Ankara Batıkent'te uzun yıllar boyunca su tesisatı konusunda hizmet sağlayan Yıldırım tesisat, bu alanda hizmetlerini sürdürmektedir. Birbirinden farklı su kaçağı tespiti cihazları ve donanımlı altyapısı ile tüm ustalar özenle işlemlerinizi gerçekleştirir. Batıkent su tesisatçısı arıyorum diyorsanız; Yıldırım tesisat sınırsız hizmet sağlamaktadır. Mutfak, banyo ve tuvalet gibi su kaçağı işlemleri için 7/24 arayabilirsiniz. Batıkent tesisatçı olarak su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat işlemleri ve çeşitli su kaçağı tespiti işlemleri özenle gerçekleştirilir. En iyi Batıkent su tesisatçısı için hemen arayabilirsiniz. Tesisat sorunlarında firmanın sizler için hazırlamış olduğu deneyimli usta kadrosu en az 1 yıllık işçilik garantili işlemler gerçekleştiriyor. Batıkent açık tesisatçı için iletişim numaraları üzerinden erişebilirsiniz. Batıkent su tesisatçısına 0539 548 44 27 hat üzerinden hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.  

En Yakın Batıkent Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında  Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi SuTesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Batıkent Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Mutfağınızın, banyo ve tuvaletinizin dönem dönem çeşitli tıkanıklardan dolayı sorun ürettiğini gözlemleyebilirsiniz. Batıkent sıhhi tesisat firmamızı arayarak mutfak atık su kaçağı tespiti ve temiz su kaçağı tespiti gibi problemlerinizde üstün teknolojilerle hizmet alabilirsiniz. Kalitesiz işlemler gerçekleştiren firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Batıkent kameralı cihazla su kaçağı tespiti uygulayan ustalarımız daima kesin sonuçlar elde edebileceği işlemler gerçekleştirir. Batıkent en yakın su tesisatçısı olarak hızlı ve pratik yöntemler deneyimleyerek müşterilerimizin daima memnuniyetini elde etmekteyiz. Son teknoloji robotlarla en uygun fiyat garantisinin verildiği Batıkent tesisat firmamıza ulaşmak için hemen arayabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir, Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Sıhhi tesisat arızaları: Evin su giderlerinin açma- kapatma, montaj hataları, yanlış ve uzun süreli kullanımlar, darbe, gerilme ve çeşitli imalat hataları sonucu ortaya çıkan arızalardır. Yaşamış olduğunuz sıhhi tesisat arızalarının çeşitli olduğunu ve tespitlerinin de usta kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Gün içerisinde çok sık kullanmış olduğunuz lavabo ve tuvalet gibi alanlarda daima atık su kaçağı meydana gelebilir. Bu konuda profesyonel desteğe ihtiyacınız olduğu için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.

 •  Sıhhi tesisat sorunlarının temelinde kaynak esnasında düzgün gerçekleştirilmeyen kaynaklar sonucu çeşitli su kaçakları yer alıyor.
 •  Eğer tesisatınız kurulurken borular kalitesiz ürünlerden meydana gelmişse bu tesisatın arızalanması kaçınılmaz olacaktır.
 • Tuvalet tıkanıklığı için eğer kalitesiz peçeteler kullanıyorsanız atık su kaçağı oluşturmanız ve boruları tıkatmanız olasıdır.
 • Sıhhi tesisat arızalarının bir diğer önemli nedeni ise pimaş borularında conta kullanılmamasından kaynaklı konuşan su kaçaklarıdır.

Belirttiğimiz problemlere ek olarak çeşitli sıhhi tesisat problemleri ile karşılaşıyorsanız Batıkent su tesisatçısı firmamız sizler için kesintisiz hizmet sağlayacaktır. Karşılaşabileceğiniz en ufak tesisat tamiri ve su kaçağı tespiti konusunda Batıkent tesisatçı olarak bizlere güvenebilirsiniz. Çeşitli özel cihazlar kullanarak yaşam alanlarınızda yaşadığınız tesisat arızalarını kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Batıkent su kaçağı tespiti firmamızda her türlü tesisat kaçağı tespitini anında gerçekleştiren cihazlarımız şunlardır;

• Termal kamera (su kaçağı tespiti) cihazı
• Tesisat basınç ölçüm cihazı
• Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme cihazı)

Batıkent Tesisatçı

Batıkent açık tesisatçı olarak, sağladığımız kapsamlı sıhhi tesisat testi hizmetlerimizde sorunsuz hizmet almanız mümkündür. Firmamızın verdiği hizmetler arasında kirli su tesisatı, tesisat montajı, su kaçağı tespiti ve çeşitli tesisat arızalarının giderilmesi işlemleri başarıyla yürütülmektedir. Firmamız Batıkent en yakın tesisatçı için uğrayabileceğiniz 1 numaralı adrestir. En iyi Batıkent tesisatçı aracılığı ile hizmet almak isteyen herkese yardımcı oluyoruz.

Batıkent Su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti konusunda birçok firma ben bu alanda uzmanım diyerek su giderlerinizin daha sıkıntılı hale gelmesini sağlayabilir. Bu nedenle her firmaya itibar etmemeniz gerekir. Batıkent en yakın su tesisatçısı olarak firmamız alanında güvenilir hizmetler sağlamaktadır. Batıkent su tesisatçısı firmamız şimdiye kadar gerçekleştirdiği onlarca proje ile bilinmektedir. Batıkent en iyi su tesisatçısı ile görüşmek için doğru adrestesiniz. 7/24 Batıkent açık su tesisatçısı olarak hizmet sağlamanın gururunu yaşıyor ve siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Batıkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Batıkent cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır? Sorusuna cevap verecek olursak; temiz su kaçağı tespiti konusunda en etkili tespit cihazları dinleme cihazlarıdır. Aynı zamanda kameralı sistemlerde son derece etkili kaçak tespiti gerçekleştirir. Dinleme cihazları ile borularınızda oluşan problemler dolayısıyla çıkan su sesleri algılanır. Dinleme cihazlarının yanı sıra termal kameralarla birlikte borularınız incelendiği zaman etkili kaçak tespiti yapılmaktadır. Ankara Batıkent'te bulunan işyerlerinizdeki giderlerde özellikle giderlerin yanlış kullanımı sonucu çeşitli su kaçağı problemleri yaşanabilir. Aynı zamanda borularınızın yapısına bağlı olarak kaçak su problemi yaşıyor olabilirsiniz. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle açmaya çalışırsanız çok daha büyük problemler oluşturabilirsiniz. Batıkent cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalarımız ilk önce hangi cihaz ile tesisat borularındaki problemlerinizi çözümleyebileceğini belirler. Nokta tespiti yapan ustalarımız Batıkent Kameralı su kaçağı tespiti ile cihazlarla direkt su kaçağının bulunduğu alanı tespit ettikten sonra tamir işlemlerine başlamaktadır.

Kaliteli hizmetler elde etmek için Batıkent su tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Kameralı su kaçağı tespiti ile alanında en hesaplı ve en güvenilir hizmeti sağlıyoruz. Ankara şehrinde Batıkent bölgesinin hızlı servis ve kesin sonuç hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda uzman kişilerle hizmet sağlıyoruz. Su kaçağı bulma ile ilgili eşsiz deneyimler edindiğimiz için bizlere güvenebilirsiniz. En Yakın Batıkent tesisatçı firmamız ile iletişime geçmek için 0539 54 844 27 hemen ara!

Batıkent Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

Uzun zamandır Batıkent'te hizmet sağlayan Batıkent kameralı tesisatçı firmamız son sistem kameraları ile hizmet sürdürüyor. Batıkent tesisatçı arıyorsunuz ve alanında etkin hizmet istiyorsanız sorunlarınızı başarıyla çözüme kavuşturuyoruz. Batıkent su tesisatçısı olarak kameralı tesisatçı hizmetlerimizden şu şekilde bahsetmek mümkündür. Kameralı tesisatçı hizmeti nasıl yapılır?
Kameralı tesisatçı hizmeti;
• Kameralı tesisatçı bulunduğunuz alanda gider borularının incelemesini cihaz yardımıyla yapar.
• İşlemler esnasında herhangi bir kırma ve dökme problemi yaratmaz.
• Kameralı tıkanıklık açma işlemi yapılmadan önce tespitler gerçekleştirilir.
• Tıkalı olan tüm bölgelerde kameralı cihaz yardımıyla tespitler gerçekleştirilir ve tıkanıklığa sebep olan cisimler çıkarılır.

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Batıkent 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Batıkent Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Batıkent Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Batıkent Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Batıkent Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Batıkent su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Batıkent açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Batıkent açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Batıkent
  Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Batıkent
  Batıkent Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp