nelerdir? Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Sıhhi tesisatlar banyo, mutfak, tuvalet gibi ev bölümlerine su gelmesini ve atık suyun ise tahliye edilmesini sağlar. Çoğu zaman bu süreç sorunsuz şekilde işlese de çeşitli nedenlerden ötürü meydana gelen tesisat arızları su kaçağı veya tıkanmaya sebebiyet verebilir. Olası tesisat arızları ise şu şekildedir; 

 • Eski paslı demirlerde delinmelerin meydana gelmesi
 • Korozyon bağlamış demirlerde meydana gelen su kaçakları 
 • Plastik boruların eklem yerlerinin düzgün şekilde kaynaklanmaması
 • Tesisat malzemelerinin kalite oranının düşük olması 
 • Pimaş borularında conta kullanılmaması
 • Tesisat kurulumu esnasında fark edilmeden meydana gelen hatalar 
 • Biriken kireç ya da gidere kaçan yabancı cisimler nedeniyle meydana gelen tıkanma 
 • Deprem ya da sarsıntı sırasında tesisatın zarar görmesi

Yukarıda sıralanan ya da başka bir sebepten ötürü meydana gelen tesisat arızanız için Demetevler tesisatçı hizmeti sağlayan firmamızla iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Demetevler su tesisatçısı olarak yıllardır faaliyetlerine devam eden ustalarımız son model cihazları kullanarak su kaçağının bulunduğu bölgeyi kısa zamanda tespit eder ve ardından talebiniz halinde tamiri gerçekleştirir. Demetevler su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar ise şu şekilde;

 • Termal Kamera ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 • Tesisat basınç ölçüm cihazı
 • Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Demetevler Tesisatçı

Demetevler için haftanın tüm gün ve saatinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, kurumsal ciddiyet ve profesyonelliği birleştirerek hizmet sunar. Tüm sıhhi tesisat arızalarında Demetevler tesisatçı ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz. Demetevler en yakın tesisatçı olarak size kısa zaman içerisinde ulaşan firmamız, tüm sıhhi tesisat işlemlerini büyük bir hassasiyet ve dikkat içerisinde yönetir. Su kaçağı olduğundan tam anlamıyla emin değilseniz, Demetevler açık tesisatçı olarak hizmet sağlayan firmamızın deneyimli ustalarının fikirlerinden yararlanmak için arayabilirsiniz. Demetevler en iyi tesisatçı firması olarak tüm sıhhi tesisat sorunlarınızda bir telefon kadar uzağız.

Demetevler Su Tesisatçısı 

Demetevler su tesisatçısı olarak hizmetlerine devam eden firmamız çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle tüm tesisat arızlarına etkin çözümler üretir. Geride bıraktığı sürçte Demetevler en iyi su tesisatçısı olarak anılmayı başaran Yıldırım Tesisat, kullandığı son teknoloji cihazlar sayesinde tüm su kaçaklarını kısa zamanda tespit eder ve lokal onarım gerçekleştirerek zamandan ciddi oranda tasarruf sağlar. 7 gün 24 saat Demetevler açık su tesisatçısı ihtiyacına cevap veren firmamız, Demetevler en yakın su tesisatçısı olarak 30 dakika gibi kısa bir zaman diliminde ulaşım sağlar. 

Demetevler Cihazla Su Kaçağı Tespiti 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte geleneksel yöntemleri terk eden firmamız, Demetevler cihazla su kaçağı tespiti için Demetevler kameralı su kaçağı tespiti yöntemini kullanarak, zemin içerisinde ya da duvarların içerisinde yer alan sıhhi tesisat borularını inceler, atık su kaçağı ve temiz su kaçağı tespiti kısa zaman içerisinde tespit eder. Demetevler su kaçağı tespiti yapan ustalarımız daha sonrasında lokal onarım gerçekleştirir. 

Siz de işinde uzman, kurumsal ve güvenilir bir Demetevler tesisatçı firması arıyorsanız, alanında en az 5 yıl deneyimli ustalarla hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Sıhhi tesisat arızaları, tuvalet ve lavabo tıkanıklıklarını açma, batarya muslukları, petek temizliği ve kombi su kaçağı tespiti ve boru tamiri için 7/24 bizden destek alabilirsiniz. Demetevler su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamıza ulaşmak için 0539 548 44 27 numaralı iletişim hattını kullanabilirsiniz. 

Demetevler Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Demetevler tesisatçı olarak hizmet veren firmamız, kullandığı kamera teknolojisi sayesinde duvarların içerisinden geçen boruları net bir şekilde görebilir. Demetevler kameralı tesisatçı tarafından kullanılan termal kamera sayesinde fayansların kırılmasına gerek kalmadan su kaçağı tespit edilebilir. Demetevler su tesisatçısı hizmetinden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Demetevler 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Demetevler Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Demetevler Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Demetevler Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Demetevler Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Demetevler su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Demetevler açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Demetevler açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Demetevler
  Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Demetevler
  Demetevler Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp