Ankara Kameralı Kanal Tıkanıklığı Açma Servisi!

Yıldırım tesisat firmamız 2004 yılından bu yana Ankara kanal tıkanıklığı açma konusunda profesyonel şekilde hizmet sağlamaktadır. Tıkalı kanal nasıl açılır? Kanal tıkanıklığı açarken nelere dikkat edilmelidir? Kameralı kanal açma nasıl yapılır? Kırmadan tıkalı kanal açma nasıl gerçekleştirilir? Gibi birbirinden farklı soruları yönlendiren müşterilerimizin tüm sorularını yanıtlamaya çalıştık. Ankara tıkalı kanal açma nasıl yapılır?  Tıkalı kanal açma işi; İlk olarak tıkalı kanalın neden tıkandığını belirlemek için kameralı sistemlerin devreye koyulmasının ardından gerekli ekipman ve uzmanlığa sahip olan tesisatçı tarafından boruların açılması işlemidir. Ankara kanal tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızın web sitesini veya telefon numarasını kullanarak kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ankara kameralı kanal açma işlemlerimiz de ustalarımız tıkanan borular için tek seferde etkili çözümler sunmaktadır.

EN İYİ ANKARA KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA & ANKARA KAMERALI KANAL GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ İLETİŞİM 0539 5484427 HEMEN ARA! TIKANAN KANAL NASIL AÇILIR? 2023 KANAL AÇMA FİYATI YILDIRIM TESİSAT

Ankara kanal açma hizmetlerimizde müşterilerimizin bize sıklıkla yönelttiği birtakım sorular yer almaktadır. Özellikle kanal açma nasıl yapılır? Sorusunu cevaplandıralım. Kanal açma; uzman tesisatçılar tarafından kanallara kameralı sistemlerin sürülmesi sonucu elde edilen verilere bağlı şekilde tıkanıklığın sebep olduğu cisimlerin robot cihazlar aracılığıyla kanaldan tahliye edilmesi işlemidir. Ankara kanalizasyon açma hizmetlerinde hidrolik basınçlı hortumlar kullanarak bu aletleri kanalizasyon borusundan içeriye salıp tıkanıklıkların yüksek basınçlı su ile açılmasını sağlıyoruz. Hortumu tıkanıklığın bulunduğu bölgelere yerleştirerek suyu açtığımız zaman basınçlı su tıkanıklığı iterek açmaktadır. Ankara kanalizasyon temizleme işlemlerimizde daima profesyonel kişilerden destek aldığımız için yaptığımız tüm işlemlerin sonucu garantilidir.

Kanal Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir? Tıkalı Kanal Nasıl Açılır?

 • Kanal tıkanıklığına etki eden sebepler genellikle saç, yiyecek parçaları, yağ, katı cisimler ve deterjan kalıntıları gibi öğelerdir.
 • Kanal tıkanıklığına etki eden bir diğer önemli sebep kanallara peçete, ıslak mendil veya poşet gibi ürünlerin atılmasıdır.
 • Atık su giderleri eğimsiz ve dayanıksız tasarıma sahipse tıkanıklık problemi kaçınılmaz olacaktır.

Yukarıda da bahsettiğimiz işlemlerde profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte kameralı tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Peki tıkanan kanal nasıl açılır? Tıkalı kanal açma işlemi şu şekilde gerçekleştirilir:

Tıkanan atık su giderlerinden ileriye kameraları salan sıhhi tesisat ustası kanal görüntüleme tekniği ile tıkalı bölgeyi tespit ettikten sonra en uygun ekipmanlarla tıkanıklığın sebep olduğu cismi gider borularından dışarı atmaktadır. Ankara kanal açma işlemlerimiz de daima teknoloji i donanımlı cihazlardan destek almaktayız. Ankara kanal tıkanıklığı açma işi için firmamızı aradığınız zaman 7/24 adreslerinize servis ulaştırabiliriz. Ankara kameralı kanal açma işlemlerimizi nasıl gerçekleştirdiğimiz değindik. Bu işlemleri gerçekleştirirken kesinlikle kırma veya dökme gibi işlemler gerçekleştirmiyoruz. Kırmadan tıkalı kanal açma hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayabilirsiniz.

Ankara Kameralı Kanal Açma

Atık su gideri açma ile ilgili gerçekleştirdiğimiz sayısız projeden ve bilgi birikiminden elde ettiğimiz profesyonellikle siz değerli derilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Makine ile kanal açma işlerimizin tamamı kaliteli ve güvenli olduğu için hiç tereddüt etmeden firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz. Ankara kameralı kanal açma işlemlerimizde daima sorunun çözümüne başlamadan önce kaynağını tespit ediyoruz. Ankara en iyi kanal açma firmaları arasında yer alan firmamız Sincan, Yenikent, Eryaman, Etimesgut, Batıkent ve birçok bölgede etkin hizmet sağlamaktadır. Ankara kanal açma işi için gönderdiğimiz ustalar sorunsuz şekilde gider borularınızı ve kanallarınızı açarak hızlı ve etkili çözümler sağlayacaktır.

Ankara Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tıkanıklıkları son derece can sıkıcı tesisat arızalarının başında yer almaktadır. Firmamız birçok yöntem uygulayarak kanalizasyon borularını açma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Ankara kanalizasyon açma işlemlerini nasıl gerçekleştiriyoruz? Makine ile kanal açma; kamera ve benzeri ekipmanlar kullanarak kanalizasyon borularında bulunan tıkanıklık belirlenir. Çubuk veya hortum yavaş hareketlerle ileri geri ittirilir ve tıkanıklık alanına ulaşıldığı zaman çubuk tekrardan ileri geri hareket ettirilerek tıkanıklık açılır. Kanalizasyon borularında yer alan tıkanıklıklar borulara yerleştirilen kameralar sayesinde tıkanıklığın sebebi kolaylıkla tespit edilmektedir. Ankara kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetlerimizde hidrolik basınçlı hortum, boru temizleme çubuğu, kamera sistemleri ve özel robot cihazlar kullanmaktayız. Bu konuda oldukça donanımlı bir firma olduğumuz için en iyi kanal açma firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Ankara kameralı kanal açma işimizde%100'e varan memnuniyet söz konusudur.

Ankara Kameralı Kanal Görüntüleme

Yıldırım tesisat firmamızda uyguladığımız kanal açma işlemleri için müşterilerimizin bizleri sormak istediği bir diğer sorun fiyat politikamız olmaktadır. Ankara en uygun fiyata tıkanıklık açma hizmetleri sağlayan firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Gayet uygun fiyatlarla kanal tıkanıklığı açma işlemlerimizi yürütmekteyiz. Ankara kanal tıkanıklığı açma servisi çağırmak için hemen arayabilirsiniz. Bölgede; tıkalı süzgeç açma, tıkalı lavabo gideri açma, tıkalı mutfak ve banyo gideri açma gibi işlemlerin yanı sıra su kaçağı tespiti, Pimaş açma, tuvalet açma, logar açma ve duş gideri tıkanıklığı açma gibi işlemleri başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Ankara kameralı kanal görüntüleme tekniklerimizin tamamı bu işin uzmanları tarafından gerçekleştirildiği için borularınıza herhangi bir zarar verilmemektedir. Ankara kameralı kanal açma işinde rol alan robot makineler tıkalı alanların bulunduğu bölgede cisimleri parçalayarak veya sökerek tahliye etmektedir. Daha sonra cihaz yardımıyla tıkanıklığı açan ustamız tekrardan kameralı sistemleri gider borularından ileriye sürerek tıkanıklığın açılıp açılmadığını kontrol ettikten sonra işlemlerini sonlandırmaktadır.

Tıkanan Kanal Nasıl Açılır?

Ankara tıkalı kanal açma 

En İyi Kanal Açma Firması

En iyi Ankara kanal açma

Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Fiyatları

2023 Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Fiyatı 800 TL - 1.200 TL arasında değişiklik göstermektedir.

SIK SORULAN SORULAR

Tıkalı Lavabo Açma Uygulama Yöntemi; Tıkalı olan gidere, yarım su bardağı karbonat ve yarım su bardağı sirke döküp 15 ile 20 dakika bekletin. Daha sonra sıcak su dolu bir çaydanlığı tıkalı gidere boşaltın. Lavaboyu açmak işte bu kadar kolay, www.yildirimtesisat.org 2023 Mart

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo tıkanıklığı açma, Pimaş borularında meydana gelen tıkanıklıklar, robot kanal açma makinası ile açılmaktadır. Robot kanal açma cihazı pimaş borunun içine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki helezon yay, boru içerisinde ilerlerken lavabo tıkanıklığına etki eden cisimler parçalanarak açılmaktadır. https://www.yildirimtesisat.org/

Evde Tıkanmış Tuvalet Açma Yöntemleri Nelerdir?

 1. Tuvalet Gideri Üzerindeki Kalıntıları Plastik Eidivenle Alın.
 2. Tel Yardımıyla Tuvaleti Temizleyin.
 3. Sıcak Su Akıtın.
 4. Tuvalet pompası ile Pompalama Yapın.
 5. Bol Bol Su Akıtın.
2023 Lavabo Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmetin Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Ankara Pimaş Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Ankara Banyo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL
✅ Ankara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 800 TL
2023 Tuvalet Tıkanıklık Açma Fiyatı
Hizmet Adı Kamera İle Görüntüleme Fiyatı
✅ Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Ankara Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL
✅ Ankara Lavabo Tıkanıklığı Açma ✅ Evet ✅ 500 TL - 800 TL

2023 Kanal tıkanıklığı açma fiyatı, Ankara ve çevre bölgelerde firmalar arasında 800 TL ile 1200 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ankara Kanal tıkanıklığı açma Anka Tesisat firmamızda sabit fiyat garantisi sunmaktayız.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemi; Robot kanal açma makinası ucuna takılan özel bir aparatla, kanalizasyon giderine sokularak 15 ile 20 metre uzunluğundaki makina ile ile tıkanıklığa sebep olan cisim parçalanarak açılır.

Sizde En İyi Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Firmamızı Arayarak Ücretsiz Keşif Hizmeti Alın.

Ankara Ankara Kanal Tıkanıklık Açma Telefon Numarası 0532 451 25 65 

Kameralı Kanal Görüntüleme İşlemi; Kanalizasyon borularında meydana gelen arızaları, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı kanalizasyon borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken kanalizasyon arızalarını tespit eder.

Ankara kameralı kanal görüntüleme hizmeti hemen ara!

✅ Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Fiyatı Ne Kadar? 2024 Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Fiyatı 500TL
✅ Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Firması Yıldırım Tesisat Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma
Yıldırım Tesisat firması Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara
  Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Ankara
  Ankara Kanal Tıkanıklığı Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp