Ankara'nın lider su tesisatçısı 'Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firmasıdır' 7/24 açık Ankara tesisatçı hizmeti, 'su kaçağı tespiti, atık su kaçak tespiti, batarya musluk tamiri ve klozet montajı tamiri' gibi deneyim ve ustalık gerektiren sıhhi tesisat arızalarını, profesyonel deneyimli usta kadrosu ile '1 yıl malzeme işçilik garantili' Ankara su tesisatçısı hizmeti iletişim numarası 0539 5484427 HEMEN ARA! ÜCRETSİZ KEŞİF. teknolojik tesisat araç ve gereçleri ile kısa sürede çözüm odaklı hizmet vermektedir.

En Yakın Ankara Tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 Yılında  Kurulmuş Kurumsal Tesisat Hizmeti, Su Kaçağı Tespiti, En İyi SuTesisatçısı & Kameralı Su Kaçağı Bulma Hizmeti İnternete Özel % 10 İnidrim Hemen Ara! Ankara Su Tesisatçısı Telefon Numaramız, 0539 5484427

Sıhhi Tesisat arızaları aciliyet gerektiren işlemlerdir. Firmamız teknolojik tesisat araç ve gereçleri ile kısa sürede çözüm odaklı hizmet vermektedir. Kameralı cihazla su kaçağı tespiti uygulama yöntemi ile ustalarımız hem zamandan tasarruf hem maddi tasaruf sağlayarak müşteri bütçe dostu hizmet sunmaktayız. En iyi Ankara su tesisatçısı Yıldırım Tesisat her türlü sıhhi tesisat arızalarınız da 30 dakika gibi kısa sürede usta kapınızda sloganı ile 7/24 Ankara tesisat hizmeti veriyoruz.

Sıhhi Tesisat Arızalarını Nelerdir, Tesisat Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullanılmakda olan, lavabo ve tuvalet gibi su kullanımının yoğun olduğu tesisat sisteminde yaşanılan olası tesisat arızaları nelerdir?

 • Eski paslı demir tesisat borularında yaşanılan delinmeler,
 • Krozon bağlamış tesisat borularındaki su kaçakları,
 • Plastik tesisat borularında eklem noktalarının düzgün kaynak yapılmamasından kaynaklı su kaçakları,
 • Tesisat borularının kalitesiz malzemelerden uygulama yapılması,
 • Pimaş borularında conta konulmamasından kaynaklı su kaçakları

Yukarıda maddeler halinde belirtilen sebepler den ötürü ev ve iş yerlerinde sıhhi tesisat arızaları yaşıyorsanız, Ankara su tesisatçısı firmamız, olası tesisat tamiri ve su kaçağı tespiti işlemlerinde profesyonel termal kameralı cihazlar yardımı ile lokasyon tadilat tamirat yapmaktayız. Ankara tesissatçı firmamız da sıhhi tesisat kaçağı tespitinde kullanılan cihazlar nelerdir?

 1. Termal Kameralı ( su kaçağı tespiti ) cihazı
 2. Tesisat basınç ölçüm cihazı
 3. Tesisat Kaçağı ( sismik dinleme ) cihazı

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Günümüz teknolojisinde sıhhi tesisat kaçağı tespiti tamirinde kullanılan metotlar yerine Ankara cihazla su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız cihazla su kaçağı tespiti, hizmetini kameralı cihazla sıhhi tesisat borularında yaşanılan su sızıntısı tespitini, kameralı cihazla zemin altında ve duvar içerisindeki tesisat boruları görüntülenerek, atık su ve temiz su kaçağı tespit edilir. Ve kameralı cihazla su kaçağı nokta olarak tespit edilerek tamir edilmektedir.

Sizde işinde uzman Ankara su tesisatçısı firmasını arayarak, alanında en az 5 yıllık deneyimli tesisat ustlarımızın bedava taminlerinden yararlanabilirsiniz. Her türlü sıhhi tesisat arızaları, batarya musluklukları, klozet sifon arızaları, kombi su kaçağı tespiti ve petek tesisatı arızaları için 7/24 Ankara geneli hizmet, en yakın Ankara tesisatçı acil iletişim numarası 0539 5484427 hemen ara!

Ankara Tesisatçı

En iyi Ankara Tesisatçı 

En Yakın Ankara açık tesisatçı firması

Ankara Su Tesisatçısı

Kurumsal Ankara Su Tesisatçısı

En iyi Ankara Su Tesisatçısı

Ankara Kameralı Tesisatçı Hizmetimiz

En iyi Ankara kemaralı tesisatçı hizmeti sunan firmamız, ev ve iş yerlerinde yaşanılan alt komşuya damlayan su sorunu, derz aralarında renk değişimi ve duvarlarda oluşan nem rutubet kokusu gibi sorunlarınızı kırmadan termal kameralı cihazla tespit imkanı sunmaktadır. 2023 en iyi Ankara su tesisatçısı hizmeti,

SIK SORULAR SORULAR

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

2023 SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATI NE KADAR?
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar '2023 YILI GÜNCEL KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATIDIR'

Evde su kaçağı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

 1. Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacınız dönüyorsa,
 2. Daire de ana vana kapatılarak su sayacı üzerindeki endeksi not alınız ve bir gün sonra endeksi kontrol ediniz, eğer ilk endeks ile son endeks arasında fark görüyorsanız, dairenizde su kaçağı olduğu anlaşılır.

Su Kaçağı Tespiti; daire içerisindeki tesisata manometre takılarak tesisat basıncı sabitlendikden sonra ana vana kapatılarak manometre üzerindeki endeks de düşüş olup olmadığı kontrol edilir. Endeks de düşüş varsa temiz su tesisatında kaçak olduğu anlaşılır.

Pimaş borularında meydana gelen su kaçağı, termal kamera cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı tesisat borusunun içerisine sokularak, 30 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içerisinde ilerlerken su kaçaklarını tespit eder

2023 Ankara 3+1 daire içi tuvalet, banyo ve mutfak sıcak, soğuk su tesisat borusu yenileme fiyatı Ankara Ankara Yıldıım Tesisat firmamızda 'Fırat Marka' PPRC boru malzeme işçilik fiyatı 12.000 TL'dir.

Daire içi komple sıhhi tesisat, sıcak ve soğuk su tesisatı yenileme malzeme işçilik fiyatı 15.000 TL'dir.

Tuvalet, banyo veya mutfak tavanınız da su kabarcıkları ve su damlaması varsa, hemen üst komşunuza bildirerek ana vanasını kapatınız, En Yakın Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti hizmeti firması Yıldırım Tesisat firmasını arayarak Ücretsiz Keşif! Hizmetinden yararlaın.

Ankara Kamearalı Su Kaçağı Tespiti & Cihazla Su Kaçağı Tespiti Güncel 2023 yılı fiyatı 500 TL İLE 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Şöyleki;

 
Daire İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500 TL
Dubleks Daire Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 800 TL
Viila İçi Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 1000 TL

 

Kombi su eksiltmesi iki farklı sebep den kaynaklanmaktadır.

 1. Kombi genleşme tankı havası eksik veya membranında delinme yada gövdesinde delik varsa kombi basıncı sürekli yükselme veya düşüş göstermektedir.
 2. Kombi basıncınız sürekli düşüş gösteriyorsa, petek tesisatı hattında kaçak olduğu içindir. Kalorifer hattındaki kaçak kombi basıncını düşürerek kombinizin arızaya geçmesine sebebiyet verir.

Yukarıdaki maddeler halinde belirtilen kombi su eksiltmesi durumunda Yıldırım Tesisat Ankara geneli kameralı cihazla kombi su kaçağı tespiti yaparak, sorununuzu kısa sürede uygun fiyat aralıkları ile çözmektedir.

En iyi Ankara Su Tesisatçısı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak, su kaçağı tespiti, batarya musluk arızaları, klozet sifon tamiri ve atık su kaçağı sorunlarınızla alakalı 7/24 hizmet ÜCRETSİZ KEŞİF! HEMEN ARA. Ankara Ankara su tesisatçısı telefon numarası 0539 5484427

En iyi Ankara açık tesisatçı Yıldırım Tesisat 2004 yılında kurulmuş kurumsal bir tesisat firması olarak her türlü sıhhi tesisat arıaları, klozet sifon değişimi ve tesisat kaçak tespiti işlemlerini 7/24 ÜCRETSİZ KEŞİF! hEMEN ARA. Ankara Ankara açık tesisatçı telefon numarası 0539 5484427

✅ Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı Ne Kadar? 2024 Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Fiyatı 500TL
✅ Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Telefon Numarası HEMEN ARA 0539 548 44 27 Yıldırım Tesisat
✅ En Uygun Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması 1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Firması Yıldırım Tesisat Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Yıldırım Tesisat firması Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara
  Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için YILDIRIM TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Yıldırım Öztürk, Konum : Ankara
  Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Yıldırım Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0539 548 44 27
Whatsapp